Valmieras Ziņas

Valmieras novadā aizturēts maluzvejnieks

Lasīšanas laiks: < 1 min

Pagājušajās brīvdienās Valmieras novada pašvaldības policijas amatpersonas aizturējušas maluzvejnieku, pie kura atrastas četras lašu dzimtas zivis, liecina Valmieras novada pašvaldības policijas informācija.

Pašvaldības policisti, pārbaudot kādas personas automašīnas bagāžas nodalījumu, atrada četras lašu dzimtas zivis, kas nelikumīgi iegūtas Strīķupē.

Konstatējot noziedzīga nodarījuma sastāva pazīmes, kā arī būtisku kaitējumu dabai, sākts kriminālprocess, ko tālāk pēc kompetences izskatīs Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Dienvidvidzemes iecirknis, informē policijā.

Policija atgādina, ka par zivju vai ūdensdzīvnieku ķeršanu vai citādu iegūšanu bez attiecīgas atļaujas aizliegtā laikā vai aizliegtās vietās, kā arī izmantojot aizliegtus rīkus vai paņēmienus (patvaļīga iegūšana), kā arī ja tiek konstatēts būtisks kaitējums dabai, tiek noteikta kriminālatbildība.

Visu gadu ir spēkā aizliegums iekšējos ūdeņos iegūt lašus un taimiņus, bet jūras ūdeņos šis aizliegums ir spēkā laika posmā no 1.oktobra līdz 15.novembrim.

Valmieras novada pašvaldība aicina makšķerniekus būt atbildīgiem un ievērot makšķerēšanas noteikumus un tajos noteiktos ierobežojumus.

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina ietvju un ceļu tīrība Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri