Valmieras Ziņas

Valmieras komanda svin pārliecinošu uzvaru un saglabā cerības uz play-off

Priekšpēdējā regulārās sezonas izbraukuma spēlē “Valmieras HK/BSS/ViA” uz ledus tikās ar “Zemgale/Juniors” hokejistiem, pārākiem izrādoties valmieriešiem, kuri izcīnīja uzvaru ar 5:1, tādējādi saglabājot cerības par iekļūšanu play-off.

Vārtus Valmieras komandas labā guva Pauls Krūmiņš (2), Lauris Žagariņš, Rūdolfs Oto Lapsa un Emīls Balodis. Vārtos stabilu sniegumu demonstrēja Ralfs Bērziņš. Nākamo spēli, kas izšķirs, vai Valmieras klubs iekļūs izslēgšanas spēlēs, mūsu spēlētāji aizvadīs izbraukumā jau šo ceturtdien, tiekoties ar tiešajiem konkurentiem – HS “Rīga 2002” komandu.

Jau no pirmā perioda sākuma iniciatīva piederēja valmieriešiem, kas viņiem ļāva lielākoties spēli aizvadīt pie “Zemgale/Juniors” sargātajiem vārtiem. 7. minūtē pēc lieliskas Baloža piespēles Žagariņš atklāja spēles rezultātu, panākot 1:0. Perioda otrajā pusē spēli joprojām kontrolēja “Valmieras HK/BSS/ViA” spēlētāji, taču rezultāts nemainījās, periodam noslēdzoties ar minimālu pārsvaru.

Arī otrajā periodā ripas kontrole piederēja Valmieras komandai, kas veda pie likumsakarīga iznākuma – gūtiem vārtiem. Jau otrajā minūtē ar precīzu metienu vārtu devītniekā izcēlās Lapsa (2:0), kam 29. minūtē sekoja pirmais precīzais Krūmiņa raidījums Galeja sargātajos vārtos. Pie šāda nelabvēlīga rezultāta – 3:0 – mājinieki bija spiesti veikt vārtsargu maiņu, uzticot pienākumus vārtos Ņikitam Montvidam.

Trešā perioda pirmajā pusē valmierieši vēlreiz apliecināja savu pārākumu uz laukuma, gūstot jau ceturtos bezatbildes vārtus – pēc Veidenbauma un Gaisiņa piespēlēm Montvidu pārspēja Krūmiņš (4:0), attālinot “Zemgale/Juniors” no uzvaras pēdējā sezonas spēlē mājas hallē. Taču viesi nebija gatavi spēlei likt punktu, ātri pēc zaudētajiem vārtiem gūstot vienus un saglabājot cerību par uzvaru (4:1). Lai arī mājinieki centās lauzt spēles gaitu un vairāk laika aizvadīja “Valmieras HK/BSS/ViA” aizsardzības zonā, vārtus gūt neizdevās, turpretī to panāca valmierieši, piecas minūtes pirms spēles beigām Balodim izmantojot skaitlisko vairākumu un panākot 5:1.

Nākamā spēle valmieriešiem ir izšķirošā. Tieši tas noteiks, kura komanda no “Valmieras HK/BSS/ViA” un HS “Rīga 2002” dueļa iekļūs izslēgšanas spēlēs, bet kurai būs jāsamierinās ar sāpīgu zaudējumu. Spēles sākums ceturtdien, Hokeja hallē Rīga plkst. 19:15. Spēles gaitai seko šeit – https://lhf.lv/lv/match/9530!

Zemgale/Juniors – Valmieras HK/BSS/ViA 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)

Vārti: 07:16 Žagariņš (Balodis, Gaisiņš) 0:1, 21:30 Lapsa (Ozoliņš) 0:2, 28:59 Krūmiņš (Gaisiņš) 0:3, 44:27 Krūmiņš (Veidenbaums, Gaisiņš) 0:4, 45:22 Mitrofanovs (Kondrovs) 1:4, 55:14 Balodis (Veidenbaums) 1:5.
Vārtsargi: Mariuss Bajaruns-Galejs / no 28:59 Ņikita Montvids – Ralfs Bērziņš

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai CEHA STRĀDNIEKUS/(-CES) ražošanas cehā.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika maiņās. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Iespējamie maiņu darba laiki 6:30-18:00, 8:00-20:00, 10:00-22:oo un maiņas mainīsies pēc grafika, visu laiku nebūs darbs tikai vienā maiņā. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ceha strādnieks" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-19 Kontaktpersona: CV ar norādi “Ceha strādnieks” sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri