Valmieras Ziņas

“Valmieras Ziņas” meklē atbildi: Kādas ir prasības skolēnu apliecību fotogrāfijām?

Forumā “Valmieras māmiņas” sociālo tīklu vietnē “Facebook” plaši tik apspriests jautājums par skolēnu apliecību fotogrāfijām. Kāda māmiņa sūdzējās, ka par nederīgām tika atzītas visas no iesniegtajām bildēm.

Situāciju portālam “Valmieras Ziņas” skaidroja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne:

“Tā kā apliecība tiek izmantota kā bērnu identificējošs dokuments, piemēram, bezmaksas braukšanai pilsētas sabiedriskajā transportā, bērna sejai ir jābūt skaidri saredzamai un bildei ir jābūt ar labu izšķirtspēju, t.i., fotogrāfija nav miglaina (vismaz 600 dpi izšķirstspēja, balts vai šai krāsai pietuvinātas krāsas fons, portreta foto). Protams, der arī ar telefonu fotografēta bilde, bet nederēs tāda, kur bērns ir kopā ar vēl citiem cilvēkiem, fotogrāfija ir izgriezta no citas bildes, kas ir maza izmēra, fotogrāfija ir pārfotografēta u.tml.” 

Skolēnu apliecību fotogrāfiju apraksts

Formāts: Portreta fotogrāfijai jābūt sagatavotai *.jpg formātā.

Izmērs: Minimālā izšķirtspēja fotogrāfijām – 600 dpi. Fotogrāfijas malu attiecībai jābūt 3:4.

Kompozīcija: Ieteicams fotogrāfijas veidot uz balta vai baltam ļoti pietuvinātas krāsas fona (par fonu var izmantot balto ekrānu). Neiesakām izmantot tumšus vai raibus fonus. Ieteicams atstāt vismaz 5mm brīvu vietu no personas līdz fotogrāfijas malām.

Noformēšana: Fotogrāfijas faila nosaukumā jāparādās bērna personas kodam ar defisi pa vidu, bez atstarpēm.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Padtex Insulation” aicina savā komandā KVALITĀTES VADĪTĀJA ASISTENTU Kandidāta raksturojums: pozitīvi domājoša personība ar vēlmi pilnveidoties; vēlama pieredze kvalitātes vadības procesos; izglītība kvalitātes vadībā vai ceļā uz to. Tavi darba pienākumi: asistēšana kvalitātes vadītājam ikdienas darbā; kvalitātes vadības sistēmas un saistošās dokumentācijas pārskatīšana, analīze, pilnveidošana un uzturēšana; procesu analīze (struktūrshēma); risku noteikšana un analīze (FMEA); procesu kontroles plānu izstrāde. Mēs piedāvājam: dinamisku darba vidi un iespēju profesionāli pilnveidoties; pilna laika darbu ar darba samaksu 1000-1200 EUR/bruto; sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu. Ja esi gatavs būt daļa no SIA “Padtex Insulation” komandas, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz alise@padtex.lv! Iesniedzot savu CV un motivācijas vēstuli, Jūs piekrītat personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā. Pārzinis: SIA “Padtex Insulation”, reģ. nr. LV44103028772 Profesija: KVALITĀTES VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 27, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-14 Darba sākšanas datums: 2021-02-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: alise@padtex.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri