Valmieras Ziņas

Valmieras sākumskolas skolēni izzina uzņēmēju profesiju

Atzīmējot “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2018”,  Valmieras sākumskolas 3. un 4.klašu skolēni 22.maijā devās mācību ekskursijā pie Valmieras uzņēmējiem, kas darbojas paklāju tirdzniecības jomā.

Tā bija iespēja iepazīt uzņēmuma “ABE paklāji un grīdas segumi” darba vidi, uzņēmējiem nepieciešamās prasmes un rakstura īpašības, kā arī iepazīt uzņēmējdarbības plusus un mīnusus. Kopumā tika organizētas 4 mācību ekskursijas – lekcijas.

Skolēnu aptaujas anketās tika paustas šādas galvenās atziņas:

  • “Uzņēmumā atrodas paklājs, kas ir vienīgais eksemplārs pasaulē!”
  • “Paklājus var gatavot arī, izmantojot jūras zāles!”
  • “Lai precīzi nogrieztu paklāju, nepieciešamas arī matemātiskas zināšanas!”
  • “Ir paklāji, kurus izmanto pat 1000 gadus!”
  • “Paklāju cena ir atkarīga no diega kvalitātes!”
  • “Ir paklājs, kas kvadrātmetrā maksā pat 2000 eiro!”
  • “Ir mākslīga un dabīga materiāla paklāji!”
  • “Paklāju uzņēmējam ir svarīgi sadarboties ar partneriem ārzemēs, tāpēc ir jāmācās svešvalodas!”
  • “Uzņēmējam ir jābūt gatavam savā biznesā piedzīvot gan kāpumus, gan kritumus!”
  • “Lai būtu veiksmīgs uzņēmējs, svarīgi ir izveidot labu komandu!”

Valmieras sākumskola saka sirsnīgu paldies par viesmīlīgo uzņemšanu un iespēju bērniem ne tikai klausīties uzņēmēju stāstītajā, bet arī sēdēt uz dažādiem paklājiem, izjūtot to dažādo atšķirību.

Valmieras sākumskolas karjeras izglītības atbalsta aktivitātes organizētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Projekts tiek realizēts darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS ”VIADA Baltija” (reģ. Nr. 40103867145) ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas naftas produktu mazumtirdzniecības tirgū, kā arī jauns un strauji augošs degvielas mazumtirdzniecības veikalu tīkla operators. Uzņēmums aicina darbā OPERATORU-PĀRDEVĒJU (uz pilnu vai nepilnu darba laiku). Ko sagaidām no kandidāta: Degvielas, preču un pakalpojumu pārdošana; Preču pieņemšana un izvietošana plauktos un to derīguma termiņa kontrole; Uzturēt tīras un kārtīgas DUS telpas, preces un preču plauktus; Pārzināt DUS veikala preču sortimentu un nepieciešamības gadījumā klientiem sniegt konsultāciju; Brīvi sarunāties latviešu un krievu valodā; Izglītība (vidējā, vidējā speciālā); Labas komunikācijas spējas, godīgums un augsta atbildības sajūta. Ko mēs piedāvājam: Apmācības pirms pastāvīga darba uzsākšanas; Dinamisku darbu augošā un stabilā uzņēmumā; Darba laiku saskaņā ar darba grafiku; Stabilu atalgojumu, ikmēneša piemaksas; Sociālās garantijas, pēc 1 nostrādāta gada veselības apdrošināšana. Savu kandidatūru vari pieteikt: sūtot CV ar norādi „„Operators - pārdevējs DUS" Valmiera 2" uz e-pastu personals@viadabaltija.lv Degvielas uzpildes stacijā - Brīvnieki, Kauguru pagasts, Beverīnas novads Telefons informācijai: 67301555. DUS darba režīms: maiņas bez nakts stundām (darbs saskaņā ar grafiku). Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas: 3,30 EUR/h – dienas maiņā, 6,60 EUR/h – svētku dienās, Pārdošanas piemaksas. Profesija: DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Brīvnieki, Kauguru pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-13 Kontaktpersona: CV ar nor.„„Operators-pārdevējs DUS" Valmiera 2” sūtīt uz personals@viadabaltija.lv, t. 67301555.

Mūsu partneri