Valmieras Ziņas

Valsts prezidenta balva vieglatlētikā 2024

Lasīšanas laiks: 2 min

Jāņa Daliņa stadionā 6. un 7. jūlijā aicinām uz ikgadējām sacensībām – “Valsts prezidenta balva vieglatlētikā 2024”! Valsts prezidenta balvas izcīņa ir vienas no vērienīgākajām un tradīcijām bagātākajām sacensībām Baltijā, kas vēsturiski norisinās savā mājvietā – Jāņa Daliņa stadionā, Valmierā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Olimpiskais centra Komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste speciāliste Rūta Lapiņa.

Šogad norisināsies jau 30. Valsts prezidenta balva vieglatlētikā, kas vienlaikus būs arī 61. Baltijas valstu komandu čempionāts – sportisti tieksies uz savu labāko sniegumu, solot aizraujošus mirkļus! Aizvadīto gadu laikā šīs sacensības ir iemantojušas augstu vadošo Baltijas sportistu uzticību. Divu dienu garumā vieglatlēti cīnīsies par čempiona tituliem kā individuālajās disciplīnās, tā par spēcīgākās komandas titulu.

Zīmīgajai 30 gadu jubilejai par godu, 6. jūlija vakarā no plkst. 22.00, ikvienu interesentu un sporta draugu aicinām apmeklēt arī terases ballīti Jāņa Daliņa stadiona sporta kompleksā, piedaloties dziedātājai Paulai, DJ Stockai un pusnaktī debesis izgaismojot uguņošanai.

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā bezrindas.lv, 6. un 7. jūlijā – Jāņa Daliņa stadiona kasē.

  • 1 dienas biļete: 5 EUR
  • 2 dienu biļete ar Terases ballīti: 15 EUR
  • Terases ballīte: 10 EUR
  • Bērniem līdz 7 gadu vecumam, pensionāriem, personām ar invaliditāti sacensību apmeklējums: bez maksas

Valsts prezidenta balvu vieglatlētikā organizē Valmieras Olimpiskais centrs un Latvijas Vieglatlētikas savienība, līdzfinansē un atbalsta Valmieras novada pašvaldība. Pasākuma atbalstītāji: Sportland, “Balcia Insurance”, “Tehauto”, “Gardu muti”, “Es mīlu kafiju”, “Dāvanu serviss”, “Dobele”, “Mežezers”, “Vaidava ceramics”, “Stādu placis”, “Venden”, “Piebalgas Porcelāna fabrika”, “Ziednīca”.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri