Valmieras Ziņas

Valmieras pagastā sveic simtgadnieku Juri Federu (2)

Simt gadu jubileju šodien, 5. augustā, svin Juris Feders. Jubilārs dzīvo Viestura laukumā, Valmieras pagastā. Īpašus sveicienus saņēmis no mazmeitas Sintijas, kura dzīvo Austrijā. Attālinātus, bet tāpēc ne mazāk sirsnīgus. Kā pārsteigums, bija dziedātāja Vilmāra Miglava muzikālais apsveikums, 101 roze un arī video sveiciens. Saņemti ziedi, dāvanas, veselības, izturības un spēka vēlējumi arī no ģimenes, draugiem un kaimiņiem, bet viesos ar sveicieniem bija ieradies arī Burtnieku novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edvīns Straume un Valmieras pagasta pārvaldes vadītāja Māra Vītola.

Juris Feders savulaik strādājis par vetārstu Dikļos. Lielākā aizraušanās ir medniecība. Juris vēl savos deviņdesmit gados gājis medībās – tik ilgi, cik veselība ļāvusi. Bijis medību kolektīva “ATU” biedrs. Sveicējiem labprāt pastāstīja par spilgtākajiem medību piedzīvojumiem, par kuriem atgādina arī saglabātās medību trofejas. Uz vaicājumu par to, kāda ir formula, lai cilvēks varētu dzīvot tik ilgu, pilnvērtīgu mūžu, Juris atbildēja īsi: “Jūra, mežs un medības.”

Līdzcilvēki par jubilāra aizvadītajiem simts gadiem saka, ka tie ir bijuši pārdzīvojumu un dažādu notikumu pilni, ka stāstīt un atcerēties varētu stundām. Daudz strādāts un būts klāt Latvijai nozīmīgos brīžos.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Santa - 06.08.2020 Atbildēt

    Sirsnigi sveicam un ilgu muzu nodzivot.daudz Laimes

    Sāra - 09.08.2020 Atbildēt

    Daudz laimes es esmu tā jūsu bijusī kaimiņienei Sāra kurā jums palīdzēja jums nest ogu grozu
    Un pārrunāja

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri