Valmieras Ziņas

“Valmieras Ziņas” meklē atbildi: Kāpēc dzemdību nodaļā izvieto arī smagi slimos pacientus?

Portālā “Valmieras Ziņas” vērsās kāda lasītāja, lai mēs palīdzam noskaidrot, kādēļ Vidzemes slimnīcā Dzemdību un ginekoloģijas nodaļā tiek izvietoti hroniski slimi pacienti.

“Nedēļu, ko šeit kā pacients atrodos, tiek apspriesta viena tēma, ka dzemdību un ginekoloģijas nodaļā tiks izvietoti pacienti, kuri ir smagi slimi, sevi vairs nekontrolē slimības dēļ, guloši un tuvu aiziešanai vēža slimnieki, kas var no sāpēm vaidēt un kliegt visu nakti. Vai tiešām dzemdību nodaļa ir tā vieta, kur šos pacientus izvietot, jo tā ir izdevīgi?” jautā portāla lasītāja.

Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila informēja: “Paliatīvās aprūpes jeb hronisko pacientu aprūpes pakalpojums ir ļoti pieprasīts visā valstī, ne tikai Valmierā. Šobrīd Vidzemes slimnīcas A korpusa 1. stāvā noris būvdarbi, pārbūvējot telpas tieši Hronisko pacientu aprūpes nodaļas vajadzībām. Savukārt 3. un 4. stāvā, kur līdz šim atradās Paliatīvās un īslaicīgās sociālās aprūpes nodaļā, telpu pārbūve sāksies tuvākajā laikā. Lai uz pārbūves laiku nodaļa nebūtu pavisam jāslēdz, kas nozīmētu problēmas gan pacientiem, gan viņu tuviniekiem, rasta iespēja hroniski slimos pacientus izvietot pa visām slimnīcas nodaļām atbilstoši to profiliem. Plānots, ka Hronisko pacientu aprūpes nodaļa savā jaunajā izskatā un iekārtojumā tiks atvērta šī gada beigās, nodrošinot pacientiem un personālam mūsdienīgus, ērtus un drošus uzturēšanās un aprūpes pakalpojumus.”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā SIERA RAŽOŠANAS PRESES OPERATORU Cēsu iela 8, Blome, Blomes pagasts, Smiltenes novads TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: • Pārraudzīt un strādāt ar iekārtām, kas pasterizē, homogenizē un mehāniski apstrādā pienu, iekārtām, kas ražo sieru un citus siera produktus; NO TEVIS SAGAIDĀM: • Pamata, vidējā profesionālā izglītība rūpniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību; • Augsta atbildības sajūta un godīga attieksme pret darbu; • Komunikabilitāte un spēja strādāt komandā. TAVS IEGUVUMS: • Atbildīgu, dinamisku darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Draudzīgu un uz sadarbību vērstu kolektīvu; • Karjeras un profesionālās izaugsmes iespējas; • Konkurētspējīgu atalgojumu no 1000 EUR; • Veselības apdrošināšanas polisi (pēc viena nostrādāta gada). Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV uz e-pastu: blome@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29180953 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām! Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri