Valmieras Ziņas

Valmieras peldbaseins nedēļas garumā atzīmēs divu gadu jubileju

Lasīšanas laiks: < 1 min

2020.gada oktobrī Valmieras peldbaseins atzīmē divus raženus darba gadus, un tam par godu jubilejas svinības ar dažādiem pārsteigumiem norisināsies nedēļas garumā, no 12.līdz 18. oktobrim.

No 2018.gada oktobra Valmieras peldbaseins piedāvā sporta infrastruktūru Valmieras jaunajām peldēšanas zvaigznēm, sniedz iespēju mācīties peldēt Valmieras un tuvējo novadu skolēniem, kā arī piedāvā ūdens atpūtas iespējas ikvienam interesentam. Valmieras peldbaseins ir iemīļota atpūtas vieta gan valmieriešiem, gan pilsētas viesiem un lieliski papildina Valmieras plašo sporta infrastruktūru, piesaistot ārvalstu klubus un komandas, kā arī sporta pasākumu rīkotājus. Par godu divu gadu jubilejai, ikvienu apmeklētāju sagaida dažādi pārsteigumi nedēļas garumā!

No 12. līdz 18.oktobrim Valmieras peldbaseinā, divu gadu jubilejas nedēļā, visiem apmeklētājiem būs iespēja izvilkt savu atlaidi peldbaseina un/vai atpūtas zonas apmeklējumam, 10-50% apmērā. Katru dienu Valmieras peldbaseina skapīšos slēpsies dāvanas apmeklētājiem. Visi jubilejas nedēļas apmeklētāji tiks aicināti piedalīties loterijā! Svinībām noslēdzoties, tiks izlozētas dāvanu kartes atkārtotam Valmieras peldbaseina un atpūtas zonas apmeklējumam.

Valmieras peldbaseins izsaka pateicību ikvienam, kurš baudījis Peldbaseinu kompleksa piedāvājumu šo divu gadu garumā un aicina nākt ciemos jubilejas nedēļā un izbaudīt svētku akcijas!

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Būvvaldes arhitektu/-i (uz nenoteiktu laiku) Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt estētiskas un drošas vides veidošanas principu un būvniecības tiesiskuma ievērošanu Pašvaldības administratīvajā teritorijā; - pārraudzīt arhitektoniskās kvalitātes principa ievērošanu, ciktāl tas attiecas uz būves iekļaušanos ainavā un pilsētvidē; - izskatīt būvniecības ieceres, pārbaudīt lēmumos ietverto nosacījumu izpildi un iesniegto dokumentu saturu normatīvajos aktos noteiktajā apjomā; - organizēt būvniecības ieceru publisko apspriešanu; - strādāt ar “Būvniecības informācijas sistēmu” (BIS) un datu bāzēm; un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība arhitekta specialitātē; - arhitekta patstāvīgās prakses sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību; - vismaz divu gadu darba pieredze arhitekta darbā, kas saistīta ar būvprojektu izstrādi un būvniecības normatīvo aktu pielietošanu; - būvniecības procesu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana; - pieredze nozares terminoloģijas, ar būvniecības nozari saistīto normatīvo aktu un standartu pielietošanā; - labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; - labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar MS Office, BIS portālā vai BIS 2 profilā un biroja tehniku; - B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: - darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; - stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1535 EUR līdz 1645 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; - profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „ Arhitekta/-es amatam” līdz 2022.gada 27.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207124. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ARHITEKTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 25C, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-27 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri