Valmieras Ziņas

Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā Zinību dienā viesojas ministru prezidents

Pirmdien, 3.septembrī, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā (VPĢ) norisinājās Zinību dienas pasākums, kurā viesojās ministru prezidents, skolas absolvents Māris Kučinskis un Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Arī šajā mācību gadā turpināsies ģimnāzijas ēkas pārbūve, tādēļ pasākums norisinājās skolas stadionā. Klātesošos uzrunāja VPĢ direktore Agita Zariņa, novēlot visiem skolēniem un pedagogiem veiksmīgu jauno mācību gadu. Šogad ģimnāzijā mācīsies 575 skolēni. Viņiem zināšanas palīdzēs apgūt 64 skolotāji. Pedagogu saimei pievienojušies pieci jauni kolēģi.

Māris Kučinskis, uzrunājot klātesošos teica: “Kur gan es citur valsts simtgadē Zinību dienā es varētu būt, ja ne savā skolā. Es varu apliecināt, ka jūsu izvēle ir pareiza. Visvairāk es šajā dienā domāju par skolotājiem, kuri redz jūs augot un veidojoties. Šajā laikā, kad jūs varat iemācīties daudz ko jaunu arī bez skolas, skolotājiem ir svarīgi iet līdzi laikam. Es atbraucu arī, lai stiprinātu jūs mīlēt šo skolu un būt vēl pacietīgākiem, lai sagaidītu brīdi, kad atkal visi atgriezīsieties šajā vietā. Es novēlu skolai turēt augstu latiņu, kā tas līdz šim ir bijis. Jūs esat maza, bet ļoti svarīga Latvijas daļiņa, un visi kopā mēs veidojam Latvijas nākotni. Mums nav citas izaugsmes potenciāla, kā tikai cilvēki.”

Jānis Baiks, sveicot visus jaunajā mācību gadā, pateicās pedagogiem un skolotājiem par pacietību skolas pārbūves laikā, jo organizēt mācību procesu daudzās vietās pilsētā nav viegli. Viņš apsolīja, ka jau nākamajā semestrī pārbūve noslēgsies un mācības varēs turpināties daudz labākos apstākļos, nekā līdz šim.

Pasākuma noslēgumā klātesošie varēja vērot ekstrēmā velošova “Green trials” priekšnesumu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri