Valmieras Ziņas

Valmieras sākumskolas pedagogu kolektīvs gatavs jauniem izaicinājumiem

Valmieras sākumskolas pedagogu kolektīvs ir profesionāls, stiprs, dzīvīgs un darbīgs. Katru brīdi notiek izzināšana, vērtību saglabāšana un virzība uz priekšu. Ņemot vērā pārmaiņas izglītības sistēmā valstī, arī skolā jūtama jaunā dvesma, bet ne tikai šajā mācību gadā, krietni vien agrāk, kad notika intensīvas mācības par jaunajām kompetencēm, esot vienai no Latvijas pilotskolām.

Noslēdzas darbīgs posms, kas pāraugs Ziemassvētku gaidīšanas laikā. Novembris ir lielais atskaites punkts, kas jau no augusta paiet nopietnā darbā: plānošana, pieslīpēšanās, iepazīšana, metodiskas idejas, snieguma līmeņu apraksti, pārskatāmi grafiki, labāko ceļu rašana un vēl neskaitāmi svarīgi ikdienas darbi.

Skolas sirds ir audzinātājas, kuras vienmēr ir procesa vidū. Viņas vislabāk zina katru savas klases skolēnu. Meklē un atrod labākos risinājumus klases sadarbībai, pārgājieniem, klases pasākumiem un katra bērna izaugsmei. Prieks par aizpildītiem starpbrīžiem. Neskatoties pat uz uzsnigušo sniegu, audzinātājas ar savas klases skolēniem iziet ārā, lai izkustētos, parunātos, ieelpojot svaigu gaisu.

Labs “mugurkauls” skolā ir mācību jomu vadītājas. Viņas ir tās, kuras uztur dzīvības virpuli savā nelielajā skolotāju šūniņā. Sākumskolas, sporta un veselības, latviešu valodas, matemātikas, svešvalodu, dabaszinātnes, kultūras izpratnes un pašizpausmes, tehnoloģiju, sociālās un pilsoniskās jomas vadītājas kopā ar kolēģiem veido integrētus pasākumus un mācību stundas, viņas ir drošs balsts jaunajiem kolēģiem. Sagatavotie darba plāni tiek īstenoti dzīvē, lai mācību un audzināšanas procesu virzītu kalnā. Nav vienkārši. Reizēm pietrūkst laika, reizēm ķēdītē nesaslēdzas visi nepieciešamie posmi. Bet pedagoģija ir meistarības māksla, un tās skolas skolotājiem netrūkst.

Svarīgi, lai skolotāji justos labi. Komfortablu sajūtu dod pašefektivitāte, pārliecība par savām zināšanām, spējām, ikdienā pārbaudītu pieredzi. Patlaban viena no iespējām papildināt metodisko pieredzi ir, mācoties kompetenču centra “Lielvārds” kursos, kuros programma tiek apgūta grupās. Tāpat tālākizglītība notiek klašu audzinātājiem, mācību priekšmetu skolotājiem. Liels prieks par skolotāju atdevi, intensīvi apgūstot nepieciešamās zināšanas ilgu stundu garumā.

Jā, skola vienmēr ir mainīga. Reizēm pārmaiņas nāk negaidīti un jārīkojas nekavējoties. Reizēm tās ir ilgi un rūpīgi plānotas. Svarīgi, ka skolas kolektīvs ir atvērts produktīvam darbam. Katrs skolotājs iegulda darbu, kas prasa ne tikai darba stundas un noteiktos pienākumus amata aprakstā, bet tiek “rakts daudz dziļāk”, ar sirdi, prātu un savu talantu. Bet pāri visam ir labestība un cilvēcība, kas palīdz pašiem un skolēniem augt un kļūt spēcīgākiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju 8332 01 MĒS PIEDĀVĀJAM: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu no 1200 Eur mēnesī; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana. DARBA PIENĀKUMI: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem ievērot darba drošības noteikumus; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  PRASĪBAS: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība ; C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods; Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā; Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes. PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam sūtīt e-pastā silvija.vilcane@zaao.lv līdz 2021. 31.janvārim Tālrunis: 64281250; 26568230. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos piedāvājumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201 Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-31 Kontaktpersona: Silvija Vilcāne Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. Aicinām pievienoties Valmieras SOS Bērnu ciematu komandai: SOS AUDŽUMAMMAS ASISTENTI/U (aukli) (uz nepilnu darba slodzi) Galvenie darba pienākumi: Aicinām atsaukties kandidātus ar: Pieredzi darbā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Priekšroka kandidātiem ar izglītību pedagoģijas, sociālā darba, medicīnas un/vai psiholoģijas jomā. Pieredzi komandas darbā ar pieaugušajiem. Prasmi organizēt ģimenes un mājas saimniecisko dzīvi. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: iespēju strādāt nevalstiskā organizācijā ar ievērojamu pieredzi bērnu aprūpes un ģimeņu atbalsta jomā; profesionālu apmācību darbu uzsākot; labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444 CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz 10.02.2021.personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. ar norādi Profesija: AUKLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-10 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri