Valmieras Ziņas

Valmieras pašvaldības pārstāvju vizīte Gruzijā

Lasīšanas laiks: 2 min

Oktobrī Valmieras novada pašvaldības delegācija viesojās Rūjienas sadraudzības pilsētas Terjolas pašvaldībā Imeretijas reģionā Gruzijā. 23. oktobrī Terjolas pilsētiņā bija paredzēti pilsētas svētki, kuri tika atcelti, jo traģiskā nelaimes gadījumā gāja bojā Terjolas mērs Lasha Gogiashvili, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte.

Gruzijas pašvaldības pārstāvji tomēr uzstāja, ka plānotajai vizītei ir jānotiek un viesus no Latvijas sirsnīgi uzņēma. Vizītes laikā Valmieras novada pašvaldības pārstāvji apmeklēja Latvijas vēstniecību Tbilisi un tikās ar Latvijas vēstnieci Gruzijā Edīti Medni. Ar vēstnieci tika pārrunāti ieteikumi sadarbības stiprināšanai ar pašvaldību Gruzijā. 

Pieņemšana Terjolas pašvaldībā iesākās ar klusuma brīdi, pieminot pilsētas mēru. Apmeklējot Terjolas skolu un tiekoties ar tās direktori, kas ir arī pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste, tika pārrunātas skolēnu apmaiņas programmu iespējas starp Terjolas un Valmieras novada skolām.

Savukārt kalnrūpniecības pilsētā Zastafoni delegācija tikās ar mēru, apgabala gubernatoru un Imeretijas reģiona pārstāvi Gruzijas parlamentā. Šobrīd gruzīniem ir svarīgs Gruzijas iestāšanās process Eiropas Savienībā. Ceļš uz Eiropas Savienību bija arī sarunas temats Latvijas vēstniecībā Gruzijā. Latvijas vēstniece Gruzijā Edīte Medne atzina: “Gruzīniem ir uzdoti nopietni mājasdarbi, kuri jāizpilda, lai tiktu uzņemti Eiropas Savienības saimē.”

Ļoti vērtīga bija iepazīšanās ar tūrisma jomas speciālistiem, lai pārrunātu sadarbību nākotnē, jo tūrisma jomā  ir abpusēja vēlme un apņēmība sadarboties.

Vizītes noslēgumā pārdomās dalās Guntis Gladkins, Valmieras novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks infrastruktūras un uzņēmējdarbības jautājumos: “Pašvaldību starptautiskās sadarbības veidošana nav tikai politiķu rokās, tā ir jārada kopīgiem spēkiem – pašvaldības iestādēm, nevalstiskajam sektoram, uzņēmējiem un iedzīvotājiem. Novēlam Gruzijai sekmes ceļā uz iestāšanos Eiropas Savienībā, kas pavērs jaunas starptautiskās sadarbības iespējas. Savukārt pārstāvjus no Terjolas pašvaldības gaidīsim uz apmaiņas vizīti Valmieras novadā!”  

SIA „Firma Madara’89” viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu konditoram (-ei) maiznīcā “top!” Valmierā,Rīgas ielā 64. Galvenie darba pienākumi: Konditorejas izstrādājumu ražošana, ievērojot receptūras un tehnoloģiskās instrukcijas; Gatavās produkcijas kontrole un pēcapstrāde. Prasības kandidātiem: Obligāta darba pieredze konditorejā nav nepieciešama; Godīgums un atbildības sajūta; Pozitīva attieksme pret darbu. Piedāvājam: Veselības apdrošināšana; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Interesantu darbu stabilā uzņēmumā, mūsdienīgu darba vidi; Darbs maiņās no plkst. 4.00 līdz 15.00; Darba alga no EUR 900 (bruto); Piedāvājam apmācības uz vietas maiznīcā. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - konditors VALMIERĀ,Rīgas ielā vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 29 174 701. Profesija: KONDITORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-01 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai zvanīt uz WhatsApp mob.t. +37129174701

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri