Valmieras Ziņas

Valmieras un Burtnieku galda hokejistiem godalgas Latvijas čempionātā junioriem

Lasīšanas laiks: < 1 min

Sestdien, 19.septembrī, Inčukalnā notika Latvijas čempionāts galda hokejā junioru, dāmu un senioru nominācijās. Ar godalgām no tām atgriezās Valmieras un Burtnieku juniori.

Kopējā junioru kategorijā 46 dalībnieku konkurencē divas vietas uz goda pjedestāla izdevās izcīnīt Burtnieku novada MJIC galda hokejistiem – Rolandam Riekstiņam un Kristapam Riekstiņam, kuriem attiecīgi 2. un 3.vieta. Pirmajā vietā inčukalnietis Rainers Kalniņš. Atzīstami startēja vēl viens burtniecietis Ritvars Felkers, kuram visu junioru konkurencē 5.vieta.

Jaunāko junioru 19 dalībnieku konkurencē U-13 klasē divas vietas uz goda pjedestāla mūsu galda hokejistiem no Valmieras Jaunatnes centra “Vinda”. 1.vieta un Latvijas čempiona tituls Regnāram Vazoliņam (VJC “Vinda”), 2.vietā rīdzinieks Niks Lācis (BJC “Laimīte”), 3.vietā Lūkass Jurka (VJC “Vinda”). Olimpiskajā sešiniekā kā piektais iekļuva Edgars Putniņš (VJC “Vinda”).

Visi šo sacensību rezultāti Latvijas Galda hokeja federācijas mājaslapā: http://galdahokejs.lv/index.php/turniri/lc/lc2020

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Būvvaldes arhitektu/-i (uz nenoteiktu laiku) Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt estētiskas un drošas vides veidošanas principu un būvniecības tiesiskuma ievērošanu Pašvaldības administratīvajā teritorijā; - pārraudzīt arhitektoniskās kvalitātes principa ievērošanu, ciktāl tas attiecas uz būves iekļaušanos ainavā un pilsētvidē; - izskatīt būvniecības ieceres, pārbaudīt lēmumos ietverto nosacījumu izpildi un iesniegto dokumentu saturu normatīvajos aktos noteiktajā apjomā; - organizēt būvniecības ieceru publisko apspriešanu; - strādāt ar “Būvniecības informācijas sistēmu” (BIS) un datu bāzēm; un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība arhitekta specialitātē; - arhitekta patstāvīgās prakses sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību; - vismaz divu gadu darba pieredze arhitekta darbā, kas saistīta ar būvprojektu izstrādi un būvniecības normatīvo aktu pielietošanu; - būvniecības procesu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana; - pieredze nozares terminoloģijas, ar būvniecības nozari saistīto normatīvo aktu un standartu pielietošanā; - labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; - labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar MS Office, BIS portālā vai BIS 2 profilā un biroja tehniku; - B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: - darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; - stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1535 EUR līdz 1645 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; - profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „ Arhitekta/-es amatam” līdz 2022.gada 27.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207124. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ARHITEKTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 25C, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-27 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri