Valmieras Ziņas

Valmieras Mūzikas skolā būs gleznu izstāde

Lasīšanas laiks: < 1 min

Trešdien, 7. decembrī, plkst.16.10 Valmieras Mūzikas skolā atklās Ineses Jurjānes-Jercumas gleznu izstādi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Aicināts ikviens interesents!

“Šis ir brīnumu un labu pārsteigumu laiks. Jau vairākus gadus sadarbojoties ar Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolu (VDMV), šogad nolēmām, ka Ziemassvētku rotājumus veidosim nedaudz citādāk. Valmieras Mūzikas skola, sagaidot Ziemassvētkus un Jauno gadu, būs ne tikai tradicionālajā svētku rotā – adventes vainadziņi un egļu zari –, bet skolā būs apskatāma arī VDMV skolotājas Ineses Jurjānes-Jercumas gleznu izstāde,” stāsta Valmieras Mūzikas skolas direktore Inese Sudraba.

Gleznas stāsta par dzīvi, par mums. “Gada izskaņā atskatāmies uz piedzīvoto, plānojam jauno. Tādas ir arī šīs gleznas. Mūzika un vizuālā māksla iet roku rokā, tāpēc priecājamies par abu skolu sadarbību. Turklāt māksliniece Inese Jurjāne-Jercuma ir Valmieras Mūzikas skolas kokles spēles absolvente un mamma mūsu skolas ģitārpsēles nodaļas audzēknim Ugo Jercumam.”

Valmieras Mūzikas skola ir atvērta darba dienās no plkst. 8.00 līdz 20.00.

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina ietvju un ceļu tīrība Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri