Valmieras Ziņas

“Valmieras Ziņas” meklē atbildi: Kāpēc netiek veiktas šogad plānotās ielu pārbūves?

Portālā “Valmieras Ziņas” vērsās kāda lasītāja, lai uzzinātu, kādēļ nenotiek šovasar plānotā Tālavas ielas pārbūve.

“Lai ielas rekonstrukcija netraucētu bērnudārza “Krācītes” audzēkņiem, jau kopš jūlija iestāde ir slēgta, taču remontdarbi joprojām nav sākušies,”

pauda neizpratni mūsu lasītāja.

Kā uzzinājām Valmieras pilsētas pašvaldībā, ir veikts būvdarbu iepirkums par Tālavas ielas un Teodora Ūdera ielas pārbūvi. Darbu realizācijai nepieciešams aizņēmums, par kā piešķiršanu lemj Pašvaldību aizņēmumu un galvojumu kontroles un pārraudzības padome (PAGKPP).

Valmieras pilsētas pašvaldība gaida aizņēmumu, no brīža, kad valsts apstiprināja budžetu 2019.gadam. Tā kā pašvaldības ir sasniegušas aizņēmumu limitu, kas noteikts Likumā par valsts budžetu 2019.gadam, aizņēmumus PAGKPP šobrīd piešķir tikai avārijas gadījumu risināšanai un Eiropas Savienības fondu projektu realizācijai.

Šī paša iemesla dēļ nenotiek arī plānotās pārbūves citās ielās, kā arī citi infrastruktūras projekti. Saskaņā ar Finanšu ministrijas publicēto informāciju par Pašvaldību aizņēmumu pieprasījumu pārējiem investīciju projektiem rindu, Valmieras pilsētas pašvaldība ir 30. vietā rindā ar projektu  “Gaujas krasta daļas Valmieras pilsētā sakopšana, labiekārtošana un jaunas
infrastruktūras izveide vides pieejamības nodrošināšanai”, 37. vietā ar projektu Valmieras pilsētas pašvaldības ielu un to kompleksu investīciju projektu īstenošanai, 39.vietā ar BMX trases būvniecības projektu, 66.vietā ar Dārza ielas, Beātes ielas, Dakstiņu ielas un Miera ielas un to kompleksu investīciju projektu un 67.vietā ar projektu  “Valmieras sākumskolas ventilāciju sistēmu izbūve Leona Paegles ielā 40A”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums aicina darbā KRIEVU VALODAS SKOLOTĀJU Prasības pretendentam: Augstākā pedagoģiskā izglītība specialitātē (var strādāt vidusskolas klasēs) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Labas saskarsmes iemaņas Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint Piedāvājam: Darba slodzi 1225 h mācību gadā (kontaktstundas = 1072 h), 4 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 806 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas) Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu Profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus Tālrunis informācijai: 29194941. CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv līdz 2020.gada 21.augustam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: VISPĀRĒJĀS VIDĒJĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-21 Kontaktpersona: CV un izgl.apliec.dok.kopijas sūtīt uz personals@valmierastehnikums.lv, t. 29194941.

SIA “Plainstream” ir Latvijas uzņēmums, kas sniedz zvanu centra pakalpojumus Latvijā pazīstamākajiem zīmoliem, veicinot to biznesa attīstību. Tomēr vienkāršiem vārdiem sakot – mūsu darbs ir izcili apkalpot klientus telefoniski. Pievienojies mūsu komandai kā ZVANU CENTRA OPERATORS Mēs tev uzticēsim: Konsultēt klientus par uzņēmuma pakalpojumiem jeb ar prieku atbildēt uz klienta telefona zvaniem par tiem aktuāliem jautājumiem; Kā arī sniegt rakstiskas atbildes klientiem uz viņa iesūtītajiem jautājumiem e-pastā No Tevis sagaidām: Prieku darboties kopā ar klientiem, jo tā būs neatņemama tavas ikdienas sastāvdaļa; Spēja plūstoši runāt latviešu un krievu valodā, vēlama arī angļu valoda; Loģiskā domāšana, fleksibilitāte; Motivāciju mācīties, apgūt jaunas prasmes; Labas iemaņas darbā ar datoru. Tev piedāvāsim: Stabilu darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā; Apmaksātas apmācības un iespēju attīstīt savas prasmes; Maiņu darba laiku - maiņas garums 8,5 stundas (maiņas arī arpus standarta "ofisa" darba laika); Paveiktajam atbilstošu atalgojumu; un citiem labumiem (kopīgiem pasākumiem, izaugsmes iespējas, utt.). Ja esi meklētā persona, gaidīsim tavu CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” uz e-pastu cv@plainstream.lv vai vari pieteikties šeit: https://www.plainstream.lv/pieteikties/ Tomēr papildus jautājumos - gaidām arī tavu zvanu: 20114066. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: Zvanu centru OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 32, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-21 Kontaktpersona: CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” sūtīt uz cv@plainstream.lv, 20114066 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri