Valmieras Ziņas

Valmieras Kultūras centrā atklāta foto izstāde “Mēs šeit dzīvojam”

Lasīšanas laiks: < 1 min

No 20.septembra līdz 30.oktobrim Valmieras Kultūras centrā apskatāma foto biedrības “Valmieras atspulgs” izstāde “Mēs šeit dzīvojam”. Tajā redzamas 40 fotogrāfijas, ko iesnieguši 19 fotogrāfi: Aivis Stračinskis, Mihails Ignats, Aivars Bužs, Tamāra Visocka, Jānis Sprudzāns, Vitauts Staņa un citi. Biedrības dalībnieku vecuma diapazons ir ļoti plašs: jaunākajam fotogrāfam Gustavam Māziņam tikai 21 gads, bet dažiem jau 80+. Izstādes organizētājs un noformētājs ir Aleksejs Koziņecs – vīrs cienījamā vecumā, bet joprojām ar apbrīnojamu enerģiju.

Mēs šeit dzīvojam, mēs šeit mīlam, strādājam, dziedam, priecājamies, sportojam. Te ir mūsu līkumotā Gauja, te spēlē saksofonu un dūdas, te priecājas par varavīksni un laukos novāc labību. Te ir mirkļi no mūsu ikdienas un svētkiem.

Izstādes apmeklētājus gaida arī viesu grāmata ar zīlīti uz vāka – rakstiet, dalieties savās izjūtās un iespaidos!

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri