Valmieras Ziņas

Valsts policija brīdina – neielaidiet svešiniekus savā mājoklī

Lasīšanas laiks: 2 min

Šā gada 29.jūnija pēcpusdienā Valsts policijā vērsās 1937.gadā dzimusi sieviete, kurai no mājas Limbažu novadā nozagta nauda. Par notikušo policijā sākts kriminālprocess, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Ieva Ploriņa.

Šā gada 29.jūnija pēcpusdienā Valsts policija saņēma informāciju, ka Limbažu novada Liepupes pagastā mājā ienākušas divas nepazīstamas sievietes un meitene, kura bija 10-12 gadus veca. Pēc cietušās stāstītā ienācējām bijusi tumsnēja ādas krāsa, runājušas krieviski un teikušas, ka ir no Gruzijas. Ar sarunām un jautājumiem minētās personas novērsa mājas iedzīvotājas, kura mājās tobrīd bija viena, uzmanību, kā rezultātā pēc šo personu aiziešanas cietušā konstatēja, ka viņai ir pazuduši 3000 euro, kas bija nolikta skapī tajā pašā telpā, kur atradās svešinieces. Iespējams minētās personas pārvietojās ar gaišu mašīnu. Par notikušo Valsts policija uzsākusi kriminālprocesu.

Ņemot vērā šo gadījumu, Valsts policija atkārtoti aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un neuzticēties nepazīstamiem cilvēkiem, nestāstīt svešām personām par savu dzīvesvietu un neielaist svešus cilvēkus savā mājoklī. Tāpat policija aicina neapspriest savu ienākumu apmērus un to glabāšanas vietas, tādā veidā izvairoties no situācijām, kad to būtu dzirdējis ļaundaris.

Valsts policija aicina ikvienu būt piesardzīgam un par līdzīgiem gadījumiem informēt policiju, dodoties uz tuvāko policijas iecirkni vai zvanot – 110.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri