Valmieras Ziņas

Valmieras Mūzikas skola aicina uz 1. Adventes koncertu “Tu tikai notici”

Valmieras Mūzikas skola ir sagādājusi jauku pārsteigumu valmieriešiem – īpašu Ziemassvētku gaidīšanas laika ieskaņu koncertu 1. Adventē. Koncertā “Tu tikai notici” skanēs Anita Rezevskas ziemas noskaņu mūzika visai ģimenei, kuru iedvesmojuši skaistākie latviešu dzejnieku ziemas dzejoļi.

Klausītājus priecēs Valmieras Mūzikas skolas vecāko klašu koris “SolLaRe” (diriģente Irēna Zelča); jaunāko klašu koris (diriģente Marika Rolmane) un instrumentālā grupa, kā arī jauniešu  kora “Skan” vīru grupa un solisti: Zane Jankuna, Baiba Rancāne, Madars Vanags, Samanta Markus, Melānija Fjodorova, Tīna Enia Goba, Estere Kuple, Paula Purava, Silvars Ritvars Malcenieks, Elīna Krastiņa-Grence, Mariuss Grencis. Ziemas noskaņu uzburs koncerta vadītāji: aktieris Varis Vētra, Anita Rezevska un unikālās autorleļļu mākslinieces Vladlenas lelles no “Leļļu karaļvalsts” Preiļos.

Valmieras Mūzikas skolas kora “SolLaRe” diriģente Irēna Zelča pastāstīja, ka koncerts “Tu tikai notici” būs Valmieras Mūzikas skolas kora klases 30 gadu jubilejas ieskaņas pasākums. “Pirms 30 gadiem mani uzrunāja pianiste Jautrīte Putniņa. Viņa teica: “Mums jāuzved bērnu opera “Kaķis un pele”, ir vajadzīgs koris. Man par Jums ir daudz stāstīts, un domāju, ka Jūs to paveiksiet!”,” tā par kora klases pirmsākumiem stāsta Irēna Zelča. Valmieras Mūzikas skolas kora klase nākamā gada rudenī svinēs 30. jubileju.

“Koncertprogramma “Tu tikai notici” ir kādas senas ieceres piepildījums – jau vairākus gadus esmu vēlējusies veidot koncertprogrammu kopā ar Valmieras Mūzikas skolas absolventi Anitu Rezevsku, kuru valmierieši pazīst kā Anitu Lasmani. Viņa ir daudzpusīga un ļoti talantīga personība – raksta dzeju un komponē mūziku. Vasarā mēs abas tikāmies un sapratām, ka pienācis brīdis sen loloto ideju īstenot. Anita ir sarakstījusi sirsnīgas Ziemassvētku dziesmas, kuras izskanēs šajā koncertā. Aicinu ikvienu, jo īpaši kora klases bijušos audzēkņus, atnākt un baudīt emocionālu koncertu Ziemassvētku noskaņās, ” aicina diriģente Irēna Zelča.

Uz tikšanos svētdien, 3. decembrī, plkst. 14:00 Valmieras Kultūras centrā! Ieskandināsim 1. Adventi ar sirsnību, mūziku un piparkūkām! Ieeja bez maksas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri