Valmieras Ziņas

Valmieras Integrētās bibliotēkas desmitgades svinības noslēdzas akvareļa un akordeona noskaņās

Pirmdien, 20.novembrī, vēlā pēcpusdienā noslēdzās Valmieras Integrētās bibliotēkas 10.dzimšanas diena. Noslēguma koncertā bija paredzēts uzstāties Andrim Kivičam, taču dziedātāja slimības dēļ organizatoriem ātri vajadzēja atrast citu mākslinieku.

Lai arī šis cilvēks bija no pavisam „citas operas” un ar citu muzikālo saturu, domājams, ka  svinību dalībniekiem tas vilšanos nesagādāja, drīzāk otrādi – visi devās mājās pacilātā noskaņojumā.

Viens no slavenākajiem Latvijas akordeonistiem Kaspars Gulbis pārsteidza klātesošos gan ar savu virtuozo spēlēšanu, gan daudzveidīgo repertuāru: ungāru čardašs, polkas, E.Dārziņa „Melanholiskais valsis”, fanfaras no „Vilhelma Tella”, skaņdarbi no Maikla Džeksona un Edītes Piafas repertuāra, klasika no operas „Seviļas bārddzinis”… Pa vidu arī visiem pazīstamas un kopīgi dziedamās latviešu dziesmas, sākot ar „Bēdu manu, lielu bēdu” un koncertu noslēdzot ar „Nevis slinkojot un pūstot”.

Kaspars Gulbis izmantoja arī divus akordeonus. Kā pats smēja, „kad viens pārāk uzkarst, spēlē ar otru”. Būtībā otrs instruments bija digitālais akordeons „Roland”, kuram ir daudz plašākas skaņas, ritma un pavadījuma iespējas.

Pēc koncerta visi varēja aplūkot mākslinieces Birutas Jansones meistarklases „Domino efekts” kopdarbu „Iesākumā bija vārds”. B.Jansonei ir 12 akvareļu cikls „Ritums”, no kuriem četri darbi pārnesti uz lielformāta audeklu, meistarklasē papildināti ar kolāžām, ko no burtiem, vārdiem un vārdu savienojumiem salīmējuši dzimšanas dienas viesi. Šis krāsainais darbs tagad rotās bibliotēkas telpas un priecēs ikvienu apmeklētāju.

Bibliotēkas jubilejas noslēgumā pateicības vārdus māksliniekiem, darbiniekiem un visiem klātesošajiem teica Valmieras bibliotēkas direktore Daiga Rokpelne un Vidzemes Augstskolas bibliotēkas direktore Evita Lantrāte.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

KOMFOVENT ir starptautisks uzņēmums, kurš apvieno 12 uzņēmumu grupu un darbojas vairāk kā 8 valstīs. Kopumā kompānijā strādā vairāk kā 700 darbinieki, kuri nodarbojas ar ventilācijas iekārtu un sistēmu izstrādi, ražošanu un pārdošanu. “KOMFOVENT” produkti ne tikai garantē cilvēku komfortu, nodrošinot svaigu gaisu telpās, bet arī palīdz nodrošināt drošību ugunsgrēka gadījumos. Uzņēmumam attīstoties un paplašinoties, aicinām darbā: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVI VIDZEMĒ Uzņēmums piedāvā: Ø Darba vietu pie viena no lielākajiem ventilācijas iekārtu un materiālu ražotājiem Baltijas valstīs; Ø Atalgojumu, sākot no 1300 EUR pirms nodokļu nomaksas; Ø Iespēju nopelnīt motivējošus bonusus, kuri atkarīgi no darba rezultātiem; Ø Interesantu un dinamisku darbu augošā uzņēmumā, kurā produkcija tiek ražota ar unikālām un inovatīvām iekārtām un tehnoloģijām; Ø Apmācības un karjeras izaugsmes iespējas; Ø Mūsdienīgu darba vidi, kā arī darbam nepieciešamo aprīkojumu. Galvenie darba pienākumi: Ø Vidzemes struktūrvienības vadīšana, plānošana, koordinēšana; Ø Noliktavas saimniecības organizēšana; Ø Jaunu sadarbības partneru piesaiste, komunikācija ar esošiem uzņēmuma partneriem (B2B); Ø Komunikācija ar klientiem, pasūtījumu pieņemšana, apstrāde, nodošana ražošanas daļai; Ø Tehnisko prasību saskaņošana, nestandarta situāciju risināšana. No kandidāta sagaidām: Ø Aktīvu un dinamisku pieeju problēmu risināšanai un uzdevumu izpildei; Ø Izpratni par ēku inženiertīkliem, noliktavas vadību; Ø Enerģisku uz sasniegumiem vērstu personību ar pozitīvu attieksmi pret darbu un kolēģiem; Ø Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlams arī angļu sarunvalodas zināšanas; Ø B kategorijas autovadītājas apliecība. Darba vieta: Valmiera Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Pieteikumus, lūgums sūtīt uz e-pastu: maija.knospe@komfovent.com Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-14

Mūsu partneri