Valmieras Ziņas

“Valmieras Ziņas” meklē atbildi: Kādas ir prasības skolēnu apliecību fotogrāfijām?

Forumā “Valmieras māmiņas” sociālo tīklu vietnē “Facebook” plaši tik apspriests jautājums par skolēnu apliecību fotogrāfijām. Kāda māmiņa sūdzējās, ka par nederīgām tika atzītas visas no iesniegtajām bildēm.

Situāciju portālam “Valmieras Ziņas” skaidroja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne:

“Tā kā apliecība tiek izmantota kā bērnu identificējošs dokuments, piemēram, bezmaksas braukšanai pilsētas sabiedriskajā transportā, bērna sejai ir jābūt skaidri saredzamai un bildei ir jābūt ar labu izšķirtspēju, t.i., fotogrāfija nav miglaina (vismaz 600 dpi izšķirstspēja, balts vai šai krāsai pietuvinātas krāsas fons, portreta foto). Protams, der arī ar telefonu fotografēta bilde, bet nederēs tāda, kur bērns ir kopā ar vēl citiem cilvēkiem, fotogrāfija ir izgriezta no citas bildes, kas ir maza izmēra, fotogrāfija ir pārfotografēta u.tml.” 

Skolēnu apliecību fotogrāfiju apraksts

Formāts: Portreta fotogrāfijai jābūt sagatavotai *.jpg formātā.

Izmērs: Minimālā izšķirtspēja fotogrāfijām – 600 dpi. Fotogrāfijas malu attiecībai jābūt 3:4.

Kompozīcija: Ieteicams fotogrāfijas veidot uz balta vai baltam ļoti pietuvinātas krāsas fona (par fonu var izmantot balto ekrānu). Neiesakām izmantot tumšus vai raibus fonus. Ieteicams atstāt vismaz 5mm brīvu vietu no personas līdz fotogrāfijas malām.

Noformēšana: Fotogrāfijas faila nosaukumā jāparādās bērna personas kodam ar defisi pa vidu, bez atstarpēm.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

PALĪGSTRĀDNIEKS/-CE 932909, VALMIERA, RĪGAS IELA 46 NEPILNA DARBA SLODZE Darba vieta piemērota arī pensionāriem. Mēs Tev uzticēsim - gatavot produktus atbilstoši tehnoloģiskajam procesam veikala darbinieku ēdināšanai. Ko Mēs gaidām - darba pieredzi pavāra amatā, - vēlams vidējo speciālo izglītību, - latviešu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī, - vēlmi un spēju aktīvi strādāt. Ko Tu iegūsi - stabilu atalgojumu vienmēr laikā, - bezmaksas pusdienas, - apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai, - veselības apdrošināšanu (pēc 1 nostrādāta gada), - apmaksātu pirmreizējo obligāto veselības pārbaudi. Amata darba alga bruto 2.75 - 2.90 EUR stundā Darba laika veids un režīms Normālais darba laiks, darba dienās 8:00-12:00, brīvdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikties vari Sūtot CV ar norādi "Pavārs" uz e-pastu: direktors.r264@maxima.lv. Ja ir kādi jautājumi, zvani veikala direktorei uz tālruni 28440002. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai. SIA Maxima Latvija, reģ.nr. LV40003520643. Profesija: PAVĀRS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 46, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-09-10 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar amata norādi uz direktors.r264@maxima.lv, t. 28440002.

Mūsu partneri