Valmieras Ziņas

Valmieras pašvaldības policijas priekšnieka vakancei pieteikušies 11 pretendenti

Valmieras pašvaldības policijas priekšnieka vakancei pieteikušies 11 pretendenti, aģentūru LETA informēja pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Melece.

Viņa norādīja, ka jau nākamajā nedēļā ar uzaicinātajiem pretendentiem organizēs darba intervijas.

Jaunais Valmieras pašvaldības policijas priekšnieks tiks apstiprināts pēc lēmuma pieņemšanas par atbilstību amatam, izvērtējot iesniegtos dokumentus un interviju rezultātus, taču darba sākšana būs atkarīga no uzvarējušā pretendenta iespējām, sacīja Melece, piebilstot, ka Darba likums paredz darba uzteikuma gadījumā darbiniekam vēl mēnesi veikt darba pienākumus, ja nav iespējama ātrāka iepriekšējā darba pārtraukšanas vienošanās.

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa informēja, ka šodien pēdējā darba diena ir policijas priekšniekam Armandam Miķelsonam, kurš amata pienākumus pildīja kopš pašvaldības policijas izveidošanas 2012.gadā.

Līdz brīdim, kad amatā stāsies jaunais policijas priekšnieks, viņa pienākumus pildīs priekšnieka vietniece Rasma Grasberga, norādīja Bieziņa.

Policijas priekšnieka pienākums būs plānot, vadīt un organizēt policija darbu, nodrošināt sabiedrisko kārtību un drošību Valmieras pilsētā, tās publiskajās vietās, nodrošināt Operatīvā informācijas centra darbu, kā arī tā turpmāko attīstību.

Policijas priekšniekam būs jāplāno un jāorganizē preventīvie pasākumi, jāizskata administratīvo pārkāpumu lietas, jāpieņem lēmumi un jākontrolē to izpilde, kā arī jāatbild uz iedzīvotāju sūdzībām, kā arī uz valsts iestāžu iesniegumiem vai pieprasījumiem.

Amata ieņēmējam tiek solīts atalgojums no 1345 eiro līdz 1550 eiro.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri