Valmieras Ziņas

Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā norisinājusies “Radošās akadēmijas” nodarbība Lāčplēša dienas ieskaņās

Īsi pirms visai Latvijai svarīgiem notikumiem šodien, 9.novembrī, nozīmīgas aktivitātes notika arī Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā. Kamēr pieaugušie un pilngadīgie skolēni svinību zālē nodeva asinis un atbalstīja donoru kustību, jaunāko klašu skolēni divos kabinetos piedalījās “Radošās akadēmijas” nodarbībās, ko organizēja Valmieras un novadu skolu latviešu valodas un literatūras metodiskās apvienības vadītājs Māris Bušmanis.

5.-6.klašu skolēni no Kocēniem, Mazsalacas, Viestura vidusskolas, Valmieras 5.vidusskolas, Pārgaujas pamatskolas un arī daži Pārgaujas ģimnāzijas 7.klašu skolēni ar interesi “krāsoja” Lāčplēša aplikāciju, pakāpeniski atplēšot lipīgo daļu un berot virsū dažādu krāsu smiltis. Skolēniem pēc svarīguma bija jāsakārto arī Latvijai nozīmīgas lietas. Liela daļa kā galveno izvēlējās drošību, sekoja tradīcijas, daba, kultūra utt. Otrā kabinetā uz ekrāna varēja vērot, kā top smilšu “kino”.

Nodarbības vadīja eposa “Lāčplēsis” autora Andreja Pumpura mazmazmazmeita Zane Pumpure-Prāmniece, Māris Barons (neesot nekāda saistība ar mūsu Dainu tēvu, tikai bārda…) un “Iespējamās misijas” vēstures un kulturoloģijas skolotājs Nils Mosejonoks.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA VTU Valmiera aicina darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku darbs ar kases aparātu biļešu pārdošana pasažieriem pasažieru apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vidējā izglītība D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95.kods) labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas un vēlamas svešvalodas zināšanas atbilstoši darba raksturam UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · darba samaksu 800 – 1100 EUR (bruto) · sociālās garantijas · dinamisku un profesionālu darba vidi · profesionālu apmācību un karjeras izaugsmes iespējas CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · sūtot pa pastu uz adresi: „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 · Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-23 Kontaktpersona: CV ar norādi „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” sūtīt uz info@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri