Valmieras Ziņas

Valmieras pilsētā pieejami seši dzeramā ūdens brīvkrāni

Lasīšanas laiks: < 1 min

Gada karstajā laikā īpaša uzmanība jāpievērš pietiekamam ūdens uzņemšanas daudzumam. Dienās, kad ir īpaši karsts, taču plāno pavadīt ilgāku laiku ārā, izmanto iespēju uzpildīt savu ūdens pudeli kādā no dzeramā ūdens brīvkrāniem Valmierā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vides komunikācijas projektu vadītāja Elizabete Ločmele.

Valmieras pilsētā dzeramā ūdens brīvkrāni ir pieejami sešās vietās:

  • Vecpuišu parkā,
  • Valmieras muzeja Garšaugu dārzā (Pilskalna iela 2),
  • bērnu rotaļu laukumā Krāču ielā 4,
  • sporta un aktīvās atpūtas parkā “Mežs” (Rīgas iela 43A),
  • Jāņa Daliņa stadionā,
  • skvērā pie Dzirnavu ezeriņa Ziloņu ielā.

Uzstādītie dzeramā ūdens brīvkrāni ir pieslēgti pilsētas centralizētajai ūdensapgādes sistēmai. Dzeramo ūdeni Valmieras pilsētas un tās aglomerācijas patērētāju vajadzībām SIA “Valmieras ūdens” iegūst no aptuveni 110 metru dziļiem artēziskajiem urbumiem. SIA “Valmieras ūdens” laboratorija veic regulāru dzeramā ūdens monitoringu Valmieras pilsētā, un veiktās pārbaudes apliecina, ka centralizēti piegādātais dzeramais ūdens Valmieras pilsētā ir augstas kvalitātes, bez specifiskas smaržas, krāsas un garšas. Tas nozīmē, ka augsta ūdens kvalitāte ir arī visās publiskajās iestādēs. Tāpēc ūdens gan publiskās iestādēs, gan no dzeramā ūdens brīvkrāniem ir droši lietojams uzturā bez papildus filtrācijas un sagatavošanas, tieši no krāna.

Izvēloties izmantot dzeramā ūdens brīvkrānus, aicinām ņemt līdzi atkārtoti izmantojamu ūdens pudeli.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri