Valmieras Ziņas

Valmierieši turpina cīņu par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs

Regulārajā sezonā ir atlikušas vien trīs mājas spēles. Pirmo valmierieši aizvadīs jau šo svētdien uz ledus tiekoties ar hokejistiem no “Mārupes/AKO”. Valmierieši šobrīd ierindojas ceturtajā vietā Junioru Attīstības Hokeja Līgas (JAHL) statistikas tabulā.

Iepriekš viesojoties pie “Mārupes/AKO” hokejistiem, valmieriešiem izdevās izcīnīt uzvaru pamatlaikā 6:4. Ar hat-trick Valmieras komandā izcēlās Eduards Ozoliņš, divus vārtus guva Rūdolfs Builis, bet vienus – Augusts Veidenbaums.

Arī iepriekšējā spēlē, kas norisinājās Ventspilī, “Valmieras HK/BSS/ViA” izdevās izcīnīt uzvaru. Pateicoties Žukovska teicamajam sniegumam vārtos un komandas cīņassparam, valmieriešiem izdevās pārspēt “HK Venta 2002”, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 3:1. Divi vārti komandas nesenākā papildinājuma Arvja Grandovska izpildījumā, vieni vārti Rūdolfam Lapsam.

Skatītāju atbalsts “Valmieras HK/BSS/ViA” ir svarīgs, it īpaši šobrīd, kad puiši cīnās par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs. Tādēļ, gaidīsim tieši Tevi! Skatītājiem būs iespēja iegādāties suvenīrus, kā arī noformēt kluba lojalitātes karti.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri