Valmieras Ziņas

Valmierieši talko Valmierā

Lasīšanas laiks: < 1 min

Sestdien, 27.aprīlī, visā Latvijā notiks Lielā Talka. Valmierā pilsētas sakopšana tiek organizēta visu aprīli, iedzīvotājiem piedāvājot iespēju bez maksas izmantot zaru šķeldošanas pakalpojumu un lielgabarīta atkritumu nodošanu pilsētas EKO laukumos. Visu aprīli Valmierā tiek organizētas arī publisko teritoriju sakopšanas talkas. Taču arī 27.aprīlī iespējams pievienoties kādai no pilsētā notiekošajām talkām.

Plkst.10.00, pulcējoties pie Sajūtu parka Atpūtas kompleksa Jāņa Daliņa ielā 2 un ņemot līdzi savu grābekli, iespējams piedalīties Sajūtu parka meža sakopšanas talkā. Talku organizē Vidzemes Olimpiskais centrs, piedaloties arī dalībniekiem no Valmieras SOS Bērnu ciemata.

Plkst.10.00, pulcējoties pie Vidzemes džudo skolas “Valmiera” Rīgas ielā 43A, kopā ar skolas audzēkņiem un kolektīvu iespējams doties Gaujas labā krasta un Putriņu meža sakopšanas talkā, pārstaigājot un vācot atkritumus posmā no Ziedu gravas līdz Gaujas saliņai lejupus Dzelzs tilta.

No plkst.10.00 valmierieši tiek gaidīti arī Kauguru nemiernieku piemiņas vietas sakopšanā Cēsu ielā 35, līdzi ņemot savus grābekļus. Atbalstu talkas norisei nodrošinās Valmieras pilsētas pašvaldības talkas koordinators, tālrunis 28314534.

Sazinoties ar talkas koordinatoru, iespējams saņemt talkai nepieciešamos maisus un talkot arī individuāli jebkurā publiskā pilsētas teritorijā. Pēc tam lūgums informēt par maisu atstāšanas vietu.

Pateicoties gan organizāciju, gan individuālām iedzīvotāju iniciatīvām, šogad Valmierā pieteiktas 21 publisku teritoriju sakopšanas talkas.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz nenoteiktu laiku (1 slodze - 40 stundas nedēļā) APKOPĒJU DIENESTA VIESNĪCĀ (darba vietas adrese: Jāņa Enkmaņa ielā 14, Valmiera, Valmieras novads). Ja Tev ir vēlme: • uzkopt ar rokām Iestādes telpas; • uzkopt ar grīdas mazgāšanas mašīnu Iestādes koplietošanas telpas; • mazgāt grīdas, mazgāt logus un to rāmjus, palodzes, spoguļus, radiatoru virsmas, slaucīt putekļus; • veikt sanitāro mezglu un citu telpu uzkopšanu saskaņā ar higiēnas prasībām un telpu uzkopšanas plānu; • papildināt personīgās higiēnas līdzekļu daudzumu koplietošanas tualetēs; • kopt Iestādes telpaugus; • veikt telpu sagatavošanu un uzkopšanu īrnieku /viesu uzņemšanai Iestādē; un ja Tev ir: • vispārējā vidējā vai pamatizglītība; • valsts valodas prasme; • pozitīva, atbildīga un rūpīga attieksme pret darbu; • psiholoģiskā noturība, sadarbības prasmes un augsta saskarsmes kultūra. mēs piedāvājam: • atalgojumu 500 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • darbu radošā un pozitīvi noskaņotā kolektīvā; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2022.gada 17. augustam personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā (adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: personals@valmierasnovads.lv. Tālrunis informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Enkmaņa iela 14, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-17

Mūsu partneri