Valmieras Ziņas

Valmierietis Pēteris Kripans – Eiropas čempions dambretē

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras dambretisti trenējas un piedalās sacensībās arī vasarā. Augusta sacensību augstākie sasniegumi ir Eiropas čempionāta zelta medaļa Pēterim Kripanam un Latvijas čempionāta zelta medaļas Denijai Kemzei un Pēterim Kripanam, portālu “Valmieras Ziņas” informēja dambretistu treneris Uldis Ābeltiņš.

Turcijas pilsētā Newsehir augusta sākumā notika Eiropas čempionāts jauniešiem 100 lauciņu dambretē, kurā piedalījās trīspadsmit valstu pārstāvji. Valmieras Viestura vidusskolas 7.klases skolēns Pēteris Kripans U13 grupā izcīnīja trīs medaļas. 100 lauciņu dambretē klasikā – ar laika kontroli katram 80 min uz partiju + 1 min par katru gājienu, Pēteris izcīnīja zelta medaļu, ātrajā dambretē – ar laika kontroli 15 min + 5 sek, saņēma sudraba medaļu, un ātrspēlē – ar laika kontroli 5 min + 3 sek, arī ieguva sudraba medaļu. Pēteris attālināti trenējas arī Rīgas dambretes skolā Domātprieks, kura bieži organizē braucienus uz starptautiskajām sacensībām. Paldies treneriem Olesjai Abdullinai un Robertam Misānam!

Valmieras dambretistu treneri – Ilze Ābeltiņa, Anita Vējkrīgere, Tonija Vasere un Uldis Ābeltiņš ir priecīgi par audzēkņu labo startu augusta vidū notikušajā Latvijas čempionātā 64 lauciņu dambretē. Ātrajā dambretē – ar laika kontroli 7 min + 3 sek, U13 grupā par Latvijas čempioniem kļuva Denija Kemze un Pēreris Kripans, Alisei Jaunkalnei 9.v., Anetei Katei Maksimai 11.v. un Elanam Eglītim 15.v. U10 grupā Jolantai Zvārgulei 6.v., Raivo Dukulim 8.v., Kevinam Vasiļevskim9.v., Reinim Apsītim 10.v. un Oliveram Alpeusam 14.v. U8 grupā Markam Paeglem 2.v., Evijai Struncēnai 5.v., Katrīnai Valterei 6.v., Keidanam Prasadam 6.v., Edvardam Tomsonam 11.v., Ričardam Kviesītim 14.v. un Aleksandram Heidaram Naudiņam 19.v. Ātrspēlē – 3 min + 2 sek, piedalījās tikai daži valmierieši. U13 grupā Pēterim Kripanam 1.v. un Alisei Jaunkalnei 8.v. U10 grupā Kevinam Vasiļevskim 7.v., Raivo Dukulim 8.v. un Reinim Apsītim 13.v. U8 grupā Keidanam Prasadam 7.v. un Katrīnai Valterei 8.v.

Paldies vecākiem par atbalstu bērnu attīstībai un par braucienu finansēšanu! Papildus informācija atrodama https://dambretistiem.mozello.lv/jaunumi/ .

VSIA “Valmieras drāmas teātris” aicina darbā AUDIO IEKĀRTU OPERATORU Galvenie pienākumi: veikt izrāžu un mēģinājumu apskaņošanu gan stacionārā, gan izbraukumos uzstādīt un noņemt skaņu aparatūru Prasības: vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība vēlama pieredze darbā ar skaņu iekārtām precizitāte un augsta atbildības sajūta spēja strādāt komandā prasme plānot spēja pielāgoties elastīgam darba laikam Mēs piedāvājam: pilnas slodzes darbu sociālās garantijas apmācību darba vietā dinamisku, interesantu darbu radošā vidē draudzīgu kolektīvu atalgojums no 1000.- līdz 1150.- eiro mēnesī (bruto) Pieteikumu un CV sūtīt līdz 13.februārim uz e-pastu: vdt@vdt.lv ar norādi “Audio iekārtu operatora vakancei”. Lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai (darba intervijai). Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlasi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Valmieras drāmas teātris”. Pēc konkursa noslēgšanās, Jūsu personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti. Profesija: AUDIO IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Kultūra / Māksla Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-13 Kontaktpersona: CV un motivāc. vēstuli sūtīt uz e-pastu vdt@vdt.lv vai nodādāt personīgi teātrī. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri