Valmieras Ziņas

Valmieriešiem dubultuzvara Vecpiebalgas BMX trasē

Ar “MŠA/VBSS-Valmieras puikas” kluba sportistu Helvija Babra un Rinalda Jāņa Kārkliņa dubultuzvaru spēcīgākajā – Open PRO grupā – noslēdzās SMScredit.lv BMX čempionāta otrais posms, kas aizvadītajā nedēļas nogalē notika Vecpiebalgas trasē, portālu “Valmieras Ziņas” informēja BMX klubs “MŠA/VBSS-Valmieras puikas” .

Babris bija ātrākais visos dienas braucienos, tomēr Kārkliņš spēja izrādīt sīvu konkurenci savā dzimtajā trasē. Pieredze un jauda gan šoreiz Helvijam bija lielāka, tāpēc – godam nopelnīta uzvara, bet Rinaldam solīdā otrā vieta. No “MŠA/VBSS-Valmieras puikas” vēl uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena tika Adelīna Kārkliņa (G11-12) un Patriks Krauklis (B10). Godalgoto trijniekā spēja iekļūt arī Tīna Štefenberga (3.vieta G8-), Ričards Puriņš (3.vieta Cr12/16), kā arī brāļi Dambīši – Gustavam trešā vieta B6-, bet vecākajam brālim Dāvim Kristeram tāds pats sasniegums B14 ieskaitē. Soli no trijnieka palika Mārtiņš Dombrovskis, kurš B12 grupā finišēja ceturtais, tāpat kā Elza Kauce G9-10 grupā. Tikmēr līdz lielajam finālam no valmieriešiem vēl tika Alvis Zvirgzdiņš (5.vieta Cr30), Katrīna Bergsone (6.vieta G9-10), Markuss Krauklis (6.vieta B13), Jānis Bindže un Rodrigo Ābols (attiecīgi 7. un 8.vieta B11), bet Ričardam Ābolam 7.vieta B15/16 konkurencē.

SMScredit.lv BMX čempionāta ietvaros Latvijas spēcīgākie sportisti 1.augustā tiksies Jelgavā, kas būs pēdējais sagatavošanās posms pirms 15. augustā Ventspilī paredzētā Latvijas nacionālā čempionāta. SMScredit.lv BMX čempionāts tiks atsākts 29. augustā ar posmu Smiltenē, bet 19. septembrī Latvijas labākie sportisti atgriezīsies Valmieras Māra Štromberga BMX trasē, lai aizvadītu nacionālās sezonas noslēdzošās sacensības. Plānots, ka septembrī tiks atsākta arī starptautiskā sezona ar Eiropas kausa izcīņas posmiem Itālijā un Francijā, bet Eiropas čempionāts nozīmēts no 2. līdz 4. oktobrim Beļģijā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri