Valmieras Ziņas

Valmieras Mūzikas skolas absolventi svin izlaidumu

Piektdien, 23.maijā svinīgajā izlaiduma pasākumā Valmieras kultūras centrā Valmieras Mūzikas skolu absolvēja 31 audzēknis, no tiem septiņi puiši un 24 meitenes, portālu “Valmieras Ziņas” informēja mūzikas skolas direktors Aivars Cepītis.

Pēc viņa teiktā, astoņi izglītojamie šogad absolvējuši kora klases izglītības programmu, septiņi – flautas spēles, četri – vijoļspēles, trīs – klavierspēles, pa diviem – kokles spēles un ģitārspēles un pa vienam – klarnetes, saksofona, trompetes, trombona un eifonija spēles izglītības programmas.

A.Cepītis pauda cerību, ka arī šogad vairāki skolas absolventi izvēlēsies profesionāla mūziķa izaugsmes un attīstības turpmāko ceļu,

“jo mūzikas skola ir tikai pirmais pakāpiens, pirmais atspēriens, bet, ja mūzikas pamatizglītība ir balstīta uz profesionāliem pamatiem, kā tas ir Valmieras Mūzikas skolā, tad turpmākais izaugsmes ceļš noteikti būs veiksmīgs.”

Pēc skolas direktora teiktā, vairāki no šī gada absolventiem, kuri šogad pabeidz 9.klasi vispārizglītojošajā skolā, vēlas mācīties, apgūt mūzikas zinības, instrumenta spēli mūzikas vidusskolā. Savukārt absolventi, kuriem vēl jāpabeidz vispārizglītojošās skolas 9. klase, kā arī tie, kuri mūziku turpmāk neapgūs vidusskolā, turpinās nākt uz Valmieras Mūzikas skolu, lai muzicētu ansambļos, orķestros, korī, kā arī spēlēs pūtēju orķestrī “Signāls” vai dziedās kādā no pilsētas koriem.

“Lai jaunie mūziķi ir centīgi un čakli turpmākās mūzikas apguvē, lai viņi kļūst par profesionāliem mūziķiem un piepulcējas tiem bijušajiem valmieriešiem, kuri tagad spēlē Latvijas Nacionālā simfoniskajā orķestrī, Liepājas simfoniskajā orķestrī, “Kremerata Baltica”, “Sinfonietta Rīga”, dzied Latvijas Nacionālā operā, korī “Latvija”, korī “Kamēr” un citos slavenos orķestros un koros!”

Izlaiduma pasākumā muzicēja solisti – vijolspēles, klavierspēles un pūšaminstrumentu spēles absolventi, kokļu kvartets, stīgu orķestris, kā arī koris “SolLaRe”, tāpat koncertēja arī skolas bijušais Mūzikas skolas audzēknis Klāvs Ābols, kurš tagad mācās Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā. Viņš izlaiduma koncertā atskaņoja pats savu kompozīciju.

Valmieras Mūzikas skola ir vecākā mūzikas skola Latvijā, kas savu darbību sāka 1920.gada 8.oktobrī.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA "Ēdiens.lv" STEIDZAMI aicina darbā VECĀKO PAVĀRU pirmsskolas iestādes „Burtiņš“ ēdnīcā Ozolu ielā 2A, Valmiermuižā, Valmieras pagastā, Burtnieku novadā. Darba pienākumi: Ēdiena gatavošana atbilstoši uzņēmuma standartiem; Sagatavot pamatprodukciju, kura iekļauta ēdienkartē; Ēdienu kvalitātes sistemātiska kontrole; Ievērot tehnoloģisko procesu atbilstoši noteiktajām receptēm; Ēdiena pasniegšana skolēniem. No Jums sagaidām: Atbilstošu izglītību (pārtikas jomā); Darba pieredzi sabiedriskās ēdināšanas jomā. Vēlama pieredze ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšanā līdzīgā iestādē (piemēram, izglītības iestāde, medicīnas iestāde, sociālās aprūpes centrs); Spēja organizēt savu darbu; Augsta atbildības sajūta; Higiēnas un paškontroles normu ievērošana; Latviešu valodas zināšanas. Mēs piedāvājam: Bezmaksas pusdienas; Stabilu atalgojumu; Draudzīgu kolektīvu; Sociālās garantijas. Darba laika veids un režīms: normālais darba laiks, darba dienās no plkst. 7:00 līdz 15:00, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Alga (BRUTO): stundas tarifa likme 2.80 EUR/stundā. Pieteikties, sūtot CV ar norādi „Vecākais pavārs Valmieras pagastā“ uz e-pastu info.riga@ediene.lv vai zvanot uz tālruni 26406262. Profesija: VECĀKAIS PAVĀRS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Ozolu iela 2A, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-18 Kontaktpersona: CV ar norādi „Vecākais pavārs Valmieras pag.“ sūtīt uz info.riga@ediene.lv vai zvanīt 26406262.

Vidzemes slimnīca aicina savā komandā INTERNISTU Terapijas nodaļā Galvenie amata pienākumi: veikt internā profila pacienta saslimšanu diagnostiku, ārstēšanu saskaņā ar profesionālo asociāciju vadlīnijām, Slimnīcas iekšējiem standartiem, instrukcijām; analizēt ārstnieciskā procesa dinamiku un pēctecību, ieviest jauninājumus ārstniecības uzlabošanai; sniegt pacientiem un to tuviniekiem saprotamā veidā informāciju par slimības diagnozi, izmeklēšanas un ārstēšanas plānu; aizpildīt medicīnisko dokumentāciju atbilstoši Slimnīcas iekšējiem un ārējiem normatīviem aktiem un lietvedības prasībām. Prasības kandidātiem: augstākā medicīniskā izglītība (internista sertifikāts); reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; spēja ātri reaģēt un rīkoties neatliekamās situācijās; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; summētais darba laiks; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas (no 1500 EUR); papildus piemaksas un kompensācijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); iespēja pretendēt uz kompensāciju atbilstoši Veselības Ministrijas Eiropas Savienības fonda projektam; stabila, droša un sakārtota darba vide; iespēja īrēt dzīvesvietu Valmieras pašvaldības īres namos; Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli ar norādi "Internists" uz e-pastu darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie ārstnieciskās direktores I.Ozoliņas pa tālr.29337763. Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, SIA“Vidzemes slimnīca” informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi; 2) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA“Vidzemes slimnīca”, kontaktinformācija: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201, tālrunis 29443898. Sīkāka informācija: https://vidzemesslimnica.lv/par-slimnicu/privatuma-politika/informacija-par-personala-atlases-funkcijas-nodrosinasanu/ Profesija: INTERNISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jumaras iela 195, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-18 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz uz darbs@vidzemesslimnica.lv, t. 29337763.

Mūsu partneri