Valmieras Ziņas

“Valmieras ūdens” komunikāciju tīklos investēs gandrīz 400 000 eiro

Lasīšanas laiks: 2 min

Ar būvdarbiem Raiņa un Vienības ielās šonedēļ SIA “Valmieras ūdens” uzsāk šogad plānotos komunikāciju tīklu paplašināšanas un pārbūves darbus. Kopumā šosezon uzņēmums plāno investēt gandrīz 400 000 eiro centralizētās ūdensapgādes, kanalizācijas un arī siltumapgādes sistēmu izbūvē un atjaunošanā, lai ikdienā nodrošinātu iedzīvotājiem kvalitatīvu dzeramo ūdeni, videi draudzīgi novadītu notekūdeņus un sekmētu centralizētas siltumapgādes pakalpojumu pieejamību sabiedrībai nozīmīgos objektos, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “Valmieras ūdens” Sabiedrisko attiecību speciāliste Ingrīda Upīte.

SIA “Valmieras ūdens” valdes priekšsēdētājs Indulis Frišfelds:

“Izstrādājot uzņēmuma budžetu un investīciju programmu gadu no gada, mūsu galvenais mērķis paliek nemainīgs – nodrošināt ikdienā saviem klientiem kvalitatīvus, drošus pakalpojumus, kas savukārt rada lielāku komfortu mājokļos un videi draudzīgus risinājumus. Lai to nodrošinātu, šogad plānojam pārbūvēt un atjaunot ūdensapgādes, kanalizācijas un siltumapgādes tīklus vairāk nekā trīs kilometru garumā Valmieras pilsētas un Valmiermuižas teritorijās. ”

Valmieras pilsētā esošajā Vienības ielā uzsākti ūdensvada atjaunošanas darbi posmā no Brīvības līdz Loku ielām, un šajā objektā tiks izmantota oderēšanas metode. Savukārt Raiņa ielā no Beātes ielas uzsākta ūdensvada pārbūve 210 metru garumā, jo aizvadītajos gados minētajā posmā vairākkārt pieredzētas ūdensvada avārijas. Plaši būvniecības darbi šovasar notiks Matīšu ielā (posmā no Salacas ielas līdz nekustamajam īpašumam Matīšu ielā 36), kur vienlaikus notiks abu komunikāciju – ūdensapgādes un kanalizācijas – tīklu pārbūve. Vēl investīciju programmā iekļauti tādi objekti Valmierā kā Ziedu, Sūnu, Nauču, Beites, Namdaru un Jaunajā ielā, kur tiks pārbūvēta ūdensapgādes sistēma, savukārt Valmiermuižā būvdarbi plānoti Ozolu ielā un Iršuparka alejā, kuru izpildes laiks tiks saskaņots ar Valmieras novada pašvaldības ieceri par ielu pārbūvi.

Inženierkomunikāciju paplašināšanu plānots veikt Patversmes ielas posmā no Salacas ielas līdz Zeltlejām un Kaugurmuižā, kur no jauna izbūvēs ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas. Tāpat tiks turpināta plānveidīga hidrantu nomaiņa. Vēl šajā būvniecības sezonā ieplānots izbūvēt siltumapgādes tīklus Dzelzceļa un Audēju ielās.

SIA “Valmieras ūdens” ir Valmieras novada pašvaldībai piederoša kapitālsabiedrība, kuras galvenās darbības jomas ir ūdensapgāde, notekūdeņu savākšana un attīrīšana, kā arī siltumenerģijas piegāde.

 

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat jauno "Valmiera 2027" vides objektu pilsētas centrā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Būvvaldes arhitektu/-i (uz nenoteiktu laiku) Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt estētiskas un drošas vides veidošanas principu un būvniecības tiesiskuma ievērošanu Pašvaldības administratīvajā teritorijā; - pārraudzīt arhitektoniskās kvalitātes principa ievērošanu, ciktāl tas attiecas uz būves iekļaušanos ainavā un pilsētvidē; - izskatīt būvniecības ieceres, pārbaudīt lēmumos ietverto nosacījumu izpildi un iesniegto dokumentu saturu normatīvajos aktos noteiktajā apjomā; - organizēt būvniecības ieceru publisko apspriešanu; - strādāt ar “Būvniecības informācijas sistēmu” (BIS) un datu bāzēm; un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība arhitekta specialitātē; - arhitekta patstāvīgās prakses sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību; - vismaz divu gadu darba pieredze arhitekta darbā, kas saistīta ar būvprojektu izstrādi un būvniecības normatīvo aktu pielietošanu; - būvniecības procesu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana; - pieredze nozares terminoloģijas, ar būvniecības nozari saistīto normatīvo aktu un standartu pielietošanā; - labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; - labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar MS Office, BIS portālā vai BIS 2 profilā un biroja tehniku; - B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: - darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; - stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1535 EUR līdz 1645 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; - profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „ Arhitekta/-es amatam” līdz 2022.gada 27.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207124. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ARHITEKTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 25C, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-27 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri