Valmieras Ziņas

Valmieras sieviešu frisbija komanda sestā labākā pirmajā Eiropas klubu frisbija čempionātā telpās

Šogad pirmo reizi notika Eiropas klubu frisbija čempionāts telpās. Sieviešu divīzijā Latviju pārstāvēja Valmieras sieviešu frisbija komanda, kura izcīnīja sesto vietu 12 komandu konkurencē. Par pirmajām Eiropas čempionēm kļuva mūsu kaimiņienes no Lietuvas “Drop That Smile”. Vīriešu divīzijā latvieši “Salaspils WT” čempionāta finālā atzina krievu “RealFive” pārākumu, kļūstot par vicečempioniem. Septītajā vietā čempionātu noslēdza trešā Latvijas komanda “Hardcore Ultimate”.

Valmieras sieviešu frisbija komanda čempionātā kopumā aizvadīja 10 spēles, gūstot sešus panākumus. Sniegums noteikti uzlika Valmieru uz Eiropas frisbija kartes, daudziem raisot patīkamu pārsteigumu par spēli, ko rādīja iepriekš nedzirdētā komanda. Tika gūtas ievērojamas uzvaras pār komandām, kas čempionātu noslēdza otrajā un trešajā vietā (Zviedrijas čempiones “Valkyria” un Vācijas spēcīgā komanda “Seagulls”), tomēr daži liktenīgie zaudējumi valmierietēm neļāva cīnīties par čempionāta augstākajiem pakāpieniem. Rezultātā cīņā par 5. vietu meitenēm pašā spēles galotnē otro reizi čempionātā nācās atzīt Somijas komandas “Helsinki Ultimate Women” pārākumu (12:13), ieņemot jau iepriekš minēto 6. vietu.

Valmieras sieviešu komandas kapteine Sabīne Muceniece pēc Eiropas čempionāta atzina, ka komanda kopumā ar savu sniegumu ir apmierinātas, tomēr nelielu rūgtumu sirdī atstāj dažas zaudētās spēles, kas liedza iespēju cīnīties pusfinālā. “Meitenes centās parādīt labāko sniegumu, ko spēja. Iespējams atsevišķās situācijās daļai komandas meiteņu pietrūka nepieciešamās pieredzes augsta līmeņa sacensībās. Kā arī reizēm bija jūtams tas, ka komandā ir spēlētājas no dažādiem klubiem, kas pilnībā vēl netika paguvušas saspēlēties. Tomēr kopumā Valmieras komanda sevi labi parādīja un paldies meitenēm, ka izdevās piedalīties pirmajā Eiropas čempionātā telpās”.

Valmieras sieviešu komandas spēļu iznākumi:

Grupas spēles –

  • 12:6 pret “Ladies’Jonctées” (Francija)
  • 13:9 pret “Ultimate Dragons” (Dānija)
  • 11:12 pret “KFUM Örebro Dam” (Zviedrija)
  • 7:12 pret “Helsinki Ultimate Women” (Somija)
  • 11:6 pret “Flying Rabbits” (Beļģija)

Otrās kārtas grupas spēles –

  • 15:6 pret “Seagulls” (Vācija)
  • 13:12 pret “Valkyria” (Zviedrija)
  • 10:12 pret “Drop That Smile” (Lietuva)

Spēle, kas noteica tālāko cīņu par 5. vai 7.vietu –

  • 11:9 pret “Aarhus University Ultimate” (Dānija)

Spēle par 5.vietu –

  • 12:13 pret “Helsinki Ultimate Women” (Somija)

Liels paldies Valmieras pilsētai un Latvijas Frisbija federācijai par atbalstu dalībai šajā vēsturiskajā turnīrā. Paldies arī ikvienam, kurš palīdzējis treniņu un sagatavošanās procesā.

Valmieras sieviešu frisbija komandas sastāvs Dānijā bija papildināts ar spēlētājām no citiem Latvijas klubiem, jo daļa Valmieras meiteņu nestartēja traumu vai ģimenes apstākļu dēļ. Valmieras komandas sastāvs Dānijā: Sabīne Muceniece (kapteine), Alise Razminoviča, Undīne Vektere, Krista Līcīte, Elizabete Alīna Krastiņa, Kristiāna Buldure, Elza Gusāre, Monta Poduma, Linda Gulbe un Jūlija Arefjeva.

Valmieras frisbija aktivitātēm var sekot līdzi Valmieras frisbija Facebook lapā: https://www.facebook.com/FrisbijsValmiera/ un Valmieras frisbija Instagram kontā: https://www.instagram.com/valmieraultimate/.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Plainstream” ir Latvijas uzņēmums, kas sniedz zvanu centra pakalpojumus Latvijā pazīstamākajiem zīmoliem, veicinot to biznesa attīstību. Tomēr vienkāršiem vārdiem sakot – mūsu darbs ir izcili apkalpot klientus telefoniski. Pievienojies mūsu komandai kā ZVANU CENTRA OPERATORS Mēs tev uzticēsim: Konsultēt klientus par uzņēmuma pakalpojumiem jeb ar prieku atbildēt uz klienta telefona zvaniem par tiem aktuāliem jautājumiem; Kā arī sniegt rakstiskas atbildes klientiem uz viņa iesūtītajiem jautājumiem e-pastā No Tevis sagaidām: Prieku darboties kopā ar klientiem, jo tā būs neatņemama tavas ikdienas sastāvdaļa; Spēja plūstoši runāt latviešu un krievu valodā, vēlama arī angļu valoda; Loģiskā domāšana, fleksibilitāte; Motivāciju mācīties, apgūt jaunas prasmes; Labas iemaņas darbā ar datoru. Tev piedāvāsim: Stabilu darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā; Apmaksātas apmācības un iespēju attīstīt savas prasmes; Maiņu darba laiku - maiņas garums 8,5 stundas (maiņas arī arpus standarta "ofisa" darba laika); Paveiktajam atbilstošu atalgojumu; un citiem labumiem (kopīgiem pasākumiem, izaugsmes iespējas, utt.). Ja esi meklētā persona, gaidīsim tavu CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” uz e-pastu cv@plainstream.lv vai vari pieteikties šeit: https://www.plainstream.lv/pieteikties/ Tomēr papildus jautājumos - gaidām arī tavu zvanu: 20114066. Profesija: Zvanu centru OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 32, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-05-31 Kontaktpersona: CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” sūtīt uz cv@plainstream.lv, 20114066 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Galvenie amata pamatpienākumi:  Rūpēties par izglītojamo drošību; Darba organizēšana un plānošana; Bērnu veselības stāvokļa novērtēšana; Bērnu profilaktisko pasākumu organizēšana un veikšana; Higiēnas prasību izpildes kontrole; Bērnu ēdināšanas uzraudzība sadarbībā ar ēdināšanas pakalpojuma sniedzēju; Infekcijas kontroles nodrošināšana; Profilaktiski izglītojošais darbs; Darba dokumentēšana; Uzņemties atbildību par sava darba kvalitāti; Profesionālās kvalifikācijas uzturēšana. Amata veikšanai nepieciešamā izglītība, kompetences un prasmes: Augstākā izglītība atbilstoši amata pienākumiem, papildus reģistrētas ārstniecības personas statuss. Darba pieredze ne mazāk kā 3 gadi, kā arī profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvajiem aktiem par profesionālo pilnveidi; Spēja strādāt droši, akurāti un efektīvi; Spēja strādāt paaugstinātas spriedzes apstākļos; Spēja novērst problēmas un nodrošināt drošību; Valsts valodas prasme normatīvajos aktos noteiktajā līmenī. Motivētu pieteikuma vēstuli, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un CV jāiesniedz līdz 29.05.2020. Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē (Parka iela 14, Mazsalacā, Mazsalacas novadā, LV-4215) vai elektroniski pirmsskola@mazsalaca.edu.lv . Papildus informācija: tālr. 27871920 (pirmsskolas vadītāja Saiva Liepa). Profesija: BĒRNU MĀSA Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-05-29 Kontaktpersona: Piet.vēst., izgl.apliec.dok.kopijas un CV sūtīt uz pirmsskola@mazsalaca.edu.lv, t. 27871920.

Mūsu partneri