Valmieras Ziņas

Valmieras muzeja Garšaugu dārziņā trīs dienas smaržo rozes

Lasīšanas laiks: < 1 min

Pirms gada apmēram šajā pašā laikā Valmieras muzeja Garšaugu dārziņā interesentus priecēja stādaudzētavas “7 rozes” izstāde. Šogad valmieriešu rozēm pievienojušās arī ziedu karalienes no Rencēniem, kur tās gandrīz 30 gadu garumā audzē Aija Romānova.

Zemnieku saimniecība “Mežiņi” vairāk atpazīstama ar savu dārzeņkopību, pārstrādi un fasēto produkciju, kur strādā Aija un Artis Romānovi, bet rozes ir Aijas hobijs.

Izstāde iepriecina ar krāsu niansēm un arī šķirņu nosaukumiem: `Snow ballet`, `Bessy`, `Sexy Rexy`, `Super Trouper`, `Isabelle Renesanses`, `William Shakespeare`, `Royal Gold`, `Royal William` utt.

Rožu audzētāji izstādē dalās arī ar interesantu un praktisku informāciju par rožu stādīšanu, mēslošanu, sagatavošanu ziemai, rožu grupām. Tāpat izstādes apmeklētājiem būtu vērts izlasīt interesentus faktus “Vai zināji?” no botānikas kursa un rožu vēstures.

Rozes Garšaugu dārziņā apskatāmas no piektdienas līdz svētdienai (14.-16.jūlijs) no plkst. 8.00 līdz plkst.19.00. Tā kā nedēļas nogali sola diezgan karstu, interesentiem izstādes apmeklējumu vēlams neatlikt uz pēdējo brīdi!

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri