Valmieras Ziņas

“Valmieras ūdens” šosezon investēs 1,87 miljonus eiro komunikāciju tīklu attīstībā

Ar kanalizācijas tīklu izbūvi Cēsu ielas posmā trešdien, 25. martā, tiek uzsākta SIA “Valmieras ūdens” būvniecības sezona, un minēto būvdarbu dēļ uz mēnesi tiks slēgts automašīnu satiksmei ielas posms no Fabrikas līdz Krāsotāju ielai. Kopumā šosezon uzņēmums plānojis investēt vairāk nekā 1.87 miljonus eiro ūdensapgādes, kanalizācijas un siltumapgādes sistēmu tīklu attīstībā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “ Valmieras ūdens” sabiedrisko attiecību speciāliste Ingrīda Kraukle.

Cēsu ielas posmā no Fabrikas ielas līdz nekustamajam īpašumam Cēsu ielā 15 plānota kanalizācijas tīkla izbūve 80 metru garumā. Tāpēc minēto būvdarbu dēļ no 25. marta līdz 24. aprīlim automašīnu satiksmei būs slēgta Cēsu iela posmā no Fabrikas ielas līdz Krāsotāju ielai. Sabiedriskā transporta kustība remontdarbu laikā saglabāsies pa līdzšinējo maršrutu, tiks nodrošināta kustība gar ceļa darbu zonu. Gājēju kustība tiks nodrošināta pa esošo ietvi ceļa darbu zonai pretējā pusē.

Ūdensapgādes, kanalizācijas un siltumapgādes tīklu pārbūve un izbūve 2020. gadā plānota gandrīz piecu kilometru garumā Valmieras pilsētas un Valmieras pagasta teritorijā. Daļa no šī apjoma tiks realizēta vērienīgā projekta “Siltumenerģijas pārvades sistēmas pārbūve Valmieras pilsētā” ietvaros, kad paralēli siltumtrases pārbūvei notiks arī ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvniecība. Projekta gaitā tiks savienota jaunbūvējamā katlumāja Dakstiņu ielā 1 ar esošās katlumājas Rīgas ielā 25 siltumtīkliem, kā arī izbūvēs jaunus siltumtrases posmus Dakstiņu, Ķieģeļu, Limbažu, Beātes un Dārza ielās papildus rekonstruēti esošie siltumtrases posmi Annas, Miera, Kārļa, Garā, Rīgas un Andreja Upīša ielās.

Vēl šajā būvniecības sezonā “Valmieras ūdens” ieplānojis ūdensapgādes sistēmas pārbūvi Mērnieku ielā, Sēļu ielā, Salacas ielā, Ezera ielā, kā arī SIA “Lauktehnikas Enerģētiķis” rūpnieciskajā zonā un Vienības ielā, Valmiermuižā, kur rekonstruēs esošo tīkla posmu un izbūvēs jaunu. Būvniecības laikā ieplānota arī kanalizācijas tīkla sakārtošana Vienības ielā, Valmiermuižā. Plānota jaunu ūdensvada un kanalizācijas posmu izbūve Šķesteru ielā, Briežu ielā un Jāņparka ielā. Tāpat kā katru gadu, arī šogad nomainīs un atjaunos bojātos hidrantus.

         

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-14 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri