Valmieras Ziņas

Valmieriešiem augsti sasniegumi veterānu sporta spēlēs

Lielisks sniegums Valmieras sporta veterāniem (senioriem). Sportisti 57.Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības sporta spēlēs izcīnījuši 2.vietu lielo pilsētu grupā un 3.vietu valsts kopējā vērtējumā.

Godalgotas vietas Valmieras komanda kopvērtējumā ieguva novusā (1.vieta), peldēšanā (2.vieta), pludmales volejbolā dāmām 50+ (3.vieta), volejbolā dāmām 45+ (2.vieta), volejbolā dāmām 55+ un 60+ (1.vieta), volejbolā kungiem 35+, 40+, 45+, 65+ (1.vieta) un volejbolā kungiem 55+ (2.vieta).

Jāpiemin, ka, pulcējot dalībniekus no visas Latvijas, Valmierā finālsacensības notika peldēšanā, volejbolā, svaru stieņa spiešanā guļus un basketbolā.

57.Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības sporta spēles apvienoja 22 sporta veidus, sacensībās piedaloties sportistiem vecumā no 25 līdz 93 gadiem. Sacensību mērķis ir uzturēt sporta veterānu saikni ar iemīļoto sporta veidu, izmantojot to kā vienu no virzītājspēkiem tautas sporta tālākai izaugsmei un attīstībai Latvijā, kā arī veicināt veterānu – senioru sporta attīstību Latvijā, popularizējot sportu kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu, kas sekmē cilvēka vispusīgu attīstību.

Pērn Latvijas pilsētu konkurencē Valmiera absolūtajā vērtējumā ieguva ceturto vietu.

Pateicamies Valmieras sporta veterānu koordinatorei Ievai Stiģei un biedrībai “Valmieras volejbola klubs”! Sporta spēļu norisi atbalstīja arī Valmieras pilsētas pašvaldība.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri