Valmieras Ziņas

Valmieras tenisa kortos aizvadīts ZAB “Atlācis un Partneri” organizētais rudens turnīrs

Lasīšanas laiks: 3 min

Sestdien, 10.septembrī, atpūtas kompleksā “Avoti”, kā arī Vidzemes slimnīcas tenisa kortos visas dienas garumā norisinājās tenisa turnīrs. Par Rudens ceļojošo kausu cīnījās 20 kungi un 16 dāmas. Pirmo reizi turnīru organizēja Zvērinātu advokātu birojs (ZAB) “Atlācis un Partneri”, un jāteic, ka uzticētos pienākumus biroja vadošais partneris Edgars Atlācis ar savu atbalsta komandu veica godam. Turpat 12 stundu garumā notika vairāk nekā 50 spraigi mači, tika padomāts arī par uzkodām, dzērieniem un, protams, apbalvojumiem. Par viesmīlīgo uzņemšanu paldies “Avotiem”, bet par veselīgu un gardu maltīti –  kafejnīcai “1:1” (SIA “Lekarde”)!

Biedrība “Valmieras tenisa klubs” reģistrēta jau 2001.gadā, un tā cilvēkiem piedāvā aktīvu un regulāru iesaistīšanos fiziskās kultūras un sporta nodarbībās, treniņprocesu plānošanu, iespēju piedalīties tenisa sacensībās, nodrošināt sportisko izaugsmi un vienkārši labi pavadīt laiku. Bieži vien tenisā draudzene ievelk draugu, brālis – māsu, sieva – vīru, bērni – vecākus, un tad tas kļūst par vienotu visas ģimenes aizraušanos un hobiju. Arī šajā sestdienā varēja sekot līdzi, kā blakus kortos spēlē brālis un māsa – Eduards un Paula Portnaji, kā arī vairāki vecāki ar nu jau pieaugušajām atvasēm. Tāpat varēja vērot, kā līdz ar pirmajiem soļiem bērns tur rokās tenisa bumbiņu, kā mammas jūt līdzi saviem bērniem kortā. Arī šo sacensību organizators Edgars tenisā ir iesaistījis savu dzīvesbiedri Lieni, turpat tenisa kortos cītīgi rosījās Edgara bērni Kerija un Jānis. 

Tenisa kluba rīkotas sacensības vasaras sezonā notiek apmēram reizi divās trīs nedēļās, un katrā no reizēm klubs turnīra rīkošanu uztic citam biedram. Šoreiz notika tikai vienspēļu izspēles, bet citkārt notiek arī jauktās un standarta dubultspēles. “Avotos” ir trīs apgaismoti tenisa korti – divi māla seguma un viens cietā seguma laukums. Apgaismojums patiešām noderēja, jo sacensības ievilkās līdz vēlam vakaram. 

Jeļena Volkova un Elīna Kiusala-Silkoka vienā dienā paspēja veiksmīgi piedalīties pat divos turnīros – gan ZAB “Atlācis un Partneri” organizētajā turnīrā, gan Atklātajā Cēsu tenisa čempionātā, savā starpā izspēlējot fināla spēli.  “Avotu” kortos sīvi cīnījās arī Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, piekāpjoties par 3.vietu pirmajā grupā, lieliski savas spējas parādīja Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, tenisa treneris un speciālists Ričards Everts Krūze, bijušais Valmieras Patērētāju biedrības valdes priekšsēdētājs Atis Sausnītis (piekāpās par 3.vietu otrajā grupā), kā arī citi vairāk vai mazāk pazīstami tenisa entuziasti.

Šis turnīrs apliecina, ka Valmiera spēj pulcēt laba līmeņa tenisa spēlētājus. Bija patiess prieks vērot kvalitatīvu tenisu, īpaši kungu pirmās grupas izpildījumā, kur katrs no astoņiem grupas dalībniekiem bija pelnījis uzvarēt turnīrā kopumā. Prieks arī par to, ka turnīrā piedalījās ne tikai Cēsu un Limbažu novadu pārstāvji, bet arī itālis Simone, šobrīd Stradiņa Universitātes students, kurš ierindojās 5.vietā kungu konkurencē – tā turnīra rīkotājs Edgars Atlācis.

Ar diplomiem, kausiem un šampanieša pudelēm tika sveikti turnīra uzvarētāji, bet galvenā balva balva – lidojums ar lidmašīnu virs Valmieras gan šajā vakarā izpalika, to uzvarētāji varēs izbaudīt citā, sev piemērotā laikā. 

Vietu sadalījums dāmām 1.grupā: 

1. Paula Portnaja (Valmiera)

2. Elīna Kiusala-Silkoka (Valmiera)

3. Jeļena Volkova (Valmiera)

2.grupa: 

1. Inese Suija-Markova (Cēsis)

2. Lidija Klimjuka (Limbaži)

3. Inita Ozoliņa (Valmiera)

Vietu sadalījums kungiem 1.grupā:

1. Ingus Andersons (Valmiera)

2. Ričards Everts Krūze (Valmiera)

3. Rihards Breicis (Valmiera)

2. grupa:

1. Toms Nuķis (Sigulda)

2. Jānis Sīka (Valmiera)

3. Uģis Muskovs (Valmiera)

Aktuālais jautājums

Vai jums traucē mācību transporta līdzekļu pārvietošanās Valmieras ielās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA EASTCON AG LV Starptautisks uzņēmums ar 40 darba gadu pieredzi aicina pievienoties LATVIJAS komandai KLIENTU KONSULTANTU  * ja esi pozitīvs, aktīvs, komunikabls;  * ja novērtē iespēju, kad PATS vari sastādīt savu darba grafiku; MĒS PIEDĀVĀJAM: pievilcīgu atalgojumu ar bonusiem no pārdošanas rezultātiem no 1000 līdz 3000 un vairāk eiro bruto mēnesī; bezmaksas apmācību pirms darba uzsākšanas (nav nepieciešama iepriekšēja pieredze, visu iemācīsim); pilnu darba slodzi; līdzfinansētu veselības apdrošināšanu saskaņā ar uzņēmuma politiku; atbalstu ikdienas darbā, draudzīgu kolektīvu un motivējošu kolēģi – vadītāju. DARBA PIENĀKUMI: iepazīstināt klientus ar produktu; izskaidrot produkta darbības principus un atbildēt uz klientu jautājumiem; izzināt klientu vajadzības, konsultēt un piedāvāt risinājumu; (klientu meklēšana darba pienākumos neietilpst). Gaidām CV un pavadvēstuli uz e-pastu elita.juska@eastcon.lv līdz 20.09.2022. Paldies par atsaucību ! Profesija: PĀRDEVĒJS KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-10 Kontaktpersona: Gaidām CV un pavadvēstuli uz e-pastu: elita.juska@eastcon.lv

 MERKURITA LV SIA reģ.nr.40003907193 Tēraudlietuves iela 22, Rīga, LV-1026 Uzņēmums un preču zīme MERKURITA tika izveidota 2003. gadā. Jau vairāk kā 15 gadus MERKURITA veiksmīgi darbojas Baltijas valstīs. Mūs, MERKURITA LV komandu, apvieno vēlme ar savu ikdienas darbību Latvijas iedzīvotājiem piedāvāt un atklāt to, ka patiesībā IR LIETAS, kas rūpējās par mums ik dienu un, kas īpaši svarīgi, ik nakti – produkcija, kas labvēlīgi ietekmē veselību un dzīves kvalitāti: augstvērtīgi vilnas izstrādājumi un magnētiskā lauka terapijas produkti. Sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos "MERKURITA LV" aicina darbā TIRDZNIECĪBAS KONSULTANTUS/-ES VIDZEMES REĢIONĀ (Valmiera, Cēsis, Limbaži)! Darba pienākumi: • Izstrādājumu prezentēšana un komunikācija ar uzņēmuma klientiem • Līgumu sastādīšana un preces piegāde Prasības kandidātiem: • Labas komunikācijas spējas • Vidējā vai augstākā izglītība • Labprāt savā komandā aicinām arī cilvēkus ar dzīves pieredzi • „B” kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto Mēs piedāvājam: • Kvalitatīvas profesionālās apmācības • Sakārtotu un labi organizētu darbu • Augstu atalgojumu • Visas sociālās garantijas un papildus bonusus CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Konsultants" lūdzam sūtīt uz epastu: info@merkurita.lv līdz šī gada 3. oktobrim. Uzziņas pa tālruni: 27007977 Darba laiks Pilna slodze Darba alga no 1000 EUR līdz 3000 EUR (bruto) Darba vieta Vidzemes pilsētās Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov., Vidzeme Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-03 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: • veikt bērnu aprūpi ikdienā; • sadarboties ar grupas skolotājām, sniegt atbalstu bērniem mācību jomu apguvē; • veidot bērnos kulturālas uzvedības un higiēnas iemaņas; • rūpēties par bērnu dienas režīma ievērošanu; • nodrošināt telpu, inventāra tīrību un kārtību; un ja Tev ir: • vismaz vidējā izglītība (vēlams auklītes sertifikāts vai praktiskā pieredze darbā ar bērniem); • valsts valodas zināšanas C līmeņa 1.pakāpe; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasme plānot un organizēt savu darbu; mēs piedāvājam: • atalgojumu EUR 585 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2022.gada 7.oktobrim personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai: 64231434. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-07 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri