Valmieras Ziņas

“Valmieras ūdens” komunikāciju tīklu attīstībā šogad ieguldīs pusmiljonu eiro

Šonedēļ SIA “Valmieras ūdens” uzsāk plašus apakšzemes komunikācijas izbūves darbus Valmiermuižā, kur izbūvēs ūdensvadu Vidus ielā līdz Iršuparka alejai, bet puskilometru garš savienojums tiks veidots starp Krasta un Vanagu ielām, lai varētu pievienot SIA “Valmieras ūdens” centralizētajai ūdensapgādes sistēmai Vanagos esošos daudzdzīvokļu namus un pārējās ēkas, tā turpinot inženierkomunikāciju pārņemšanu no SIA “BN Komforts”. Kopumā šosezon uzņēmums plāno investēt pusmiljonu eiro komunikācijas tīklu attīstībā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “Valmieras ūdens”.

SIA “Valmieras ūdens” valdes priekšsēdētājs Indulis Frišfelds:

“Šajā būvniecības sezonā turpināsim atjaunot esošos komunikāciju tīklus un paplašināt ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu, lai arvien vairāk iedzīvotāju Valmieras pilsētā un Valmieras pagastā ikdienā varētu saņemt kvalitatīvu dzeramo ūdeni un videi draudzīgi novadīt notekūdeņus. Saskaņā ar izstrādāto 2021. gada budžetu un investīciju programmu ieguldīsim kopumā 483 000 eiro ūdensapgādes, kanalizācijas un siltumapgādes tīklu rekonstrukcijā un izbūvē.”

Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūve notiks Valmierā, Alvila Freimaņa ielā un Brieža ielā posmā no Senču ielas līdz Patversmes ielai. Savukārt ūdensvads tiks atjaunots Straumes ielā no Tālavas ielai līdz autoostai, kā arī Pārgaujas ielas posmā no Straumes ielas līdz Teodora Ūdera ielai. Vēl tiek izbūvēti seši jauni un atjaunoti desmit esošie hidranti. Savukārt SIA “Valmieras namsaimnieks” plāno vērienīgus darbus daudzdzīvokļu namu Linarda Laicena ielā 9, 13 un 15 pagalmu labiekārtošanā, pirms kuriem SIA “Valmieras ūdens” atjaunos ūdensapgādes un siltumapgādes tīklus šo māju pagalmu teritorijā.

Investīciju programmā paredzēti darbi arī siltumapgādes sistēmas sakārtošanai. Linarda Laicena ielā 13 un 15, Annas ielā 4, Andreja Upīša ielā 17B, Georga Apiņa ielā 6 un 8, kā arī Rūpniecības ielā 42 tiks pārvietoti siltumapgādes tīkli ārpus dzīvojamajām mājām un izbūvēti jauni pievadi. Savukārt Marijas ielā siltumtrasi pārbūvēs līdz Rūpniecības ielas projekta darba zonai. Tiks turpināta arī projekta “Siltumenerģijas pārvades sistēmas pārbūve Valmieras pilsētā” (Nr.4.3.1.0/18/A/019) 2.kārtas realizācija, kuram piesaistīts līdzfinansējums no Eiropas Kohēzijas fonda, uzrauga “Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA)”, kurā izbūvēs siltumtrasi no katlumājas Rīgas ielā 25 līdz Miera ielai.

SIA “Valmieras ūdens” ir Valmieras pilsētas pašvaldībai un Burtnieku novada pašvaldībai piederoša kapitālsabiedrība, kuras galvenās darbības jomas ir ūdensapgāde, notekūdeņu savākšana un attīrīšana, kā arī siltumenerģijas piegāde.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Attīstot savu darbību, aicinām pievienoties mūsu komandai PALĪGSTRĀDNIEKU. 1. Veikt būvobjektos nepieciešamos palīgdarbus, veikt vienkāršus zemes darbus, pārvieto celtniecības materiālus un palīgmateriālus celtniecības objektā, veikt materiālu izkraušanu un nokraušanu, palīdzēt uzstādīt un demontēt dažādas būvkonstrukcijas un būvizstrādājumus, sagatavot dažādas virsmas tālākai apdarei, novākt būvgružus, prast strādāt ar rokas un vienkāršiem elektriskiem instrumentiem; 2. Savlaicīga un precīza darba vadītāja rīkojumu izpilde; 3. Citi pienākumi pēc darba devēja norādījumiem; 4. Darba vietā ievērot darba kārtības, darba aizsardzības, drošības tehnikas noteikumus, darba higiēnas prasības un citu Latvijas Republikā pastāvošo normatīvo aktu prasības. Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies tikai ar nākamajai atlases kārtai izvirzītajiem pretendentiem! Ja pretendents nesaņem atbildi līdz 2021.gada 16.jūnijam, tas nozīmē, ka 1.atlases kārta nav izturēta. Pieteikties, sūtot CV uz e-pasta adresi jolantaacc@gmail.com Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 7 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-16 Darba sākšanas datums: 2021-06-01 Kontaktpersona: Cv sūtīt uz e-pasta adresi; jolantaacc@gmail.com Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri