Valmieras Ziņas

Valmieras masu vakcinācijas centrs darbības uzsākšanai būs gatavs 1.aprīlī

Viens no Latvijas masu vakcinācijas centriem Latvijā būs Valmierā, Kultūras centrā Rīgas ielā 10. Šobrīd ir uzsākta tā iekārtošana un sagatavošanās masu vakcinācijas centra darbības uzsākšanai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Melece.

Vakcinācijas pakalpojuma sniedzēju atlases procedūrā vakcinācijas nodrošināšanai masu vakcinācijas centrā Valmierā izvēlēta SIA “Vidzemes slimnīca”, kas nodrošinās 4 medicīnas personāla brigādes divās maiņās dienā. Valmieras vakcinācijas centrā plāno nodrošināt 500 iedzīvotāju vakcināciju dienā, līdz 3000 nedēļā.

Valmieras pilsētas pašvaldība vakcinācijas centram nodrošinās telpas un telpu iekārtojumu, tehnisko personālu, kas atbilst vakcinācijas centra darbībai nepieciešamajām prasībām. Vietas izvēle ir piemērota, lai to ātri un ērti sasniegtu gan Valmieras, gan apkārtējo novadu iedzīvotāji, kuri ieradīsies ar sabiedrisko transportu vai automašīnām. Tas būs ērti sasniedzams un pieejams arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Pašvaldība nepieciešamības gadījumā ir gatava šim darbam attālināto mācību laikā uzrunāt arī izglītības iestāžu medicīnas personālu. Paralēli masu vakcinācijas centra darbībai, vakcināciju Valmierā turpinās nodrošināt SIA “Vidzemes slimnīca”, SIA “Valmieras Veselības centrs” vakcinācijas kabineti, kā arī Covid-19 vakcinācijas nodrošināšanai pieteikušies ģimenes ārsti.

Valmieras iedzīvotāji ir vieni no aktīvākajiem, kuri piesakās vakcinācijai, līdz ar to svarīgākais, kas tiks prasīts no vakcinācijas procesa organizētājiem, būs nodrošināt vakcīnas un iedzīvotāju sarakstus.

Viena no priekšrocībām centralizētai vakcinācijai būs loģistikas atvieglošana vakcīnu piegādei, medicīnas personāla mērķtiecīgs darbs iedzīvotāju veselības stāvokļa novērtēšanai, vakcinēšanai un novērošanai, savukārt saziņas darbu ar iedzīvotājiem, saskaņojot vakcinācijas dienu un laiku, varēs veikt citi cilvēki.

Valmieras masu vakcinācijas centrs darbības uzsākšanai būs gatavs 1.aprīlī, lai jau aprīļa vidū, kad plānota liela vakcīnu devu piegāde Latvijai, vakcināciju uzsāktu ar lielāko iespējamo jaudu.

Vakcinācija ir vienīgais veids, kā sasniegt pūļa imunitāti, lai sabiedrība un valsts ekonomika varētu atgriezties situācijā, kāda tā bija pirms vairāk nekā gada.

Atgādinām, ka iedzīvotāji vakcinācijai var pieteikties:

  • manavakcina.lv (autorizējoties Latvija.lv);
  • zvanot pa tālruni 8989;
  • pie saviem ģimenes ārstiem;
  • ja ģimenes ārsts nav pieteicies vakcinācijai, Vidzemes slimnīcas un Valmieras Veselības centra vakcinācijas kabinetos.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pilsētas 2.pirmsskolas izglītības iestāde “Ezītis” steidzami aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (darba vietas adrese: Rubenes iela 38, Valmiera) uz noteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likmes). Ja Tev ir vēlme: veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; nodrošināt pedagoģisko procesu grupā; sadarboties ar izglītojamo vecākiem un kolēģiem; plānot savu darbību, sagatavot amata veikšanai nepieciešamo dokumentāciju; iesaistīties iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu 790 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 7.maijam e-pastā: ezitis@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 29446642 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rubenes iela 38, Valmiera Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-05-07

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valkas iela 2, Strenči,Strenču novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 590-650 (bruto). Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs STRENČOS. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 2, Strenči, Strenču nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-06 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri