Valmieras Ziņas

“Valmieras Ziņas” meklē atbildi: Kāpēc netiek veiktas šogad plānotās ielu pārbūves?

Portālā “Valmieras Ziņas” vērsās kāda lasītāja, lai uzzinātu, kādēļ nenotiek šovasar plānotā Tālavas ielas pārbūve.

“Lai ielas rekonstrukcija netraucētu bērnudārza “Krācītes” audzēkņiem, jau kopš jūlija iestāde ir slēgta, taču remontdarbi joprojām nav sākušies,”

pauda neizpratni mūsu lasītāja.

Kā uzzinājām Valmieras pilsētas pašvaldībā, ir veikts būvdarbu iepirkums par Tālavas ielas un Teodora Ūdera ielas pārbūvi. Darbu realizācijai nepieciešams aizņēmums, par kā piešķiršanu lemj Pašvaldību aizņēmumu un galvojumu kontroles un pārraudzības padome (PAGKPP).

Valmieras pilsētas pašvaldība gaida aizņēmumu, no brīža, kad valsts apstiprināja budžetu 2019.gadam. Tā kā pašvaldības ir sasniegušas aizņēmumu limitu, kas noteikts Likumā par valsts budžetu 2019.gadam, aizņēmumus PAGKPP šobrīd piešķir tikai avārijas gadījumu risināšanai un Eiropas Savienības fondu projektu realizācijai.

Šī paša iemesla dēļ nenotiek arī plānotās pārbūves citās ielās, kā arī citi infrastruktūras projekti. Saskaņā ar Finanšu ministrijas publicēto informāciju par Pašvaldību aizņēmumu pieprasījumu pārējiem investīciju projektiem rindu, Valmieras pilsētas pašvaldība ir 30. vietā rindā ar projektu  “Gaujas krasta daļas Valmieras pilsētā sakopšana, labiekārtošana un jaunas
infrastruktūras izveide vides pieejamības nodrošināšanai”, 37. vietā ar projektu Valmieras pilsētas pašvaldības ielu un to kompleksu investīciju projektu īstenošanai, 39.vietā ar BMX trases būvniecības projektu, 66.vietā ar Dārza ielas, Beātes ielas, Dakstiņu ielas un Miera ielas un to kompleksu investīciju projektu un 67.vietā ar projektu  “Valmieras sākumskolas ventilāciju sistēmu izbūve Leona Paegles ielā 40A”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā nepieciešams izveidot iekštelpu bērnu rotaļu laukumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS ”VIADA Baltija” (reģ. Nr. 40103867145) ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas naftas produktu mazumtirdzniecības tirgū, kā arī jauns un strauji augošs degvielas mazumtirdzniecības veikalu tīkla operators. Uzņēmums aicina darbā OPERATORU-PĀRDEVĒJU (uz pilnu vai nepilnu darba laiku). Ko sagaidām no kandidāta: Degvielas, preču un pakalpojumu pārdošana; Preču pieņemšana un izvietošana plauktos un to derīguma termiņa kontrole; Uzturēt tīras un kārtīgas DUS telpas, preces un preču plauktus; Pārzināt DUS veikala preču sortimentu un nepieciešamības gadījumā klientiem sniegt konsultāciju; Brīvi sarunāties latviešu un krievu valodā; Izglītība (vidējā, vidējā speciālā); Labas komunikācijas spējas, godīgums un augsta atbildības sajūta. Ko mēs piedāvājam: Apmācības pirms pastāvīga darba uzsākšanas; Dinamisku darbu augošā un stabilā uzņēmumā; Darba laiku saskaņā ar darba grafiku; Stabilu atalgojumu, ikmēneša piemaksas; Sociālās garantijas, pēc 1 nostrādāta gada veselības apdrošināšana. Savu kandidatūru vari pieteikt: sūtot CV ar norādi „„Operators - pārdevējs DUS" Valmiera 2" uz e-pastu personals@viadabaltija.lv Degvielas uzpildes stacijā - Brīvnieki, Kauguru pagasts, Beverīnas novads Telefons informācijai: 67301555. DUS darba režīms: maiņas bez nakts stundām (darbs saskaņā ar grafiku). Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas: 3,30 EUR/h – dienas maiņā, 6,60 EUR/h – svētku dienās, Pārdošanas piemaksas. Profesija: DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Brīvnieki, Kauguru pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-13 Kontaktpersona: CV ar nor.„„Operators-pārdevējs DUS" Valmiera 2” sūtīt uz personals@viadabaltija.lv, t. 67301555.

Mūsu partneri