Valmieras Ziņas

Valmieras veikalos situācija mierīga, vairāk pērk bakaleju; aptiekās nav pieejams roku dezinfekcijas līdzeklis

Lasīšanas laiks: 3 min

Saistībā ar koronavīrusa Covid-19 izsludināto ārkārtas stāvokli Valmieras pārtikas veikalos ieviesti drošības pasākumi, taču lielākā daļa preču ir pietiekamā daudzumā.

Apsekojot lielākos tirdzniecības centrus un veikalus Valmierā, var konstatēt, ka kopumā tie strādā ierastajā režīmā, taču katrā no tiem ir ieviesti pasākumi saistībā ar koronavīrusa izplatību. 

Kā informē tirdzniecības centrs “Valleta”, šobrīd tas turpina darbu ierastajā režīmā, un darba laiks nav mainīts. Uz nenoteiktu laiku darbību ir pārtraucis “Tele2” klientu centrs. Līdz 1. aprīlim darbību pārtraucis “Bite” klientu centrs. Pārējie veikali darbojas kā ierasti.

“Par valstī izsludināto ārkārtas stāvokli sekojam līdzi informācijai no atbildīgajām iestādēm, valdības paziņojumiem un rīkojumiem. Par jebkādām izmaiņām tirdzniecības centra darbībā jūs nekavējoties informēsim. Aicinām ikvienu pastiprināti ievērot personīgo higiēnu un neuzturēties sabiedrībā, ja nejūtaties vesels. Rūpēsimies par sevi un citiem un ievērosim valstī izsludinātos piesardzības pasākumus!” teikts t/c “Valleta” mājaslapā publicētajā informācijā.

Pārtikas lielveikalā “Mego”, kas atrodas t/c “Valleta”, tirdzniecība pirmdienas rītā noritēja ierastajā režīmā. Veikalā atradās neliels apmeklētāju skaits, lielākā daļa preču bija pietiekamā daudzumā, izņemot bakalejas stendu, kur tukšāki nekā ierasts bija griķu un citu preču plaukti. Šajā veikalā darbinieki strādāja bez aizsargcimdiem, taču pie kasēm uz grīdas ir marķētas līnijas, pie kurām jāgaida pārējiem pircējiem, kamēr kasieri apkalpo klientus.

Tikmēr “Rimi” hipermārketā Rīgas ielā 74 ieviests darba laika ierobežojums tirdzniecības centram: darba dienās un sestdienās veikals atvērts no plkst. 10 līdz 19, svētdienās – no plkst. 10 līdz 18. “Rimi” un aptiekas darba laiks nemainās. Ieejot veikalā, klientiem ir iespēja dezinficēt rokas ar speciālu šķidrumu. Daļa darbinieku strādāja aizsargcimdos. Pirmdienas rītā veikalā bija maz pircēju, savukārt preču plaukti bija pilni, izņemot bakalejas stendu. 

Savukārt “Rimi” supermārketā Fabrikas ielā 2 nav ieviests darba laika ierobežojums. Arī tur pircēji var dezinficēt rokas. Visi darbinieki strādā aizsargcimdos. Preces ir pietiekamā daudzumā, tukšāki vien ir bakalejas plaukti. Veikalā ceptās smalkmaizītes vairs nav brīvi izliktas stendā, bet higiēnas nolūkā katra ir iepakota papīra maisiņā.

Veikalā “Maxima” XXX G.Apiņa ielā 10A pirmdienas rītā pircēju bija nedaudz vairāk nekā “Rimi” hipermārketā, taču situācija bija līdzīga. Ieejot veikalā, pircēji varēja dezinficēt rokas. Darbinieki, kuriem visiem bija aizsargcimdi, kārtoja piegādātās preces plauktos. Visās preču grupās, izņemot bakalejas stendu, plaukti bija pilni. Pie veikala ieejas nebija norādes par darba laikā ierobežojumu.

“Nodrošināt visu ikdienai nepieciešamo šobrīd ir mūsu prioritāte un mēs aicinām iedzīvotājus saglabāt mieru. Lai gan atsevišķu produktu grupās ir novērots lielāks pieprasījums nekā ierasts, plaukti veikalos tiek regulāri papildināti, tāpēc aicinām klientus būt saprotošiem un pacietīgiem, ja kādā no veikaliem uz konkrētu brīdi iztrūkst produkcija. Mēs strādājam, lai nodrošinātu pilnvērtīgu preču pieejamību katrā veikalā un esam būtiski palielinājuši piegādes,” stāsta Edvīns Lakstīgala, “Maxima Latvija” iepirkumu departamenta direktors.

Vakar un šodien, apmeklējot vairākus “top” tīkla veikalus Valmierā, varēja novērot līdzīgu situāciju. Veikalos darbinieki strādā aizsargcimdos. Preces ir pietiekamā daudzumā, izņemot bakaleju. Pircēju daudzums veikalos nebija lielāks, nekā ierasts, taču bija novērojams, ka tiek iegādātas pirmās nepieciešamības preces lielākā daudzumā nekā parasti. Pie veikaliem izvietots aicinājums neapmeklēt veikalu ar Covid-19 raksturīgiem simptomiem, izvairīties no skaidras naudas lietošanas un ieturēt vismaz 1 metra distanci no citiem pircējiem un darbiniekiem.

Izmaiņas Covid-19 izplatības dēļ ieviestas arī degvielas uzpildes stacijās “Circle K”. Vienreiz izmantojamās glāzītes nav pieejamas stendā pie karsto dzērienu automāta. Higiēnas ievērošanas nolūkā tās novietotas pie kases. Tāpat nav pieejamas dzērienu piedevas. Smalkmaizītes ir iepakotas papīra maisiņos. Darbinieki strādā aizsargcimdos.

Apsekojot četras Valmieras aptiekas, nebija vērojams palielināts klientu pieplūdums. Vienā no tām klientiem bija iespējams dezinficēt rokas, taču nevienā no apmeklētajām aptiekām nebija iespējams iegādāties dezinficējošo šķidrumu.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gads Jums būs veiksmīgāks par 2025. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicina komandai pievienoties C vai C1 transportlīdzekļu vadītājus ar iespēju iegūt D kategorijas vadītāja kvalifikāciju.  APMĀCĪBU SĀKUMS 2026. GADA 23. JANVĀRĪ PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vidējā izglītība; vismaz 24 gadi; C vai C1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība; vēlama pieredze, vadot B, C vai C1 kategorijas transportlīdzekli; labas saskarsmes un komunikācijas prasmes; latviešu valodas un vēlamas svešvalodas zināšanas atbilstoši darba raksturam. APMĀCĪBU PROCESS UN FINANSIĀLĀ ATBALSTA APMĒRS: uzsākot sadarbību, tiks slēgts apmācību līgums; finansiālais atbalsts: 100% sedz uzņēmums; apmācību izmaksās tiek iekļauts: skolas eksāmens, praktiskās braukšanas nodarbības 20 h (ja ir iegūta C1 kategorija) vai 12h (ja ir iegūta C kategorija), CSDD teorijas un braukšanas eksāmens un profesionālā autovadītāju periodiskā apmācība (95 kods); apmācību izmaksu pilnīgai dzēšanai, uzņēmumā nepārtraukti jānostrādā vismaz 2 gadi. DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku; darbs ar kases aparātu; biļešu pārdošana pasažieriem; kvalitatīva pasažieru apkalpošana. UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā; darbavietu Vidzemes reģionā darba samaksu mēnesī līdz 1900 EUR (pirms nodokļu nomaksas); daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu; iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā; veselības apdrošināšanas iespējas; pilnas sociālās garantijas; 95. koda apmācības; apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas; dinamisku un profesionālu darba vidi. CV iesniegt sūtot elektroniski uz norādīto e-pasta adresi: info@vtu-valmiera.lv vai SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts,Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220). Informācijai zvanīt uz norādīto tālr.nr. 29231565. Ar pretendentiem, kurus aicināsim uz tikšanos, lai pārrunātu sadarbības iespējas, sazināsimies personīgi! Profesija: KRAVAS AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-01-23 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@vtu-valmiera.lv, mob.t.29231565 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Nāc mācīties par AUTOBUSA VADĪTĀJU! Aicina komandai pievienoties B transportlīdzekļu vadītājus ar iespēju iegūt D kategorijas vadītāja kvalifikāciju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vidējā izglītība vismaz 24 gadi B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība pieredze, vadot B kategorijas transportlīdzekli labas saskarsmes un komunikācijas prasmes APMĀCĪBU PROCESS UN FINANSIĀLĀ ATBALSTA APMĒRS uzsākot sadarbību, tiks slēgts apmācību līgums jāveic pirmā iemaksa EUR 100 finansiālais atbalsts: uzņēmums sedz atlikušo mācību maksu (~ EUR 2000), no kuras EUR 1200 mums atmaksāsi divu gadu laikā pēc tam, kad sāksi strādāt uzņēmumā apmācību izmaksās tiek iekļauts: skolas eksāmens, praktiskās braukšanas nodarbības, CSDD teorijas un braukšanas eksāmens un profesionālā autovadītāju periodiskā apmācība (95. kods) apmācību izmaksu pilnīgai dzēšanai, uzņēmumā nepārtraukti jānostrādā vismaz 2 kalendārie gadi DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku darbs ar kases aparātu biļešu pārdošana pasažieriem kvalitatīva pasažieru apkalpošana UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darbavietu Vidzemes reģionā darba samaksu mēnesī līdz 1900 EUR (bruto) daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā veselības apdrošināšanas iespējas pilnas sociālās garantijas apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas CV iesniegt: sūtot elektroniski info@vtu-valmiera.lv vai personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst. 13:00 līdz 16:00. INFORMĀCIJA T. 29231565 Ar pretendentiem, kurus aicināsim uz tikšanos, lai pārrunātu sadarbības iespējas, sazināsimies personīgi! Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 5 Aktuāla līdz: 2026-02-28 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@vtu-valmiera.lv, mob.t.29231565

SIA “SANART”, reģ.Nr.44103043748 Gaides iela 8, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201 Aicinām komandā lietvedi / biroja administratori, kas palīdzēs nodrošināt dokumentu aprites kārtību un administratīvo atbalstu būvniecības projektiem. Darba pienākumi: Ienākošo un izejošo dokumentu reģistrēšana un uzskaite Līgumu, rēķinu, aktu un citu dokumentu sagatavošana un arhivēšana Sadarbība ar projektu vadītājiem, grāmatvedību, apakšuzņēmējiem un valsts iestādēm Kancelejas un biroja ikdienas administratīvais atbalsts Prasības kandidātam: Pieredze lietvedībā vai administratīvajā darbā Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office, e-paraksts, dokumentu vadības sistēmas) Precizitāte, atbildības sajūta un spēja organizēt savu darbu Priekšrocība - pieredze būvniecības dokumentācijas sagatavošanā (BIS, būvatļaujas, akti) Latviešu valodas zināšanas; vēlamas svešvalodas zināšanas Mēs piedāvājam: Stabilu darbu augošā būvniecības uzņēmumā Apmācības specifiskajās sistēmās, ja pieredze nepilnīga Draudzīgu kolektīvu un sakārtotu darba vidi Stabilus ienākumus un izaugsmes iespējas Darba vieta: Gaides iela 8, Valmiera Alga bruto: EUR 1200,00 līdz 1500,00 Darba laiks: pilna slodze CV sūtīt uz: info@sanart.lv Tālrunis jautājumiem: 29539350 Profesija: LIETVEDIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaides iela 8, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-02-02 Darba sākšanas datums: 2026-02-02 Kontaktpersona: Jolanta Tetere-Pirīte

Mūsu partneri