Valmieras Ziņas

Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā ar skolēniem tiekas Rīga TV24 “seja” Aivis Ceriņš

Pirmdien, 6.novembrī, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas (VPĢ) 10.klašu skolēniem notika tikšanās ar VPĢ 2007.gada absolventu un Rīga TV24 raidījumu vadītāju Aivi Ceriņu.

Tās bija savdabīgas karjeras stundas, kuru laikā Aivis atraktīvi stāstīja par savu darba un meklējumu ceļu un pieredzi pēc vidusskolas beigšanas. Aivis pēc diploma ir būvdarbu vadītājs, studiju laikā paralēli mācībām vairākus gadus tirgoja hotdogus arēnā “Rīga”, piedalījās kastingā par ziņu moderatoru, bet tur konkursu neizturēja, toties uzvarēja konkursā uz raidījuma “Preses klubs” vadītāja vietu. Tā kā raidījums ir vakarpusē un priekšpusdiena brīva, un Aivim vienmēr ir paticis uzstāties un komunicēt ar cilvēkiem, viņš strādā arī par “Aerodium” video producentu un vada dažādus pasākumus.

Tikšanās laikā Aivis stāstīja par raidījuma vadītāja un producenta darba pienākumiem, dienas režīmu, galvenajām rakstura īpašībām, kas vajadzīgas šajos darbos, par svarīgākajām minot empātiju, pašpārliecinātību un atbildības sajūtu. Skatoties uz jauniešiem zālē, Aivis uzmanību pievērsa arī daudzu latviešu problēmai, noniecinot sevi ar “ko nu es”, “es jau neko nemāku, neko nevaru”. Darba devēji pamana tos, kas nesēž ar zemu noliektām galvām, kas atrodas virs horizonta jeb vidējā līmeņa, kas māk lepoties ar sevi un saviem panākumiem. Te gan ir trausla robeža starp pašpārliecinātību un iedomību, kas var pārtapt “zvaigžņu slimībā”. Aivis ar to neesot inficējies…

Aivis jauniešiem rādīja arī video kuriozus no TV sižetiem, atbildēja uz skolēnu jautājumiem un pašiem jauniešiem lika izrunāt sarežģītus mēles mežģus, jo labai dikcijai un prasmei sarunāties ir ļoti svarīga loma daudzās profesijās. Aivis pats runas mākslu apguvis pie aktrises Esmeraldas Ermales.

“Lai darbs ir jūsu hobijs!” – to Aivis novēlēja visiem jauniešiem un ieteica nesteigties ar stāšanos augstskolā, ja nav pārliecības un konkrēta nākotnes mērķa. Labāk iedot sev laiku, lai saprastu un apzinātos, ko īsti dzīvē grib darīt un sasniegt.

Tikšanās notika sadarbībā ar VPĢ karjeras konsultanti Laumu Lāci ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

NMP dienests aicina pieteikties iekšējā konkursa kārtībā pretendentus Galvenā speciālista OMT nodrošinājuma jautājumos amatā, Vidzemes reģionālajā centrā Darba vieta: Valmiera, Rīgas iela 47a Amata galvenie pienākumi: nodrošināt Vidzemes RC operatīvā medicīniskā un saimnieciskā nodrošinājuma transportlīdzekļu uzturēšanu un ekspluatāciju; nodrošināt Vidzemes RC operatīvā medicīniskā un saimnieciskā nodrošinājuma transportlīdzekļu materiālo vērtību kustības fiksēšanu; regulāri veikt padotībā esošo darbinieku kontroli, darba rezultātu analīzi; nodrošināt Vidzemes RC transporta parka ceļazīmju un degvielas patēriņa aprites kontroli. Prasības kandidātiem: vēlama vidējā vai augstākā tehniskā izglītība; vēlama C kategorijas autovadītāja apliecība; nozarei saistošo normatīvo aktu pārzināšana; labas komunikācijas prasmes; prasmes patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu; valsta valodas prasmes C2 līmenī; laba prasme strādāt ar MS Office programmām. Piedāvājam: dinamisku un atbildīgu darbu pie viena no lielākajiem nozares darba devējiem; sociālās garantijas (atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam); valsts apmaksātu veselības aprūpi (atbrīvojumu no pacienta iemaksas un līdzmaksājumiem); stabilu atalgojumu no EUR 940 līdz EUR 1095 apmērā atbilstoši noteiktajai kategorijai (pirms nodokļu nomaksas). Mēnešalga tiek noteikta saskaņā ar MK 29.01.2013 noteikumu Nr.66 “Noteikumi par valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku darba samaksu un tās noteikšanas kārtību” 3.pielikumu. CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas jānosūta elektroniski uz e-pastu: vidzeme@nmpd.gov.lv līdz 2019.gada 26.maijam. Tālrunis uzziņām 67337203 Vēršam Jūsu uzmanību, ka sazināsimies ar pretendentiem, kurus aicināsim uz atlases otro kārtu. Jūsu personas datus - iesniegto dzīves gājumu (Curriculum Vitae) un dokumentus, lai novērtētu Jūsu iespējamību ieņemt amatu uz kuru izsludināts konkurss, pamatojoties uz Darba likuma 32.pantu un Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta f) apakšpunktu apstrādās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests; Reģ. Nr. 90009029104; adrese: Laktas iela 8, Rīga, LV-1013; tālr. Nr. 67337000; e-pasts: nmpd@nmpd.gov.lv (nmpd.gov.lv, reģistrācijas Nr. 90009029104)   Vairāk informācijas skatīt: http://www.nmpd.gov.lv/nmpd/NMPD/datu_drosiba/personala_atlase/ Profesija: TEHNISKAIS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 47A, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-05-26 Kontaktpersona: Sūtīt CV

Mūsu partneri