Valmieras Ziņas

“Valmieras stikla šķiedras” sasauc ārkārtas akcionāru sapulci decembra vidū

AS “Valmieras stikla šķiedra” sasauks ārkārtas akcionāru sapulci 20.decembrī, lai apstiprinātu pagājušā gada pārskatu, liecina kompānijas sniegtā informācija biržai “Nasdaq Riga”.

Sēdes darba kārtībā ir paredzēts uzklausīt valdes, padomes, revīzijas komitejas ziņojumus un zvērināta revidenta atzinumu, kā arī apstiprināt 2018.gada pārskatu.

Tāpat tiks spriests par pērnā gada peļņas izlietošanu. 

Akcionāru sapulcē notiks revidenta ievēlēšana 2019.gada pārskata revīzijai un atlīdzības noteikšana revidentam, kā arī atlīdzības noteikšana revīzijas komitejas locekļiem. 

Akcionāru sapulce notiks 20.decembrī plkst.11 Valmierā, Tērbatas ielā 16a, viesnīcas “Wolmar” Vidzemes zālē.

AS “Valmieras stikla šķiedra” atsevišķo un konsolidēto revidēto finanšu pārskatu par 2018.gadu izdos ne vēlāk kā līdz 6.decembrim, liecina kompānijas sniegtā informācija biržai “Nasdaq Riga”

Uzņēmuma valde informē, ka tā atliek 2018.gada revidētā konsolidētā finanšu pārskata publicēšanu.

Ņemot vērā nesenos revidenta AS “KPMG Baltics” papildu ieteikumus un, lai “Valmieras stikla šķiedras” akcionāriem un sadarbības partneriem sniegtu pēc iespējas pilnīgu un lēmumu pieņemšanai noderīgu informāciju, valdei ir jāiestrādā pērnā gada revidētajā finanšu pārskatā papildu informācija par uzņēmuma un “Valmiera glass grupas” uzņēmumu 2019.gada rezultātiem, sabiedrības Tiesiskās aizsardzības procesa plāna statusu, kā arī tiesiskās aizsardzības procesu meitas sabiedrībā ASV, skaidrojis uzņēmums.

Minētās informācijas sagatavošanai un revidentu pārbaudei, nepieciešams papildu laiks, kā rezultātā “Valmieras stikla šķiedra” plāno tās atsevišķo un konsolidēto revidēto finanšu pārskatu par 2018.gadu izdot ne vēlāk kā līdz 6.decembrim – divas nedēļas pirms plānotās uzņēmuma ārkārtas akcionāru sapulces.

LETA jau ziņoja, ka Vidzemes rajona tiesa 2019.gada 18.oktobrī apstiprināja “Valmieras stikla šķiedras” tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu. Tiesa iecēla advokātu biroja “PricewaterhouseCoopers Legal” (“PwC Legal”) advokātu Jāni Lagzdiņu par kompānijas tiesiskās aizsardzības procesa uzraugošo personu.

Kompānija nonākusi finansiālās grūtībās saistībā ar ražotnes izveidi ASV – “Valmieras stikla šķiedra”, lai izveidotu ražotni ASV, noslēdza kredītlīnijas līgumu ar banku, kas bāzēta ASV. Lai nodrošinātu parāda saistību, kas izriet no attiecīgā kredītlīnijas līguma, “Valmieras stikla šķiedra” izsniedza galvojumu par labu bankai. Ņemot vērā, ka ASV ražotne nespēja izpildīt no kredītlīnijas līguma izrietošās saistības, banka 2019.gada 10.jūnijā pieprasīja “Valmieras stikla šķiedrai” nekavējoties atmaksāt aizdevuma pamatsummu un uzkrātos procentus par kopējo summu 3,013 miljoni ASV dolāru.

Tāpat uzņēmumam ir būtiskas parādsaistības sindicēto aizdevumu ietvaros par summu vismaz 67,014 miljonu eiro un vismaz 17,836 miljonu ASV dolāru apmērā attiecībā pret vēl divām bankām, tādējādi banka, kura 2019.gada 10.jūnijā pieprasīja “Valmieras stikla šķiedrai” nekavējoties atmaksāt aizdevuma pamatsummu, prasījums faktiski izraisa saistību neizpildes gadījumu arī attiecībā uz sindicēto aizdevumu līgumiem ar tajā esošajām divām citām bankām.

“Valmieras stikla šķiedras” koncernu veido “Valmieras stikla šķiedra” un trīs tās meitassabiedrības – “Valmiera Glass UK Ltd.” Apvienotajā Karalistē, kā arī “P-D Valmiera Glass USA Corp.” un “Valmiera Glass USA Trading Corp” ASV. “Valmieras stikla šķiedras” akcijas kotē biržas “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pastnieks/-ce automobiļa vadītājs (slodze 0.7)  Darbavieta: Piegādes punkts Valmiera 1, Brēžas iela 3, Valmiera, LV-4201 Darba pienākumi: • kvalitatīva preses izdevumu un sūtījumu piegāde klientiem; • preses izdevumu abonementu un dažādu maksājumu noformēšana; • pensiju piegāde; • sadarbības partneru preču tirdzniecība; • klientu informēšana par "Latvijas Pasta" pakalpojumiem. Prasības kandidātiem: • valsts valodas zināšanas atbilstoši vidējā līmeņa B (1) pakāpei; • vēlme un spēja veidot pozitīvu komunikāciju ar klientiem; • atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi; • laba teritorijas pārziņa; • B kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto.  Piedāvājam: • stabilu atalgojumu no 304.50 EUR (Bruto); • papildus mainīgo algas daļu; • degvielas kompensāciju; • auto amortizācijas kompensāciju; • pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu; • veselības apdrošināšanas polisi. Darba laiks no 6:00-12:00. Papildu informācija:  CV ar norādi Pastnieks automobiļa vadītājs/- a PP Valmiera 1 sūtīt AS "Latvijas Pasta" Personāla vadības departamentam pa pastu vai e-pastu. Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; e-pasts: cv@pasts.lv; tālrunis informācijai: 22039501, 67608493 Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brēžas iela 3, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-20 Kontaktpersona: Nadežda Volosanova Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri