Valmieras Ziņas

“Valmieras Ziņas” meklē atbildi: Kāpēc netiek veiktas šogad plānotās ielu pārbūves?

Portālā “Valmieras Ziņas” vērsās kāda lasītāja, lai uzzinātu, kādēļ nenotiek šovasar plānotā Tālavas ielas pārbūve.

“Lai ielas rekonstrukcija netraucētu bērnudārza “Krācītes” audzēkņiem, jau kopš jūlija iestāde ir slēgta, taču remontdarbi joprojām nav sākušies,”

pauda neizpratni mūsu lasītāja.

Kā uzzinājām Valmieras pilsētas pašvaldībā, ir veikts būvdarbu iepirkums par Tālavas ielas un Teodora Ūdera ielas pārbūvi. Darbu realizācijai nepieciešams aizņēmums, par kā piešķiršanu lemj Pašvaldību aizņēmumu un galvojumu kontroles un pārraudzības padome (PAGKPP).

Valmieras pilsētas pašvaldība gaida aizņēmumu, no brīža, kad valsts apstiprināja budžetu 2019.gadam. Tā kā pašvaldības ir sasniegušas aizņēmumu limitu, kas noteikts Likumā par valsts budžetu 2019.gadam, aizņēmumus PAGKPP šobrīd piešķir tikai avārijas gadījumu risināšanai un Eiropas Savienības fondu projektu realizācijai.

Šī paša iemesla dēļ nenotiek arī plānotās pārbūves citās ielās, kā arī citi infrastruktūras projekti. Saskaņā ar Finanšu ministrijas publicēto informāciju par Pašvaldību aizņēmumu pieprasījumu pārējiem investīciju projektiem rindu, Valmieras pilsētas pašvaldība ir 30. vietā rindā ar projektu  “Gaujas krasta daļas Valmieras pilsētā sakopšana, labiekārtošana un jaunas
infrastruktūras izveide vides pieejamības nodrošināšanai”, 37. vietā ar projektu Valmieras pilsētas pašvaldības ielu un to kompleksu investīciju projektu īstenošanai, 39.vietā ar BMX trases būvniecības projektu, 66.vietā ar Dārza ielas, Beātes ielas, Dakstiņu ielas un Miera ielas un to kompleksu investīciju projektu un 67.vietā ar projektu  “Valmieras sākumskolas ventilāciju sistēmu izbūve Leona Paegles ielā 40A”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri