Valmieras Ziņas

Valmieras pārstāvniecības Rīgā vadītāja amatam saņemti 59 pieteikumi

Konkursā uz Valmieras pilsētas pārstāvniecības Rīgā vadītāja un domes priekšsēdētāja padomnieka vietu saņemti 59 pretendentu pieteikumi, aģentūru LETA informēja Valmieras pašvaldības pārstāve Laura Moča.

Pašlaik notiek konkursa otrā kārta – intervijas ar atbilstošākajiem pretendentiem. Plašāku informāciju pašvaldībā sola sniegt pēc otrās kārtas noslēguma, kad būs izvēlēts jaunais pārstāvniecības Rīgā vadītājs.

Jau vēstīts, ka no pretendenta tika sagaidīta otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība sociālo zinātņu jomā, pieredze komandas vadībā, darba pieredze publiskajā pārvaldē ne mazāka kā trīs gadi.

Tāpat nepieciešama izpratne Eiropas Savienības (ES) fondu un citu finanšu instrumentu administrēšanā un projektu vadībā ne mazāka kā trīs gadi, izpratne par ilgtspējīgas attīstības plānošanas principiem, valsts valodas prasme augstākā līmenī un ļoti labas svešvalodu zināšanas, kā arī nepieciešama prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus, spējas analizēt, augsta atbildības sajūta, precizitāte, iniciatīva.

Pienākumos ietilps vadīt Valmieras pilsētas pārstāvniecību Rīgā, paaugstināt investīciju piesaistes iespējas Valmierai, uzturēt regulāru komunikāciju un koordinēt sadarbību starp pašvaldību un valsts iestādēm, ministrijām, ES institūcijām un starptautiskajām organizācijām. Būs arī nepieciešams organizēt pašvaldības ES fondu līdzfinansēto projektu iesniegumu atlases un vērtēšanu, veicināt pilsētas starptautisko sadarbību ar diasporu, kā arī sniegt padomus pašvaldības domes priekšsēdētājam ar pašvaldības darbu saistītos jautājumos.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras Kultūras centrs aicina darbā biļešu kases kasieri uz nenoteiktu laiku Ja esi gatavs/-a: pārdot biļetes ar datorizētu biļešu programmu starpniecību apmeklētājiem saskaņā ar normatīvo aktu prasībām un Valmieras Kultūras centra iekšējo normatīvo aktu prasībām; sniegt informāciju par Valmieras Kultūras centra un Valmieras pilsētas pasākumiem, norisēm un pakalpojumiem; sagatavot biļešu tirdzniecības atskaites; iesaistīties ar biļešu tirdzniecības rādītāju uzlabošanu saistītu pasākumu īstenošanā; un ja Tev ir: vidējā vai augstākā izglītība; pieredze līdzīgā amatā un praktiska pieredze kases aparāta lietošanā; labas latviešu valodas zināšanas (par priekšrocību tiks uzskatītas arī labas krievu un angļu valodas zināšanas); pārliecinošas komunikācijas spējas un uz klientu orientēta attieksme un rīcība; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu; pozitīva un atbildīga attieksme pret darbu; mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu (no EUR 645 līdz 715) un sociālās garantijas; labus darba apstākļus; profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt Valmieras Kultūras centrā vai nosūtīt pa pastu Valmieras Kultūras centram, adrese: Rīgas iela 10, Valmiera, LV-4201, vai nosūtīt uz e-pastu kulturas.centrs@valmiera.lv ar norādi "Biļešu kases kasiera/-es amatam" līdz 2019.gada 4.novembrim plkst.17.00. Tālrunis papildu informācijai: 64207601. Iesniegtos personas datus Valmieras Kultūras centrs (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Iestādes personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: BIĻEŠU KASES KASIERIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 10, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-04 Kontaktpersona: CV, piet.vēstuli un izgl.dok.kopiju sūtīt uz kulturas.centrs@valmiera.lv ar norādi, t.64207601.

Mūsu partneri