Valmieras Ziņas

Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā Zinību dienā viesojas ministru prezidents

Pirmdien, 3.septembrī, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā (VPĢ) norisinājās Zinību dienas pasākums, kurā viesojās ministru prezidents, skolas absolvents Māris Kučinskis un Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Arī šajā mācību gadā turpināsies ģimnāzijas ēkas pārbūve, tādēļ pasākums norisinājās skolas stadionā. Klātesošos uzrunāja VPĢ direktore Agita Zariņa, novēlot visiem skolēniem un pedagogiem veiksmīgu jauno mācību gadu. Šogad ģimnāzijā mācīsies 575 skolēni. Viņiem zināšanas palīdzēs apgūt 64 skolotāji. Pedagogu saimei pievienojušies pieci jauni kolēģi.

Māris Kučinskis, uzrunājot klātesošos teica: “Kur gan es citur valsts simtgadē Zinību dienā es varētu būt, ja ne savā skolā. Es varu apliecināt, ka jūsu izvēle ir pareiza. Visvairāk es šajā dienā domāju par skolotājiem, kuri redz jūs augot un veidojoties. Šajā laikā, kad jūs varat iemācīties daudz ko jaunu arī bez skolas, skolotājiem ir svarīgi iet līdzi laikam. Es atbraucu arī, lai stiprinātu jūs mīlēt šo skolu un būt vēl pacietīgākiem, lai sagaidītu brīdi, kad atkal visi atgriezīsieties šajā vietā. Es novēlu skolai turēt augstu latiņu, kā tas līdz šim ir bijis. Jūs esat maza, bet ļoti svarīga Latvijas daļiņa, un visi kopā mēs veidojam Latvijas nākotni. Mums nav citas izaugsmes potenciāla, kā tikai cilvēki.”

Jānis Baiks, sveicot visus jaunajā mācību gadā, pateicās pedagogiem un skolotājiem par pacietību skolas pārbūves laikā, jo organizēt mācību procesu daudzās vietās pilsētā nav viegli. Viņš apsolīja, ka jau nākamajā semestrī pārbūve noslēgsies un mācības varēs turpināties daudz labākos apstākļos, nekā līdz šim.

Pasākuma noslēgumā klātesošie varēja vērot ekstrēmā velošova “Green trials” priekšnesumu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Atpūtas un izklaides vietu tīkls "KLONDAIKA" ir viens no veiksmīgākajiem izklaides un atpūtas vietu tīkliem visā Latvijā jau 25 gadus. Meklējam VALMIERĀ – BĀRMENI. Tavi galvenie darba pienākumi: - rūpēties par mūsu viesiem saskaņā ar uzņēmuma noteiktiem standartiem; - pagatavot dzērienus, pasniegt ēdienus un piedāvāt citus viesiem interesējošos pakalpojumus; - izpildīt vadītāja dotos uzdevumus. Šī vakance domāta Tev, ja Tev ir: - iegūta vidējā izglītība; - labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas; - prasme izzināt klientu vajadzības un vēlmes. Strādājot pie mums, Tu iegūsi: - apmācības, lai būtu izcils darbinieks; - elastīgu darba grafiku; - lieliskus darba kolēģus; - karjeras attīstības iespējas; - uzņēmuma piedāvātos labumus – darbinieku saliedēšanas pasākumus, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, darbinieku atlaižu karti pirkumiem Klondaikās un TexMex restorānos ar 50% atlaidi; - un citas unikālas lietas, kas Tev pie mums strādājot liks justies kā ģimenē. Darba laika veids: summētais darba laiks, pēc grafka. Atalgojums: no 650 līdz 1200 EUR bruto. Darba vietas adrese: Rīgas iela 4, Valmiera. Ja vēlies būt viens no mums, tad piesakies, sūtot CV ar norādi "Bārmenis Valmierā" uz e-pastu darbs@gmg.lv . Uzņēmums: SIA "FURORS CAFE", reģ.nr. 40003963896. Profesija: BĀRMENIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 4, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-18 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar norādi "Bārmenis Valmierā" uz e-pastu darbs@gmg.lv . Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Valmiermuižas ielā 11, Valmiermuižā, Valmieras pagastā, Burtnieku novadā, uz darbinieku atvaļinājumu laiku. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERMUIŽĀ” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmiermuižas iela 11, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-18 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri