Valmieras Ziņas

Valmieras pilsētas svētkos norisināsies starptautisks disku golfa turnīrs

Lasīšanas laiks: 2 min

No 22.-24.jūlijam Valmierā disku golfa parkā “Pauku Priedes” norisināsies viens no starptautiskā disku golfa turnīra “Innova Baltic Tour” posmiem. Turnīrā piedalīsies vairāk kā 90 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Amerikas Savienotajām Valstīm. Valmieras posma uzvarētāji sadalīs iespaidīgas naudas balvas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Turnīra direktora asistents Kārlis Kozulāns.

Disku golfa trofejas tiks izcīnītas sešās grupās – Pro Open (vīriešu augstākā grupa), Pro Master 40+ (vīrieši vecumā virs 40 gadiem), Pro Open Women (sieviešu grupa), Recreational (vīriešu otrā divīzija), Novice (iesācēji) un Junior18 (jaunieši līdz 18 gadiem). Augstāko vietu ieguvēji saņems vērā ņemamas naudas balvas, kā arī daudz dažādu praktisku balvu no sacensību atbalstītājiem.

Turnīra direktors Gatis Rudiņš pauž savu gandarījumu par paveikto: “Vislielākais prieks ir par nopelnīto uzticību organizēt šāda līmeņa turnīru tikai gadu pēc trases atvēršanas. Esam ieguldījuši lielu darbu, lai trase būtu lieliskā kondīcijā, ceram, ka spēlētāji un skatītāji to novērtēs. Visi valmierieši un pilsētas viesi ir laipni aicināti iepazīt disku golfa spēli, vērojot augstākā līmeņa spēlētājus darbībā!”.

Paldies turnīra atbalstītājiem par sagādātajām balvām: SIA “Sportland”, SIA “DiscSport”, SIA “Mana Meža vērtība”, Valmieras novada pašvaldība, “Vidzemes Mērnieks”, “LVKV”, “KEEL design” T/c “Valleta”, “Valmiermuižas alus”, “Sajūtu Parks”. Vairāk informācijas par turnīru “Pauku Priedes” Facebook lapā: https://www.facebook.com/diskugolfsvalmiera.

Disku golfs ir strauji augošs individuālais sporta veids, kuru spēlē ar speciāliem lidojošajiem diskiem. Spēles mērķis ir ar pēc iespējas mazāk metieniem iemest lidojošo disku disku golfa grozā. Standarta trases lielums ir 18 grozi. Uzvarētājs ir tas, kurš visu trasi ir izspēlējis ar vismazāk metieniem.

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri