Valmieras Ziņas

Valmieras muzeja Garšaugu dārziņā interesentus priecē rožu izstāde

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras muzejs ne tikai regulāri rūpējas, lai Ārstniecības un garšaugu dārziņā augtu šai vietai atbilstoši augi, bet arī gādā par kādu īpašu pārsteigumu. Te ir bijušas peoniju, gladiolu, kartupeļu izstādes, bet šoreiz goda vietā visu puķu karaliene – roze. Apzināti vai vienkārši garāmejot trīs dienas šajā nedēļas nogalē cilvēki var iegriezties Garšaugu dārziņā un apskatīt krāšņos ziedus, bet tikai sestdien, 16.jūlijā, interesenti varēja tikties ar Inesi Murīsu un uzdot visus jautājumus klātienē. Ģimenes uzņēmumā „7 rozes”, kas atrodas Austrumu ielā 8a, vien nepilna kilometra attālumā no Garšaugu dārziņa, ir ap 300 šķirņu, kur iespējams arī nopirkt savu izvēlēto skaistuli.

Lai informāciju iegūtu visi interesenti, Garšaugu dārziņā pie katras rozes ir gan nosaukumus, gan lakoniskas ziņas par ziedu lielumu, rozes augstumu, savukārt lielākajās planšetēs var izlasīt informāciju par rožu stādīšanu, mēslošanu, sagatavošanu ziemai, kā arī rožu grupām: parka rozēm, stīgotājrozēm, krūmrozēm u.c.

Jāteic, ka „7 rozes audzē ne tikai rozes, bet arī klemātus, vīnogas, aktinīdijas, krūmmellenes, hortenzijas un daudz ko citu. Visu informāciju var atrast viņu mājaslapā https://7rozes.lv/

Jau pirmdien vārda dienu svinēs Rozes un Rozālijas. Ja var ticēt interneta datiem, tad Latvijā ir 74 sieviešu kārtas pārstāves, kuru vārds ir Roze. Bet „7 rožu” moto lai ir kā sveiciens ne tikai viņām, bet ikvienam no mums: Lai mūsu augu skaistums vairo jūsu prieku!

VSIA “Valmieras drāmas teātris” aicina darbā AUDIO IEKĀRTU OPERATORU Galvenie pienākumi: veikt izrāžu un mēģinājumu apskaņošanu gan stacionārā, gan izbraukumos uzstādīt un noņemt skaņu aparatūru Prasības: vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība vēlama pieredze darbā ar skaņu iekārtām precizitāte un augsta atbildības sajūta spēja strādāt komandā prasme plānot spēja pielāgoties elastīgam darba laikam Mēs piedāvājam: pilnas slodzes darbu sociālās garantijas apmācību darba vietā dinamisku, interesantu darbu radošā vidē draudzīgu kolektīvu atalgojums no 1000.- līdz 1150.- eiro mēnesī (bruto) Pieteikumu un CV sūtīt līdz 13.februārim uz e-pastu: vdt@vdt.lv ar norādi “Audio iekārtu operatora vakancei”. Lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai (darba intervijai). Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlasi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Valmieras drāmas teātris”. Pēc konkursa noslēgšanās, Jūsu personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti. Profesija: AUDIO IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Kultūra / Māksla Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-13 Kontaktpersona: CV un motivāc. vēstuli sūtīt uz e-pastu vdt@vdt.lv vai nodādāt personīgi teātrī. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri