Valmieras Ziņas

Valmieriešiem sasniegumi Ogres novada čempionātā spiešanā guļus bez ekipējuma

Karsts ir ne tikai ārā, karsti gāja arī atlētiem 26.maijā Ogres novada Sporta centra zālē, jo tur notika 2018.gada Ogres novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma. Tas bija Latvijas Kausa 9.posms.

Ogres novada čempionātā spiešanā guļus bez ekipējuma komandu cīņā 1.vietu izdevās gūt Aizkraukles sporta centram, 2.vietā – Bauska, 3.vietā – “Gulbenes K.S.P.”’. Kopumā sacensībās startēja atlēti no 13 komandām, pārstāvot dažādus Latvijas reģionus.

Absolūti labākos sportistus katrā grupā noteica pēc Vilksa koeficienta. Absolūti labākās dāmas titulu izcīnīja Natālija Lapuha (Aizkraukles sporta centrs), uzspiežot 57,5kg, 2.vietā – Valērija Trakacenoka (sporta klubs HASC) ar 52,5kg, 3.vietā – Līva Bērziņa (Spēka Pasaule Valmiera) ar 55kg.

Uzspiežot 217,5kg, uzvaru absolūtajā vērtējumā Open grupā sev nodrošināja Gvido Taube (Bauska). Aiz viņa – Sergejs Timofejevs (Aizkraukles sporta centrs) ar 170kg, savukārt 3.godpilnajā vietā – Jānis Stelmahs (Spēka Pasaule Valmiera) ar 165kg.

Absolūti labākā jaunieša tituls – Emīlam Orlovam (Viesītes sporta klubs), kurš spēja uzspiest 95kg, 2.vietā – Rolands Liepiņš (“Legacy”) ar 105kg, labāko trijnieku noslēdz Rihards Buls (Baldone) ar 97,5kg.

Junioru grupā uzvarētājs absolūtajā vērtējumā Oļegs Kudrjavcevs (Aizkraukles sporta centrs), kurš pievarēja 205kg. 2.vietā – Armands Riza (“Legacy”) ar 130kg, 3.vietā – Lauris Pojasnikovs (Aizkraukles sporta centrs) ar 142,5kg.

Par absolūti labāko Veterāni 1 grupā kļuva Sandis Andersons (“Gulbenes K.S.P.”) ar rezultātu – 175kg, 2.vietā – Artūrs Ružs (Bauska) ar 155kg, 3.vietā – Aleksandrs Blinkovs (Bauska) ar 152,5kg.

Uzspiežot 152,5kg smagu svaru stieni, Sergejs Burilovs (Bauska) nodrošināja sev uzvaru grupā Veterāni 2. Tiekot galā ar 142,5kg smagu stieni, Dainis Zaķis (Bauska) ierindojās 2.vietā, bet 3.vietā – Pēteris Līcis (individuāli) ar 120kg.

Absolūti labākais Veterāni 3 grupā – Dainis Reinholds (Aizkraukles sporta centrs), kurš uzspieda 180kg, 2.vietā – Jānis Babris (individuāli), kurš tika galā ar 150kg, 3.vietā – Jevgēnijs Vorobjovs (Aizkraukles sporta centrs). Viņa rezultāts – 82,5kg.

Sacensības organizēja Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību “Spēka Pasaule” un Ogres novada domi. Sacensības atbalstīja: interneta veikals sp.lv, Ogres novada dome, pasākumu līdzfinansēja Latvijas Republikas Izglītības un Zinātnes ministrija.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras Kultūras centrs aicina darbā biļešu kases kasieri uz nenoteiktu laiku Ja esi gatavs/-a: pārdot biļetes ar datorizētu biļešu programmu starpniecību apmeklētājiem saskaņā ar normatīvo aktu prasībām un Valmieras Kultūras centra iekšējo normatīvo aktu prasībām; sniegt informāciju par Valmieras Kultūras centra un Valmieras pilsētas pasākumiem, norisēm un pakalpojumiem; sagatavot biļešu tirdzniecības atskaites; iesaistīties ar biļešu tirdzniecības rādītāju uzlabošanu saistītu pasākumu īstenošanā; un ja Tev ir: vidējā vai augstākā izglītība; pieredze līdzīgā amatā un praktiska pieredze kases aparāta lietošanā; labas latviešu valodas zināšanas (par priekšrocību tiks uzskatītas arī labas krievu un angļu valodas zināšanas); pārliecinošas komunikācijas spējas un uz klientu orientēta attieksme un rīcība; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu; pozitīva un atbildīga attieksme pret darbu; mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu (no EUR 645 līdz 715) un sociālās garantijas; labus darba apstākļus; profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt Valmieras Kultūras centrā vai nosūtīt pa pastu Valmieras Kultūras centram, adrese: Rīgas iela 10, Valmiera, LV-4201, vai nosūtīt uz e-pastu kulturas.centrs@valmiera.lv ar norādi "Biļešu kases kasiera/-es amatam" līdz 2019.gada 4.novembrim plkst.17.00. Tālrunis papildu informācijai: 64207601. Iesniegtos personas datus Valmieras Kultūras centrs (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Iestādes personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: BIĻEŠU KASES KASIERIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 10, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-04 Kontaktpersona: CV, piet.vēstuli un izgl.dok.kopiju sūtīt uz kulturas.centrs@valmiera.lv ar norādi, t.64207601.

Mūsu partneri