Valmieras Ziņas

Valmieras pilsētas pašvaldība piemēros nekustamā īpašuma vai kustamās mantas nomas maksas atbrīvojumu vai samazinājumu

Lai atbalstītu uzņēmējus ārkārtējās situācijas laikā, 30.aprīlī Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē deputāti lēma par atbalsta noteikšanu Covid-19 krīzes skartajiem komersantiem, piemērojot Valmieras pilsētas pašvaldības nekustamā īpašuma vai kustamās mantas nomas maksas atbrīvojumu vai samazinājumu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Minētais atbalsts ir attiecināms arī uz saimnieciskās darbības veicējiem, biedrībām un nodibinājumiem, kas nomā pašvaldības nekustamo īpašumu vai kustamo mantu.

No nomas maksas tiks atbrīvoti krīzes skartie komersanti, ar kuriem Valmieras pilsētas pašvaldība ir noslēgusi nekustamā īpašuma vai kustamās mantas nomas līgumus, ja komersants noteiktajā periodā nekustamo īpašumu vai kustamo mantu neizmanto saimnieciskās darbības veikšanai noteikto ierobežojumu dēļ ārkārtējās situācijas laikā. Tāpat nolemts samazināt nomas maksu 90 procentu apmērā no nekustamā īpašuma vai kustamās mantas nomas līgumā noteiktās maksas, ja komersanta ieņēmumi no saimnieciskās darbības, ievērojot Ministru kabineta 2020.gada 2.aprīļa noteikumos Nr.180 “Noteikumi par publiskas personas un publiskas personas kontrolētas kapitālsabiedrības mantas nomas maksas atbrīvojuma vai samazinājuma piemērošanu sakarā ar Covid-19 izplatību” noteiktos kritērijus, ir samazinājušies par 30 procentiem.

Jāpiemin, ka, Valmieras pilsētas pašvaldībai sadarbībā ar Valmieras Attīstības aģentūru jau kopš ārkārtējās situācijas sākuma 12.martā regulāri sazinoties ar Valmieras uzņēmējiem, atbrīvojumu no nomas maksas uzņēmēji nosaukuši kā nepieciešamāko atbalsta mehānismu. Uzņēmēji arī turpmāk aicināti izmantot tiešsaistes saziņas formu (sadaļa “Piesaki savu problēmu”), lai informētu par nepieciešamo atbalstu, izteiktu viedokli un ierosinājumus.

Neskaidrību un jautājumu gadījumā pašvaldība aicina zvanīt speciālistam telpu nomas jautājumos pa tālruni 64228430.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pastnieks/-ce automobiļa vadītājs/-a (0.8 slodze) Darbavieta: Strenču pasta nodaļa, Pulkveža Zemitāna iela 5, Strenči, LV-4730 Darba pienākumi: • kvalitatīva preses izdevumu un sūtījumu piegāde klientiem; • preses izdevumu abonementu un dažādu maksājumu noformēšana; • pensiju piegāde; • sadarbības partneru preču tirdzniecība; • klientu informēšana par "Latvijas Pasta" pakalpojumiem. Prasības kandidātiem: • valsts valodas zināšanas atbilstoši vidējā līmeņa B (1) pakāpei; • vēlme un spēja veidot pozitīvu komunikāciju ar klientiem; • atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi; • laba teritorijas pārziņa; • B kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto.  Piedāvājam: • stabilu atalgojumu no 348.00 EUR (Bruto) par 0.8 slodzi; • papildus mainīgo algas daļu; • degvielas kompensāciju; • auto amortizācijas kompensāciju; • pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu; • darba laiku no 07:30-14:20.   Papildu informācija:  CV ar norādi Pastnieks automobiļa vadītājs/- a Strenču pasta nodaļā sūtīt AS "Latvijas Pasta" Personāla vadības departamentam pa pastu vai e-pastu. Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; e-pasts: cv@pasts.lv; tālrunis informācijai: 22039507, 67608493 Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Pulkveža Zemitāna iela 5, Strenči, Strenču nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-09-30 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt pa pastu vai uz cv@pasts.lv, Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri