Valmieras Ziņas

Valmieras Kultūras centrā izdejota “Flash” 15 gadu jubileja

Lasīšanas laiks: 2 min

Ar krāsainu, skanīgu un plastisku koncertu “Nepārtraukti, nenorimti” vakar, 30.martā, aizvadītas Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas (VPVĢ) mūsdienu deju grupas “Flash” 15 gadu jubilejas svinības. Kolektīvu ar sirdi un dvēseli visus šos gadus vada Linda Mīļā. Protams, kā jau skolā, kolektīvs nepārtraukti mainās, bet uz koncertu bija ieradušies ne tikai jauniešu vecāki, draugi un klasesbiedri, bet arī iepriekšējo gadu dejotāji, kas priecājās par jauno maiņu, jaunām dejām un kostīmiem. Ar krāšņiem ziedu pušķiem tika sveikta gan vadītāja Linda Mīļā, gan pašas dejotājas.

Koncerts bija daudzveidīgs gan mūzikā, gan izpildījumā. Bija dejas, kurās piedalījās viss sastāvs, bet bija arī dueti un solo numuri: Madara Ozoliņa, Rasa Ērgle, Sanija Zariņa. Bija lēnas un vijīgas dejas, bet bija arī bugi-bugi spīdīgos fliteru tērpos. Lai dejotājas mazliet atvilktu elpu un pārģērbtos, deju starplaiku aizpildīja VPVĢ grupa “Pirmdiena” (vadītājs Markuss Kolosovs).

Koncerts noslēdzās ar sirsnīgiem paldies vārdiem, kurus savstarpēji viena otrai veltīja Linda Mīļā un VPVĢ direktores vietniece Ilva Lakuča. Linda pateicās arī Pārgaujas ģimnāzijai, Valmieras Kultūras centram, tērpu šuvējai Andai Bērziņai, gaismu un skaņu meistariem, fotogrāfiem un filmētājiem, vecākiem un visiem atbalstītājiem. Kopumā šobrīd grupā dejo 22 jaunietes no 6. līdz 12.klasei un ne tikai no VPVĢ, bet arī no Pārgaujas sākumskolas, Burtniekiem, Viestura vidusskolas.

Klausītājiem koncerts beidzās, bet dejotāji vēl turpināja svinības ar svētku vakariņām un torti kafejnīcā “Jauna saule”.

Dod man mazo pirkstiņu, apvij viņu apkārt manam… – tā dzied jaunā skatuves māksliniece Būū, un dziesmu izdejo grupas meitenes. Bet ar to pirkstiņa došanu jāuzmanās! Ja iedod pirkstiņu Lindai Mīļajai un “Flash”, tad jārēķinās, ka paņems visu roku un ne tikai!

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri