Valmieras Ziņas

Valmieras Integrētās bibliotēkas desmitgades svinības noslēdzas akvareļa un akordeona noskaņās

Pirmdien, 20.novembrī, vēlā pēcpusdienā noslēdzās Valmieras Integrētās bibliotēkas 10.dzimšanas diena. Noslēguma koncertā bija paredzēts uzstāties Andrim Kivičam, taču dziedātāja slimības dēļ organizatoriem ātri vajadzēja atrast citu mākslinieku.

Lai arī šis cilvēks bija no pavisam „citas operas” un ar citu muzikālo saturu, domājams, ka  svinību dalībniekiem tas vilšanos nesagādāja, drīzāk otrādi – visi devās mājās pacilātā noskaņojumā.

Viens no slavenākajiem Latvijas akordeonistiem Kaspars Gulbis pārsteidza klātesošos gan ar savu virtuozo spēlēšanu, gan daudzveidīgo repertuāru: ungāru čardašs, polkas, E.Dārziņa „Melanholiskais valsis”, fanfaras no „Vilhelma Tella”, skaņdarbi no Maikla Džeksona un Edītes Piafas repertuāra, klasika no operas „Seviļas bārddzinis”… Pa vidu arī visiem pazīstamas un kopīgi dziedamās latviešu dziesmas, sākot ar „Bēdu manu, lielu bēdu” un koncertu noslēdzot ar „Nevis slinkojot un pūstot”.

Kaspars Gulbis izmantoja arī divus akordeonus. Kā pats smēja, „kad viens pārāk uzkarst, spēlē ar otru”. Būtībā otrs instruments bija digitālais akordeons „Roland”, kuram ir daudz plašākas skaņas, ritma un pavadījuma iespējas.

Pēc koncerta visi varēja aplūkot mākslinieces Birutas Jansones meistarklases „Domino efekts” kopdarbu „Iesākumā bija vārds”. B.Jansonei ir 12 akvareļu cikls „Ritums”, no kuriem četri darbi pārnesti uz lielformāta audeklu, meistarklasē papildināti ar kolāžām, ko no burtiem, vārdiem un vārdu savienojumiem salīmējuši dzimšanas dienas viesi. Šis krāsainais darbs tagad rotās bibliotēkas telpas un priecēs ikvienu apmeklētāju.

Bibliotēkas jubilejas noslēgumā pateicības vārdus māksliniekiem, darbiniekiem un visiem klātesošajiem teica Valmieras bibliotēkas direktore Daiga Rokpelne un Vidzemes Augstskolas bibliotēkas direktore Evita Lantrāte.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Nosaukums: Lietvedis Darba stundas nedēļā : 40 Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Darba apraksts: *Darba pienākumi*: Nodrošināt dokumentu apriti; Izstrādāt un noformēt dokumentus, izmantojot lietišķās rakstības stilu; Depozītu summu uzskaites kārtošana; Citu darbu veikšana zvērināta tiesu izpildītāja funkciju izpildē. *Prasības kandidātiem:* Profesionālā vidējā izglītība vai arodizglītība; Izcilas latviešu valodas zināšanas; Labas iemaņas darbā ar datoru; Augsta atbildības sajūta, precizitāte, stresa noturība, spēja plānot veicamos darbus. *Mēs piedāvājam*: Dinamisku un atbildīgu darbu; Profesionālās izaugsmes iespējas; Darbu mājīgā birojā. Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz sludinājumā norādīto elektronisko pasta adresi līdz 01.07.2019. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kas tiks uzaicināti uz darba interviju. Bruto alga: 430 EUR (pārbaudes laikā), 600 EUR (pēc pārbaudes laika) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Slodzes tips: viena vesela slodze Atrašanās vieta: Valmiera Kontaktinformācija: Uzņēmums: Zvērināts tiesu izpildītājs Māris Vanags Reģistrēts nodokļu maksātāju reģistrā ar kodu: 25108012056 Pieteikšanās veids (e-pasts): maris.vanags@lzti.lv Tālr. 27631776 Profesija: LIETVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-01 Kontaktpersona: Māris Vanags

Mūsu partneri