Valmieras Ziņas

Valmieras Sporta skolas airētājiem teicami starti Zviedrijā

Lasīšanas laiks: 3 min

Zviedrijas pilsētās Hosjoholmenā un Falunā aizvadīti Nordic Cup (Ziemeļvalstu kausa) izcīņas sacensību airēšanas slalomā 5. un 6. posmi. Zviedrija uzņēma šo Baltijas jūras valstu airētāju sacensību šī gada noslēguma etapu dalībniekus. Atcerēsimies, ka Nordic Cup pirmie divi posmi notika Valmierā, trešais un ceturtais posms Sindi (Igaunija). Līdzīgi kā iepriekš, abos Zviedrijas posmos teicamu startu demonstrēja Valmieras Sporta skolas jaunie airētāji, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Sporta skolas audzēkņu treneris Līgonis Bečers.

K-1 laivu klasē U14 grupā gan 5-jā etapā Hosjoholmenā, gan 6-jā etapā Falunā pārliecinošas izvaras izcīnīja mūsu sporta skolas un visas valsts līderis šai vecuma grupā Namejs Brūns. Pirms Zviedrijas Namejs jau bija uzvarējis visus 4 etapus gan Valmierā, gan Sindi un fināla posmos Zviedrijā kārtējo reizi nodemonstrēja savu varējumu un lieliski aizstāvēja savu vietu Latvijas airētāju ranga tabulā. Grupā U16 zviedri netiek pielaisti pie goda pjedestāla, jo spraigas cīņas Valmieras sportistu starpā. Hosjoholmenā šai grupā ātrākais ir mūsu Mārtiņš Šteinbergs. Otrajā vietā Laurits Egeland Valtenbergs, kurš airēšanas slalomu sāka apgūt Valmieras Sporta skolā sava vectēva ietekmēts. Vēl joprojām katru vasaru Laurits treniņus aizvada Valmierā. Šajās sacensībās Laurits pārstāv sava tēva dzimteni Norvēģiju. Trešais U16 grupā mūsu Renārs Frejs. Arī absolūtajā jauniešu konkurencē (līdz 18 gadiem) priekšgalā mūsējie: pirmais Namejs, otrais Mārtiņš, trešais Laurits.  Jaunietēm U14 grupā trešajā vietā aiz Igaunijas un Zviedrijas meitenēm mūsu Dinija Ozola.  C-1 laivu klasē vīriešiem otro vietu aiz Vācijas sportista izcīna mūsu airēšanas kluba “Straume” vadītājs Krišs Ozols. Par Nordic Cup 5.posma absolūto uzvarētāju K-1 laivu klasē vīriešiem kļūst bijušais valmierietis, šobrīd uzņēmējs un airēšanas slaloma valsts komandas organizators Aivars Kaulakalns. Kā sacensību posma saldais ēdiens ir komandu sacensības, kad vienlaicīgi startē trīs vienas komandas un vienas laivu klases airētāji. Organizatori un visi klātesošie ir saspringti, jo jānoskaidro, kas uzvarēs 3×K-1 klases vīriešu komandām. Vai tie būs mājinieki  zviedri, kam trase pazīstama, vai pieredzējušie igauņi, kuru slaloma tehnika un airēšanas elegance sajūsmina, vai ļoti straujie un atraktīvie Latvijas puikas no Valmieras. Lai cik skaļš bija vietējo Zviedrijas līdzjutēju atbalsts mājiniekiem, lai cik filigrāni necentās Igaunijas sportisti noslīpēt laivas slīdējumu, Valmieras puikas bija neapturami un komanda, kur startēja Namejs, Mārtiņš, Renārs kļuva par Nordic Cup 5. posma uzvarētājiem komandu braucienos.

Dienu vēlāk sacensību dalībniekus laipni sagaidīja Falunas airēšanas slaloma kanālā uz Kausa izcīņas pēdējo posmu.  K-1 laivu klasē jauniešiem U16 grupā Mārtiņš -pirmais, Laurits- otrais, Renārs- trešais. Jauniešu absolūtajā vērtējumā Namejs-  pirmais, Mārtiņš – otrais, Laurits – trešais. Komandas vadītājs Krišs Ozols revanšējas sportistam no Vācijas un spraigā sacensībā izcīna pirmo vietu vīriešu absolūtajā vērtējumā C-1 klasē. Aivars Kaulakakns izcīna otro vietu K-1 laivu klases vīru absolūtajā vērtējumā. Komandu brauciena šai posmā nav, bet Valmieras puikas ar telefoniem “pieslēgušies” Latvijai, jo tur Valmieras trasē “Krāces” šai pat brīdī notika Latvijas čempionāta sacensības. Sejās lasāma interese par savu komandas biedru startiem mājas trasē un neslēpta vēlme: “Ai, kaut mēs būtu tur … tālajā Valmierā.”

Tur pat Falunas airēšanas kanāla krastā notika visu sešu Nordic Cup posmu uzvarētāju apbalvošana. Par absolūto uzvarētāju K-1 klasē vīriešiem kļuva Aivars Kaulakalns, C-1 klasē vīriešiem pārliecinoši pirmais Krišs Ozols (uzvaras 5 no 6 posmos!), bet sieviešu konkurencē abās laivu klasēs pirmās vietas Zviedrijas talantīgajai sportistei Alai Personai. 

Fotoattēlos: Mārtiņš Šteinbergs, Namejs Brūns, Krišs Ozols un Nordic Cup absolūtie (visu 6 posmu) uzvarētāji: Kriss Ozols, Alla Pērsone, Aivars Kaulakalns.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat autovadītāju braukšanas kultūru Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Kārliena” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā SOCIĀLO PEDAGOGU (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 16A, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 10,53 stundu slodzi nedēļā (0,351 likmes). Ja Tev ir vēlme: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; • organizēt savu darbu atbilstoši Iestādes mērķim un uzdevumiem; • veidot lietišķu sadarbību ar Iestādes darbiniekiem, izglītojamiem, viņu vecākiem un citu institūciju darbiniekiem; • strādāt Atbalsta personāla komandā; • diagnosticēt izglītojamo socializācijas procesa veiksmes un problēmas, esošo sociālo risku ietekmi uz viņu pilnvērtīgu integrēšanos sabiedrībā un dzīves prasmju apguvē; • sadarboties ar pedagogiem, Iestādes vadību un izglītojamo vecākiem, kā arī sniegt informāciju par izglītojamā izaugsmi, sniegumu un nepieciešamo atbalstu mācīšanās uzlabošanai; un ja Tev ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • mācību un audzināšanas darba satura, un korekcijas darba plānošanas un realizācijas pārzināšana; • izpratne par izglītojamo vecumposmu attīstības īpatnībām un saskarsmes psiholoģijas likumsakarībām; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: labas saskarsmes, komunikācijas prasmes un psiholoģiskā noturība; precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu; atbildība un iniciatīva, teicamas komunikācijas prasmes un elastība; mēs piedāvājam: • atalgojumu EUR 315,90 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumentu kopijas gaidīsim līdz 2022.gada 29.decembrim personīgi (adrese: Rūpniecības iela 16A, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā karliena@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai: 27856005. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SOCIĀLAIS PEDAGOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 16A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-29 Kontaktpersona: CV, piet vēst.un izgl.dok.kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu karliena@valmiera.edu.lv

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada būvvaldes (turpmāk – Būvvalde) juriskonsultu/-i (uz nenoteiktu laiku). Ja Tev ir vēlme: • izvērtēt būvniecības dokumentāciju atbilstoši Latvijas Republikā spēkā esošajiem lietu un saistību tiesību reglamentējošajiem normatīvajiem aktiem; • sagatavot atbilžu, administratīvo aktu un uzziņu projektus uz fizisko un juridisko personu iesniegumiem par Būvvaldes kompetencē esošajiem jautājumiem; • atbilstoši Būvvaldes pilnvarojumam pārstāvēt Būvvaldi tiesā; • piedalīties Pašvaldības lēmumu, saistošo noteikumu un Būvvaldes iekšējo normatīvo aktu izstrādāšanā un sniegt ieteikumus par citu iestāžu sagatavoto ārējo normatīvo aktu projektiem; • sniegt juridiskas konsultācijas Būvvaldes darbiniekiem par Būvvaldes kompetencē esošajiem jautājumiem; un ja Tev ir: • otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība tiesību zinātnēs; • vismaz 2 (divu) gadu darba pieredze specialitātē; • būvniecības procesu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana; • valsts valodas prasme augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar MS Office, BIS portālā vai BIS 2 profilā un biroja tehniku; • kompetences: labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; mēs piedāvājam: • darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; • stabilu atalgojumu (atbilstoši 10.mēnešalgu grupai no 970 EUR līdz 1135 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV) un augstākās izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads, ar norādi „Juriskonsulta/-es amatam” līdz 2022.gada 15.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 64207124. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: JURISKONSULTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 25C, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-15 Kontaktpersona: CV, piet.vēst.,augst.izgl.dok.kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu:personals@valmierasnovads.lv

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes Īpašumu un infrastruktūras apsaimniekošanas nodaļā BŪVINŽENIERI (uz nenoteiktu laiku). Ja Tev ir vēlme: • organizēt un piedalīties būvniecības procesos Pašvaldības un tās iestāžu būvprojektu realizācijas laikā; • piedalīties būvprojektēšanas uzdevumu sagatavošanā, izvērtēt būvprojektus to izstrādes procesā; • veikt Pašvaldības būvju vizuālo/ tehnisko apsekošanu, atzinumu sagatavošanu, sniegt priekšlikumus un ieteikumus par prioritāri nepieciešamajiem Pašvaldības ēku un būvju remontdarbiem; • izstrādāt/ organizēt Pašvaldības vajadzībām nepieciešamās remontdarbu tāmes, veikt izmaksu aplēses investīciju projektiem; • piedalīties ES struktūrfondu līdzfinansēto būvobjektu projektu pieteikumiem un atskaitēm nepieciešamās būvprojektu un būvniecības dokumentācijas sagatavošanā; un ja Tev ir: • otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība (vai tai pielīdzināma augstākā izglītība) būvniecības jomā; • vismaz trīs gadu praktiskā pieredze būvniecības jomā; • sertifikāts ēku būvdarbu vadīšanā, būvuzraudzībā tiks uzskatīts par priekšrocību; • normatīvo aktu pārzināšana būvniecības jomā; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību, pašiniciatīva un spēja meklēt un piedāvāt jaunus risinājumus; • labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar MS Office, “Būvniecības informācijas sistēma” (BIS) portālā, Būvju informācijas modelēšanas (BIM) sistēmā un biroja tehniku; • B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: • darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; • stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1535 EUR līdz 1645 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus; • profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „Būvinženiera/-es amatam” līdz 2022.gada 15.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 64207138. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: BŪVINŽENIERIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-15 Kontaktpersona: CV, piet.vēst. un izgl.dok.kopiju ar norādi sūtīt uz personals@valmierasnovads.lv, 64207138.

Mūsu partneri