Valmieras Ziņas

Valmieras Kultūras centrā būs apskatāma skolēnu veidota izstāde “Trejdeviņas saules lec”

Lasīšanas laiks: < 1 min

No 15.marta līdz 29.martam Valmieras Kultūras centrā būs aplūkojami Valmieras un apkārtējo novadu izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Trejdeviņas saules lec” darbi, portāli “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Justīne Deičmane.

Pēc viņas teiktā, izstādē būs apskatāmi telpiski trīs dimensiju darbi, kā arī zīmējumi, gleznojumi un grafikas.

Konkursa mērķis ir stiprināt nacionālo identitāti un valstisko apziņu, kā arī veidot savas tautas kultūras izpratni citu Eiropas kultūru kontekstā. Kā norādīja J.Deičmane, konkursa dalībnieki bija aicināti pētīt saules zīmi, simbolu, jēdzienu Eiropas Savienības dalībvalstu tautu etnogrāfijā, folklorā un kultūrā, iegūtās atziņas realizējot vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbos. Valmieras pilsētas un Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novadu izglītības iestāžu audzēkņi pētījuši Portugāli, Spāniju, Lielbritāniju un Īriju.

Pēc J.Deičmanes teiktā, izstādē aplūkojami Valmieras Valsts ģimnāzijas, Valmieras 2.vidusskolas, Valmieras Vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, Valmieras 5.vidusskolas, Valmieras Viestura vidusskolas, Rubenes pamatskolas, Kocēnu pamatskolas, Rūjienas vidusskolas, Mazsalacas vidusskolas, Trikātas pamatskolas, Ēveles pamatskolas, Burtnieku Ausekļa vidusskolas, Vilpulkas sākumskolas un Naukšēnu novada vidusskolas skolēnu darbi.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz nenoteiktu laiku (1 slodze - 40 stundas nedēļā) APKOPĒJU DIENESTA VIESNĪCĀ (darba vietas adrese: Jāņa Enkmaņa ielā 14, Valmiera, Valmieras novads). Ja Tev ir vēlme: • uzkopt ar rokām Iestādes telpas; • uzkopt ar grīdas mazgāšanas mašīnu Iestādes koplietošanas telpas; • mazgāt grīdas, mazgāt logus un to rāmjus, palodzes, spoguļus, radiatoru virsmas, slaucīt putekļus; • veikt sanitāro mezglu un citu telpu uzkopšanu saskaņā ar higiēnas prasībām un telpu uzkopšanas plānu; • papildināt personīgās higiēnas līdzekļu daudzumu koplietošanas tualetēs; • kopt Iestādes telpaugus; • veikt telpu sagatavošanu un uzkopšanu īrnieku /viesu uzņemšanai Iestādē; un ja Tev ir: • vispārējā vidējā vai pamatizglītība; • valsts valodas prasme; • pozitīva, atbildīga un rūpīga attieksme pret darbu; • psiholoģiskā noturība, sadarbības prasmes un augsta saskarsmes kultūra. mēs piedāvājam: • atalgojumu 500 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • darbu radošā un pozitīvi noskaņotā kolektīvā; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2022.gada 17. augustam personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā (adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: personals@valmierasnovads.lv. Tālrunis informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Enkmaņa iela 14, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-17

Mūsu partneri