Valmieras Ziņas

Valmieras vasaras teātra festivālā atvērs atpūtas un sporta klubu “Bohēma”

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras vasaras teātra festivāla laikā jau no 30.jūlija līdz pat festivāla noslēgumam 7.augustā leģendārā un senākā ballīšu vieta Multiklubs Valmierā pārtaps par atpūtas un sporta klubu “Bohēma”. Tajā ikviens apmeklētājs tiks aicināts atgriezties deviņdesmito gadu avangardā un ļauties brīvas formas izklaidēm. Klubā saimniekos Mārtiņš Mielavs, kurš kopā ar komandu rūpēsies gan par muzikālo, gan gastronomisko un sportisko sadaļu, turpat festivāla apmeklētāji varēs arī kavēt laiku starp izrādēm un uzzināt visu par festivālu, jo vienlaikus tur darbosies arī festivāla centrs, portālu “Valmieras Ziņas” informēja festivāla pārstāve Lija Lauze.

Katru dienu klubā būs Sporta diena, kad viesi varēs nodoties badmintona spēlei, izklaidēties pie boksa maisa vai pārbaudīt sevi roku laušanas izaicinājumā. Savukārt muzikāli noskaņotie apmeklētāji būs aicināti uz karaoki, katru vakaru darbosies arī plikais (brīvais) mikrofons. “Valmieras vasaras teātra festivāla atpūtas un sporta klubs “Bohēma” būs te spilgtāka, te miglaināka līksmu notikumu mirāža, kur ik vakaru lidos volāni un idejas, dzirksteļos šampanietis un joki, viesi vienosies dejā un mīlā jeb, vienkārši izsakoties, ritēs dzīve,” kluba ideju ieskicē Mārtiņš Mielavs.

Grandiozā atklāšanas diskotēka ar nosaukumu “Grandioza atklāšanas diskotēka” būs 30.jūlijā, sākums plkst.23:00, ieeja no plkst.19:00. Zināms arī, ka 5.augustā klubā norisināsies neprofesionālu bārmeņu šovs, savukārt 6.augustā – “Bohēmas” noslēdzošā balle. Plašāka informācija par pasākumiem sekos. Klubs strādās ik dienu līdz pēdējam klientam, durvis būs atvērtas visiem bez maksas.

Valmieras vasaras teātra festivāls šogad notiks jau septīto reizi. Tajā pirmizrādes piedzīvos 6 jaundarbi – lielformāta koncerts, opera, 21.gadsimta absurds, dejas iestudējums, veltījums mājām un mītnēm, kā arī izrāde bērniem. Savukārt programmu papildinās 3 darbi no festivāla iepriekšējiem gadiem, kas ieguvuši skatītāju un profesionāļu atzinību. Festivāla izrāžu programma – no 4. līdz 7.augustam. Vairāk valmierasfestivals.lv

Šī gada festivāla vizuālās identitātes autors: Aleksandrs Breže.

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri