Valmieras Ziņas

Valmieras novada skolēni piedalās KARJERAS NEDĒĻĀ

Lasīšanas laiks: 3 min

Jau 11. reizi Latvijā norisinājās Karjeras nedēļa, kuras tematika bija “Tavs prasmju portfelis”. Arī Valmieras novada 20 skolās notika dažādas aktivitātes, kas palīdzēja izzināt un iepazīt dažādas profesijas, uzsvaru liekot uz prasmēm, kuras katram nepieciešamas attīstīt un pilnveidot, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Attīstības aģentūrā.

Skolēni piedalījās dažādās aktivitātēs skolās, kā arī devās ekskursijās uz uzņēmumiem, kur iepazinās ar dažādu jomu speciālistiem. Apmeklēja arī profesionālās ievirzes izglītības iestādes, un uzzināja par izglītības iespējām un piedāvājumiem.

Tāpat kā citus gadus arī šogad Valmieras Attīstības aģentūra sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību organizēja Karjeras nedēļas aktivitātes, kurās varēja piedalīties visas novada izglītības iestādes. Tie bija divi konkursi, kas tika rīkoti divās klašu grupās: 1.-6. klasēm un 7.-12. klasēm. Lai piedalītos konkursā skolēniem bija jāveic dažādi uzdevumi, kuru mērķis bija attīstīt skolēnu sadarbības un komunikācijas prasmes, veicināt radošumu, uzdrīkstēšanos un savu prasmju apzināšanos, kā arī veicināt klases saliedētību. Izpildot uzdevumus un piesakoties konkursam, bija iespēja laimēt – 1.-6. klasei biļetes uz izklaides centru “Brīnummežs”, bet 7.-12. klasei laimēt biļetes uz Lazer Tag spēli.

1.-6.klašu izaicinājumā “Prasmju medības” piedalījās 18 novada klases, bet 7.-12. klašu grupā izaicinājumā “Skills Race” piedalījās 9 klases. Kopā izaicinājumos piedalījās 480 skolēni. Konkursā piedalījās: Valmieras Valsts ģimnāzija,  Valmieras 5. vidusskola, Valmieras Pārgaujas sākumskola, Valmieras sākumskola, Valmieras Viestura vidusskola,  Valmieras Gaujas krasta vidusskola AC, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola, Kocēnu pamatskola, Strenču pamatskola, Trikātas pamatskola, J. Endzelīna Kauguru pamatskola, Matīšu pamatskola, Rencēnu pamatskola.

Ļoti priecājamies par iesūtītajiem video un klašu paveikto darbu! Visi darbi tika izvērtēti un ar izlozes palīdzību tika noteikti 2 uzvarētāji. Pa vienam no katras klāšu grupas: Kocēnu pamatskolas 3.b klase un Valmieras 5. vidusskolas 8.a klase.     

Karjeras nedēļas ietvaros notika arī Iedvesmas stāstu pēcpusdiena izSTĀSTI, kur stāstos dalījās četru dažādu profesiju pārstāvji, kuri neformālā gaisotnē stāstīja par savu pieredzi, dalījās ar saviem profesionālajiem sasniegumiem un izaicinājumiem. Iedvesmas stāstos dalījās: Agate Caune, garo distanču skrējēja. Gatis Ābelītis, gaisa kuģu tehniķis, AS Air Baltic Corporation. Valts Grasbergs, Z/S Zilūži īpašnieks, kooperatīva “Piena loģistika” padomes loceklis. Inga Brente-Mieze, Biedrības “Latvijas Samariešu apvienība”, Vidzemes sociālo pakalpojumu vadītāja.

Esam ļoti gandarīti un priecīgi par skolēnu aktīvo iesaisti un pozitīvajām emocijām uzdevumu izpildes laikā. Kā arī par skolotāju atsaucību un palīdzību uzdevumu izpildē.

“Man bija lieliska iespēja piedalīties konkursu video izvērtēšanā! Video bija radoši, skaisti un interesanti! Skatījāmies ar prieku un mīļu smaidu uz lūpām!

Paldies visiem pedagogiem – karjeras konsultantiem un klašu audzinātājiem, kuri iesaistīja, ieinteresēja un ļāva skolēniem izpausties! Bez Jums tas būtu daudz grūtāk vai pat neiespējami!”, Valmieras novada Izglītības pārvaldes Profesionālās un mūžizglītības speciāliste, Baiba Ločmele.

Arī turpmāk Valmieras novadā notiks dažādas karjeras aktivitātes, lai sekmētu bērnu un jauniešu karjeras attīstību! Aicinām sekot līdzi informācijai un piedalīties!

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri