Valmieras Ziņas

Valmieras Sporta skolas airētājiem teicami starti Zviedrijā

Lasīšanas laiks: 3 min

Zviedrijas pilsētās Hosjoholmenā un Falunā aizvadīti Nordic Cup (Ziemeļvalstu kausa) izcīņas sacensību airēšanas slalomā 5. un 6. posmi. Zviedrija uzņēma šo Baltijas jūras valstu airētāju sacensību šī gada noslēguma etapu dalībniekus. Atcerēsimies, ka Nordic Cup pirmie divi posmi notika Valmierā, trešais un ceturtais posms Sindi (Igaunija). Līdzīgi kā iepriekš, abos Zviedrijas posmos teicamu startu demonstrēja Valmieras Sporta skolas jaunie airētāji, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Sporta skolas audzēkņu treneris Līgonis Bečers.

K-1 laivu klasē U14 grupā gan 5-jā etapā Hosjoholmenā, gan 6-jā etapā Falunā pārliecinošas izvaras izcīnīja mūsu sporta skolas un visas valsts līderis šai vecuma grupā Namejs Brūns. Pirms Zviedrijas Namejs jau bija uzvarējis visus 4 etapus gan Valmierā, gan Sindi un fināla posmos Zviedrijā kārtējo reizi nodemonstrēja savu varējumu un lieliski aizstāvēja savu vietu Latvijas airētāju ranga tabulā. Grupā U16 zviedri netiek pielaisti pie goda pjedestāla, jo spraigas cīņas Valmieras sportistu starpā. Hosjoholmenā šai grupā ātrākais ir mūsu Mārtiņš Šteinbergs. Otrajā vietā Laurits Egeland Valtenbergs, kurš airēšanas slalomu sāka apgūt Valmieras Sporta skolā sava vectēva ietekmēts. Vēl joprojām katru vasaru Laurits treniņus aizvada Valmierā. Šajās sacensībās Laurits pārstāv sava tēva dzimteni Norvēģiju. Trešais U16 grupā mūsu Renārs Frejs. Arī absolūtajā jauniešu konkurencē (līdz 18 gadiem) priekšgalā mūsējie: pirmais Namejs, otrais Mārtiņš, trešais Laurits.  Jaunietēm U14 grupā trešajā vietā aiz Igaunijas un Zviedrijas meitenēm mūsu Dinija Ozola.  C-1 laivu klasē vīriešiem otro vietu aiz Vācijas sportista izcīna mūsu airēšanas kluba “Straume” vadītājs Krišs Ozols. Par Nordic Cup 5.posma absolūto uzvarētāju K-1 laivu klasē vīriešiem kļūst bijušais valmierietis, šobrīd uzņēmējs un airēšanas slaloma valsts komandas organizators Aivars Kaulakalns. Kā sacensību posma saldais ēdiens ir komandu sacensības, kad vienlaicīgi startē trīs vienas komandas un vienas laivu klases airētāji. Organizatori un visi klātesošie ir saspringti, jo jānoskaidro, kas uzvarēs 3×K-1 klases vīriešu komandām. Vai tie būs mājinieki  zviedri, kam trase pazīstama, vai pieredzējušie igauņi, kuru slaloma tehnika un airēšanas elegance sajūsmina, vai ļoti straujie un atraktīvie Latvijas puikas no Valmieras. Lai cik skaļš bija vietējo Zviedrijas līdzjutēju atbalsts mājiniekiem, lai cik filigrāni necentās Igaunijas sportisti noslīpēt laivas slīdējumu, Valmieras puikas bija neapturami un komanda, kur startēja Namejs, Mārtiņš, Renārs kļuva par Nordic Cup 5. posma uzvarētājiem komandu braucienos.

Dienu vēlāk sacensību dalībniekus laipni sagaidīja Falunas airēšanas slaloma kanālā uz Kausa izcīņas pēdējo posmu.  K-1 laivu klasē jauniešiem U16 grupā Mārtiņš -pirmais, Laurits- otrais, Renārs- trešais. Jauniešu absolūtajā vērtējumā Namejs-  pirmais, Mārtiņš – otrais, Laurits – trešais. Komandas vadītājs Krišs Ozols revanšējas sportistam no Vācijas un spraigā sacensībā izcīna pirmo vietu vīriešu absolūtajā vērtējumā C-1 klasē. Aivars Kaulakakns izcīna otro vietu K-1 laivu klases vīru absolūtajā vērtējumā. Komandu brauciena šai posmā nav, bet Valmieras puikas ar telefoniem “pieslēgušies” Latvijai, jo tur Valmieras trasē “Krāces” šai pat brīdī notika Latvijas čempionāta sacensības. Sejās lasāma interese par savu komandas biedru startiem mājas trasē un neslēpta vēlme: “Ai, kaut mēs būtu tur … tālajā Valmierā.”

Tur pat Falunas airēšanas kanāla krastā notika visu sešu Nordic Cup posmu uzvarētāju apbalvošana. Par absolūto uzvarētāju K-1 klasē vīriešiem kļuva Aivars Kaulakalns, C-1 klasē vīriešiem pārliecinoši pirmais Krišs Ozols (uzvaras 5 no 6 posmos!), bet sieviešu konkurencē abās laivu klasēs pirmās vietas Zviedrijas talantīgajai sportistei Alai Personai. 

Fotoattēlos: Mārtiņš Šteinbergs, Namejs Brūns, Krišs Ozols un Nordic Cup absolūtie (visu 6 posmu) uzvarētāji: Kriss Ozols, Alla Pērsone, Aivars Kaulakalns.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”  Jāņa Daliņa sporta komplekss aicina pievienoties savai komandai  ADMINISTRATORU/-I Darbs uz nenoteiktu laiku Amata pienākumi: Uzņemt un apkalpot klientus, koordinēt apmeklētāju plūsmu; Reģistrēt un piešķirt viesiem viesnīcas numurus, darbs ar viesnīcas programmatūru; Ierādīt ģērbtuves saskaņā ar treniņu vai sacensību grafiku; Izsniegt un pieņemt telpu un viesnīcu numuriņu atslēgas; Iekasēt maksu par viesnīcas un sporta infrastruktūras izmantošanu; Veikt citus pienākumus saskaņā ar darba pienākumu aprakstu; Prasības kandidātam: Labas latviešu un angļu valodas zināšanas; Teicamas iemaņas darbā ar datoru; Augsta atbildības sajūta, iniciatīva un entuziasms; Elastīga domāšana, spēja veltīt uzmanību vairākiem uzdevumiem vienlaicīgi, nezaudējot kvalitāti; Vēlamas iemaņas darbā ar kases aparātu un POS terminālu; Citu valodu zināšanas, izglītība viesmīlības vai sporta jomā, kā arī iepriekšējā pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Mēs piedāvājam: Pilnas slodzes darbu; Summēto darba laiku, darbu maiņās arī nakts maiņās; Dinamisku darbu draudzīgu un profesionālu kolēģu komandā; Iespēju katru dienu sastapt interesantus cilvēkus, kas dod labu pieredzi profesionālajā izaugsmē; Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; Studentiem viesmīlības jomā apvienot prakses vietu ar darbavietu; Atalgojums: Stundas tarifa likme pārbaudes laikā– 4.80 €/h (pēc pārbaudes laika 5,50 €/h) Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 16.06.2023. uz e-pastu – megija.stalberga@voc.lv. Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstules. Vairāk informācijas, rakstot e-pastā vai pa tālr. +371 27079858 Profesija: ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-06-16 Kontaktpersona: Megija Stalberga Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā vidējās izglītības skolotāju angļu valodā (uz nenoteiktu laiku). ja Tev ir vēlme: • īstenot izglītības programmu mācību priekšmetā Angļu valoda atbilstoši Valsts izglītības standartam; • piedalīties Iestādes pedagoģiskajās sēdēs, mācību priekšmeta jomas darbā, metodiskajās sanāksmēs; un ja Tev ir: • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: psiholoģiskā noturība un augsta emocionālā inteliģence; precizitāte; prasme strādāt komandā; komunikācijas un sadarbības prasmes; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; spēja reaģēt uz izglītojamo vajadzībām, kā arī motivēt izglītojamos darbam; mēs piedāvājam: • atalgojumu no 1020 EUR mēnesī par vienu pedagoģisko likmi pirms nodokļu nomaksas; • pilnu darba slodzi (30 kontaktstundas/nedēļā, 1320 kontaktstundas/gadā); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Motivācijas vēstuli un CV lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz vdmv@valmiera.edu.lv, vai personīgi Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā, adrese: Purva iela 12, Valmiera, Valmieras novads, ar norādi „Angļu valodas skolotājs/-a”, līdz 2023.gada 1.jūlijam. Tālrunis papildu informācijai: 64207362. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: VISPĀRĒJĀS VIDĒJĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-07-01

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Krācītes” aicina darbā sētnieku uz nenoteiktu laiku (1,0 likme (40 stunda nedēļā)). Darba vietas adrese: Pārgaujas iela 11A , Valmiera, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • veikt teritorijas uzkopšanu (zāles pļaušana, krūmu apgriešana, apstādījumu kopšana, ziemā – sniega tīrīšana); • regulāri veikt kopjamo teritoriju apsekošanu; • informēt darba devēju par konstatētajiem bojājumiem; un ja Tev ir: • pamatizglītība; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • prasme patstāvīgi organizēt darbu; • prasme uzturēt tīru un sakoptu vidi; • atbildības sajūta un precizitāte pret darbu; mēs piedāvājam: • atalgojumu 620 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • darbu draudzīgā kolektīvā; • stabilu, sakārtotu darba vidi renovētā izglītības iestādē. CV, pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: kracites@valmiera.edu.lv vai iesniegt personīgi Valmieras pirmsskolas izglītības iestādē “Kracītes” (adrese: Pārgaujas iela 11A, Valmiera, Valmieras novads) līdz 2023.gada 16.jūnijam. Tālrunis papildu informācijai: 64232458. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Pārgaujas iela 11A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-06-16

Mūsu partneri