Valmieras Ziņas

Valmierieši šajā rudenī savākuši vairāk par 1100 kubikmetriem lapu

9.novembrī noslēdzās Valmieras pilsētas pašvaldības finansētā rudens lapu nodošanas akcija, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Tās laikā valmierieši varēja pilsētas EKO laukumā Dzelzceļa ielā 5 bez maksas nodot savāktās rudens lapas. No mājsaimniecībām, kas kopj īpašumam piegulošās teritorijas ar lielajiem ozoliem, tika nodrošināta bezmaksas lapu izvešana.

Akcijas laikā EKO laukumā valmierieši šogad nodeva 328 m3 rudens lapu, kas ir par 129 m3 vairāk nekā pērn. Lapu savākšana no atbalstītajām mājsaimniecībām vēl turpinās, taču arī šogad šo nodoto lapu apjoms pārsniedz 1100 m3.

Rudens lapu akcija tiek rīkota galvenokārt to mājsaimniecību atbalstam, kurās tiek koptas īpašumiem piegulošās teritorijas ar lielajiem ozoliem. Taču akcijas uzdevums ir arī atbalstīt pilsētas saistošajos noteikumos paredzēto lapu dedzināšanas aizlieguma ievērošanu, tādējādi pilsētā saglabājot labu gaisa kvalitāti un neradot piedūmojumu.

Valmieras pilsētas pašvaldība pateicas iedzīvotājiem par aktīvu iesaistīšanos.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri