Valmieras Ziņas

Valmieras Kultūras centrā būs apskatāma skolēnu veidota izstāde “Trejdeviņas saules lec”

No 15.marta līdz 29.martam Valmieras Kultūras centrā būs aplūkojami Valmieras un apkārtējo novadu izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Trejdeviņas saules lec” darbi, portāli “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Justīne Deičmane.

Pēc viņas teiktā, izstādē būs apskatāmi telpiski trīs dimensiju darbi, kā arī zīmējumi, gleznojumi un grafikas.

Konkursa mērķis ir stiprināt nacionālo identitāti un valstisko apziņu, kā arī veidot savas tautas kultūras izpratni citu Eiropas kultūru kontekstā. Kā norādīja J.Deičmane, konkursa dalībnieki bija aicināti pētīt saules zīmi, simbolu, jēdzienu Eiropas Savienības dalībvalstu tautu etnogrāfijā, folklorā un kultūrā, iegūtās atziņas realizējot vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbos. Valmieras pilsētas un Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novadu izglītības iestāžu audzēkņi pētījuši Portugāli, Spāniju, Lielbritāniju un Īriju.

Pēc J.Deičmanes teiktā, izstādē aplūkojami Valmieras Valsts ģimnāzijas, Valmieras 2.vidusskolas, Valmieras Vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, Valmieras 5.vidusskolas, Valmieras Viestura vidusskolas, Rubenes pamatskolas, Kocēnu pamatskolas, Rūjienas vidusskolas, Mazsalacas vidusskolas, Trikātas pamatskolas, Ēveles pamatskolas, Burtnieku Ausekļa vidusskolas, Vilpulkas sākumskolas un Naukšēnu novada vidusskolas skolēnu darbi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Attīstot savu darbību, aicinām pievienoties mūsu komandai PALĪGSTRĀDNIEKU. 1. Veikt būvobjektos nepieciešamos palīgdarbus, veikt vienkāršus zemes darbus, pārvieto celtniecības materiālus un palīgmateriālus celtniecības objektā, veikt materiālu izkraušanu un nokraušanu, palīdzēt uzstādīt un demontēt dažādas būvkonstrukcijas un būvizstrādājumus, sagatavot dažādas virsmas tālākai apdarei, novākt būvgružus, prast strādāt ar rokas un vienkāršiem elektriskiem instrumentiem; 2. Savlaicīga un precīza darba vadītāja rīkojumu izpilde; 3. Citi pienākumi pēc darba devēja norādījumiem; 4. Darba vietā ievērot darba kārtības, darba aizsardzības, drošības tehnikas noteikumus, darba higiēnas prasības un citu Latvijas Republikā pastāvošo normatīvo aktu prasības. Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies tikai ar nākamajai atlases kārtai izvirzītajiem pretendentiem! Ja pretendents nesaņem atbildi līdz 2021.gada 16.jūnijam, tas nozīmē, ka 1.atlases kārta nav izturēta. Pieteikties, sūtot CV uz e-pasta adresi jolantaacc@gmail.com Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 7 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-16 Darba sākšanas datums: 2021-06-01 Kontaktpersona: Cv sūtīt uz e-pasta adresi; jolantaacc@gmail.com Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri