Valmieras Ziņas

Valmieras pusē dzēsti trīs kūlas ugunsgrēki un meža ugunsgrēks

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 8. aprīļa plkst. 6.30 līdz 9.aprīlim plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 23 izsaukumus – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem, kā arī vēl divi bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemē kopumā dzēsti 14 kūlas ugunsgrēki Valmierā, Amatas, Vecpiebalgas, Alojas, Salacgrīvas, Burtnieku, Apes, Līgatnes, un Alūksnes novados:

  • Valmieras pusē tika dzēsti trīs kūlas ugunsgrēki Burtnieku novada Ēveles pagastā 2 hektāru lielā platībā, kā arī divi ugunsgrēki Valmierā 300m2 un 50m2 platībās. Vakar dzēsts arī viens meža ugunsgrēks Imantas ielā Valmierā, kur dega meža zemsedze 200m2 platībā;
  • Cēsu pusē dzēsti trīs kūlas ugunsgrēki Vecpiebalgas novada Taurenes pagastā 1000m2 lielā platībā (likvidēts pirms VUGD ierašanās), Amatas novada Drabešu pagastā 100m2 platībā (likvidācija pirms VUGD ierašanās), kā arī Līgatnes novada Līgatnes pagastā 2500m2 platībā;
  • Limbažu pusē dzēsti divi kūlas ugunsgrēks Salacgrīvas novada Liepupes pagastā, kur kūla dega 1,5 hektāru lielā platībā (likvidēts pirms VUGD ierašanās), kā arī Alojas novada Staicelē 4000m2 platībā;
  • Alūksnes pusē dzēsti seši kūlas ugunsgrēki Alūksnes novada Alsviķu pagastā 5 hektāru un 1200m2 lielās platībās, kā arī Apes novada Virešu pagastā 240m2 platībā, Apes novada Apes pagastā 2500m2 platībā; Alūksnes novada Ziemera pagastā 1 hektāra lielā platībā divās vietās.

VUGD atgādina: kūlas dedzināšana ir aizliegta, bīstama un sodāma. Ja pirmie kūlas ugunsgrēki norisinās nelielās platībās, tad, iestājoties sausākam laikam, kūlas ugunsgrēku platības palielinās, tie apdraud cilvēku dzīvību, veselību un īpašumus.

Vakar ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Ērgļu novada Ērgļu pagastā, kur divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji. Par piedūmojumu mājoklī bija signalizējis tur uzstādītais dūmu detektors, kas ļāva nelaimi pamanīt ļoti ātri un izsaukt ugunsdzēsējus glābējus.

VUGD atgādina, ka no šā gada 1. janvāra visos mājokļos – gan dzīvokļos, gan privātmājās obligāti ir jābūt uzstādītiem dūmu detektoriem, bet privātmājas papildus jānodrošina ar ugunsdzēsības aparātu!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri