Valmieras Ziņas

“Valmieras stikla šķiedras” akcionāri marta beigās lems par akciju izslēgšanu no biržas

Lasīšanas laiks: 2 min

Stikla šķiedras ražotājas AS “Valmieras stikla šķiedra” akcionāri marta beigās lems par akciju izslēgšanu no biržas, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

Priekšlikumu izslēgt akcijas no regulētā tirgus iesniedzis uzņēmuma vairākuma akcionārs “Duke I S.à r.l.”.

Tāpat akcionāru sapulcē paredzēts lemt par Stefana Aleksandera Preisa-Daimlera, Andra Oskara Brutāna, Aināra Ozola un Teisa Klauberga atbrīvošanu no “Valmieras stikla šķiedras” padomes locekļu amatiem.

“Duke I S.à r.l.” rosina ievēlēt padomes locekļa amatā uz trīs gadu termiņu Ianu Burgesu, Pīteru Bentliju, Alvaro Estebanu, Preisu-Daimleru un Brutānu.

Tāpat tiek rosināts, ka padomes locekļiem netiek noteikta atlīdzība par pienākumu pildīšanu.

Akcionāru sapulce sasaukta 29.martā plkst.12, izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus.

Jau vēstīts, ka Luksemburgas fonds “Duke” iegādājies “Valmieras stikla šķiedras” akciju kontrolpaketi jeb 83,14% akciju. Vienlaikus 10,5% “Valmieras stikla šķiedras” akciju šobrīd pieder “P-D Management Industries Technologies GmbH”, bet vēl 6,36% – citiem akcionāriem.

Tāpat ziņots, ka Vidzemes rajona tiesa 2019.gada 18.oktobrī apstiprināja “Valmieras stikla šķiedras” tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu. Kompānija nonāca finansiālās grūtībās saistībā ar ražotnes izveidi ASV.

“Valmieras stikla šķiedras” koncerns pērn deviņos mēnešos strādāja ar 78,312 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 21% mazāk nekā 2019.gada attiecīgajā periodā, savukārt grupas zaudējumi saruka par 42,9% un bija 3,482 miljoni eiro. Savukārt koncerna mātesuzņēmums “Valmieras stikla šķiedra” pērn deviņos mēnešos strādāja ar 66,398 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,5% mazāk nekā attiecīgajā periodā pērn, kamēr kompānijas peļņa samazinājās 3,1 reizi un bija 915 096 eiro.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri